Zasta vam sluzi mob??

ja vise volim internet nego telefon, bar kad jerec o poslu...
mob. sluzi da:
me probudi ujutro
me eventualno alarmira u toku dana (retko sam pored njega, svrckam, a ostavim ga pord kompa)
da posaljem mami sms, onako....
da lakse kazem ono sto mi je neprijatno (ako sam mnogo besna, onda pustim jedan izbalansirani sms, kad bih pozvala, otisla bi mas' u propas')
uopste, da se bez mnog uzbudjenja i frke prozivi dan, sto znaci da mogu dragom da pustim sms, a da ne brinem da li ce, ako ga nazovem, tog momenta biti u guzvi, pa da li cu, kad me on nazove, biti pored telefona,i slicno.
Znaci, super je ta komunikacija na stand by...
nazalost, jos nisam ukacila GPRS, odustala sam od poziva call centra, niko se ne javlja i nikako da se registrujem...
za sta jos?
kad je guzva u busu, a ja sedim i akam ga, i bas me briga i za kisu i za sve :lol:
ah, da, planiram da zloupotrebim diktafon na njemu prvom prilikom ! (kad moja shefica kaze npr -NECE DA MI IZADJE, S OPROSTENJEM - doslovce :lol:
naravno, za papir iz stampaca!
pa onda tu su i glupave slike Mardz kako pusi Homeru i slicno...
igrice, na zalost, ne mogu da predjem ni NULTI nivo 8)
 
E! Evo ti je dobra tema, da cujemo zasta se sve koristi mob.
Ja evo imam 7250i i pored naravno obicnog telefona i SMS-a, na njemu koristim kalendar/podsetnik, alarm, calculator i converter (dusu dao kad zagazis preko grane). Fali mi u imeniku samo dobro organizovanje i pregledanje po grupama kao i poziv na glas i dodeljivanje zvonjave odredjenom imenu. Fon moze pod jednim imenom da pamti vise brojeva, e-mailova, adresa i belezaka sto isto koristim maximalno!
Cak sam naso malu primenu i za tzv. wallet :wink:
 
Kad_LupimLupim:
E! Evo ti je dobra tema, da cujemo zasta se sve koristi mob.
Ja evo imam 7250i i pored naravno obicnog telefona i SMS-a, na njemu koristim kalendar/podsetnik, alarm, calculator i converter (dusu dao kad zagazis preko grane). Fali mi u imeniku samo dobro organizovanje i pregledanje po grupama kao i poziv na glas i dodeljivanje zvonjave odredjenom imenu. Fon moze pod jednim imenom da pamti vise brojeva, e-mailova, adresa i belezaka sto isto koristim maximalno!
Cak sam naso malu primenu i za tzv. wallet :wink:
ja imam sve to al koji ce mi qratz poyiv na glas?
a, da, moram da kupim kamericu i data kabla, to cu SIGURNO da koristim...
btw. kako te ne mryi da koristis tel kao organajzer??? Svaki puta da ulazis u foldere i klikces??? **** telefone, internet rula!
 

Back
Top