.

srebro:
Šta mislite o takvoj kombinaciji,vidjate li,imate li iskustva i da li to može da potraje i bude prava stvar? :oops: :lol:

И виђам ( и имам искуства ) и знам да на неко време може да буде права ствар, али би било потпуно глупо очекивати да потраје и да буде ЗАИСТА ПРАВА СТВАР!
 
srebro:
Šta mislite o takvoj kombinaciji,vidjate li,imate li iskustva i da li to može da potraje i bude prava stvar? :oops: :lol:
Pa, to bi mozda moglo da bude "prava stvar" (ili da kazemo - normalna stvar) u nekom od Sekspirovih romana ili, recimo, u pesmama Laze Kostica, ali u danasnje vreme... tesko... Nit' su klinke dovoljno zrele, nit' su momci dovoljno savesni i odgovorni (i zreli...?).
 
Ја знам да код нас људи дуго студирају, ал кад је рекао - студент, мислио је ваљда на дечка од 19-20 година, а не на тридесетогодишњака! А 5 година разлике...и није нешто, нарочито кад се урачуна колико су мушкарци незрелији од девојака у том добу.

Шта се сви толико згражавате?
 
Maloletnica je maloletnica. On punoletan. Opet je za aps!
Dok sam bila u Americi jedan Rus je priveo neku klinku Amerikanku, naravno, ona je dobrovoljno bila privedena, ali ga je posle tuzila za silovanje. Covek skroz nagrabusio ni kriv ni duzan. Doduse, ovo nije Amerika! :roll:
 
ok...mozda je devojka pukla neku godinu u shkolici...
eto....i taj IQ...sve se bre slaze....maze...laze...
a vooooleeeeee devojchice starije tipove...narochito u tim godinicama....ali tipoooooviiii...eeeeeeeeeeee...mislim....
 
o cemu bi oni pricali?koje su njihove dodirne tacke uopste?!ako je ona dovoljno zrela (hmmm...) i on dovoljno nezreo (hmmmm...) mozda bi i moglo...al ne moze!



sta sam ja sad rekla?
 
...И може и доста је честа појава! ( Ја радим са тим узрастом, па знам. ) :)
 
ja sam 2 god i kapiram da se neki stariji lik ne bi bas usrecio ni sa devojkom iz moje generacije,a ne jos iz osnovne...pa vecina devojaka je tada jos uvek nevina...
 
Ко да везе у тим годинама морају да буду базиране на сексу!
...А двадесетогодишњаци су па искусни?! :roll:
 
Hellen:
srebro:
Šta mislite o takvoj kombinaciji,vidjate li,imate li iskustva i da li to može da potraje i bude prava stvar? :oops: :lol:

И виђам ( и имам искуства ) и знам да на неко време може да буде права ствар, али би било потпуно глупо очекивати да потраје и да буде ЗАИСТА ПРАВА СТВАР!
A zbog čega si tako sigurna da to ne može da potraje i bude prava stvar?
 

Back
Top