DA LI SE SLAZU SKORPIJA I STRELAC?BRZO!!!

IZ LICHNOG ISKUSTVA...SLAZU SE SJAJNO, NAJVISHE SE SEKSUALNO OSECAJU.. POSHTO SU POTPUNO NEZAVISNI I CHUVAJU SVOJE SLOBODE JEDINA PREPREKA ODNOSNO ONO SHTO VI ZOVETE RASKIDOM NASTAJE KADA TA VEZA TREBA DA SE OZVANICHI ILI DEFINISHE... VOLI GA I ON CE VOLETI TEBE ALI NIJE BITNO KADA CE TE DA SE VIDITE, GDE CE ON DA IDE(MNOGO BITNIJE JE GDE CESH TI DA IDESH JER JE ON MNOGO LJUBOMORAN ILI POSESIVAN) I AKO ISPOSHTUJESH NJEGOVU SLOBODU UVEK CE BITI TU... VAZNO JE SAMO MU DATI DO ZNANJA DA JE NAJBITNIJI KAO I SVAKOM MUSHKARCU...TOLERANCIJA I LJUBAV SU NAJVECA REŠENJA...I NEMOJ SE LIBITI S VREMENA NA VREME DA MU OBJASNISH DA PRETERUJE CHISTO DA BI GA PODSETILA NA NJEGOVE EMOCIJE PREMA TEBI. POZDRAV I RAZMISHLJAJ...
 
scally:
Ma nema sanse!! Moj bivsi decko je strelac, svadjali smo se non stop, a raskid......bio je odvratan, tako bolan. Veruj mi, pazi se, oni su opasni! Sex je divan, ali su tako neodgovorni, uvek kasne....ma svasta ima da ti rade! Ali * sex kad su kreteni!
Chinjenica je da nismo utvrdili ko je strelac a ko shkorpija...Courtney se odjavila a mi polemishemo o temi...Jeste mi strelchevi smo uglavnom neodgovorni ali svaka medalja ima dve strane... zato podvlachim uglavnom...a raskid je svakako bolan...i shkorpijice su opasnice... :)
 
uzas bre!!!ja sam skorpija a moj decko je strelac!!!volimo se sve to stoji al svajde bre.......... :?
mnogo su usporeni i za sve mora da ih teras!!!jednostavno uvek cekaju da napravis prvi korak!!!
mozda sve zavisi od osobe, al mi smo skorpije bas energicne i ne volimo da vucemo nekoga za sobom!!! :P
 
:( na zalost moram reci da je ova kombinacija gotovo nemoguca. jer strijelac voli slobodu a skorpija je ta koja zeli da veze za sebe partnera i onda tu nastaju problemi izazvani jakim izljevima ljubomore. ali ono sto moram napomenuti da je fizicka privlacnost ova dva znaka vellika i da su seksualna iskustva medju njima nesto sto se pamti citav zivot. skorpija ce sa stjelcom prozivjeti nesto sto nikada nece moci zaboraviti a jako tesko ce to moci odrzati zato cuvajte se skorpije
 
Ako procitas na sajtu ASTROLOOK, procitaces da je to najidealnija kombinacija od svih, ali... Iz mog iskustva... daleko je od toga. Zavisi koliko je on tipican Strelac. Vazan je naravno i podznak. Ja sam imala uzasnu vezu sa jednim i nije mi i dalje jasno sta se desavalo io sta se na kraju desilo. Ni u jednom trenutku nisam mogla da od njega "dobijem" bilo kakvu ljudsku reakciju (ljutnju, razocarenje, tugu, nervozu...), sem eventualno smeha. Cudni su! Probaj, pa javi :)
 
Mi Strelci smo bre najbolji znak u horoskopu. Skorpije su... pa sta reci o AKREPIMA:)Salim se!
Licno mislim da su Skorpija i Strelac kao drugari idealni jer se savrseno dopunjuju i kapiraju. Iz licnog iskustva znam. A emotivno pa ne znam bas.
A idealna kombinacija za Strelca je Vaga cini mi se ;)
 
Archer:
Mi Strelci smo bre najbolji znak u horoskopu. Skorpije su... pa sta reci o AKREPIMA:)Salim se!
Licno mislim da su Skorpija i Strelac kao drugari idealni jer se savrseno dopunjuju i kapiraju. Iz licnog iskustva znam. A emotivno pa ne znam bas.
A idealna kombinacija za Strelca je Vaga cini mi se ;)
to je neutralna kombinacija..pored Vage i Blizanci su sjajni...Ne znam zashto kazu da se s Ribama ne slazemo kada su vibice sjajne...
 
ian:
Archer:
Mi Strelci smo bre najbolji znak u horoskopu. Skorpije su... pa sta reci o AKREPIMA:)Salim se!
Licno mislim da su Skorpija i Strelac kao drugari idealni jer se savrseno dopunjuju i kapiraju. Iz licnog iskustva znam. A emotivno pa ne znam bas.
A idealna kombinacija za Strelca je Vaga cini mi se ;)
to je neutralna kombinacija..pored Vage i Blizanci su sjajni...Ne znam zashto kazu da se s Ribama ne slazemo kada su vibice sjajne...

Ne razumem...vaga - strelac je neutralna kombinacija :?: Meni su rekli da je to idealna kombinacija i da nema Vage kojoj moze odoleti Strelac i obratno :wink: . Pa sa kim se onda najbolje slazemo mi strelci :?:
 
ian:
Archer:
Mi Strelci smo bre najbolji znak u horoskopu. Skorpije su... pa sta reci o AKREPIMA:)Salim se!
Licno mislim da su Skorpija i Strelac kao drugari idealni jer se savrseno dopunjuju i kapiraju. Iz licnog iskustva znam. A emotivno pa ne znam bas.
A idealna kombinacija za Strelca je Vaga cini mi se ;)
to je neutralna kombinacija..pored Vage i Blizanci su sjajni...Ne znam zashto kazu da se s Ribama ne slazemo kada su vibice sjajne...

Ne razumem...vaga - strelac je neutralna kombinacija :?: Meni su rekli da je to idealna kombinacija i da nema Vage kojoj moze odoleti Strelac i obratno :wink: . Pa sa kim se onda najbolje slazemo mi strelci :?:
 
ian:
scally:
Ma nema sanse!! Moj bivsi decko je strelac, svadjali smo se non stop, a raskid......bio je odvratan, tako bolan. Veruj mi, pazi se, oni su opasni! Sex je divan, ali su tako neodgovorni, uvek kasne....ma svasta ima da ti rade! Ali * sex kad su kreteni!
Chinjenica je da nismo utvrdili ko je strelac a ko shkorpija...Courtney se odjavila a mi polemishemo o temi...Jeste mi strelchevi smo uglavnom neodgovorni ali svaka medalja ima dve strane... zato podvlachim uglavnom...a raskid je svakako bolan...i shkorpijice su opasnice... :)
Ja sam skorpija,on je strelac i stvarno nam je super,sutra nam je 3 meseca,a kad spavamo javicu vam kako je bilo.
 
GRRRRRRRR:
lara:
iskreno, slazu se OCAJNO! bili bi dobri poslovni partneri, ali za ljubav nikako ,jer su to dva najnezavisnija znaka u horoskopu, a uz to potpuno razliciti i strelac je suvise plitak za skorpiju

Strelac nije plitak vec predobar za skorpiju :x
jeste, plitak je , pa skorpije su jako emotivne i osetljive. strelci su onako ekstrovertni oni kazu sve sto imaju isprazne se a skorpije sve trpe u tebi i pateeeee :cry:
 
Archer:
ian:
Archer:
Mi Strelci smo bre najbolji znak u horoskopu. Skorpije su... pa sta reci o AKREPIMA:)Salim se!
Licno mislim da su Skorpija i Strelac kao drugari idealni jer se savrseno dopunjuju i kapiraju. Iz licnog iskustva znam. A emotivno pa ne znam bas.
A idealna kombinacija za Strelca je Vaga cini mi se ;)
to je neutralna kombinacija..pored Vage i Blizanci su sjajni...Ne znam zashto kazu da se s Ribama ne slazemo kada su vibice sjajne...

Ne razumem...vaga - strelac je neutralna kombinacija :?: Meni su rekli da je to idealna kombinacija i da nema Vage kojoj moze odoleti Strelac i obratno :wink: . Pa sa kim se onda najbolje slazemo mi strelci :?:
Neutralna - Vaga i Blizanci..
Dobitna - Lav, Ovan, Vodolija
Ja lichno najvishe gotivim Shkorpije jer su divni, kreativni, duboki i Ribice su interesantne...Ni Vodolije nisu za bacanje
 
Archer:
Mi Strelci smo bre najbolji znak u horoskopu. Skorpije su... pa sta reci o AKREPIMA:)Salim se!
Licno mislim da su Skorpija i Strelac kao drugari idealni jer se savrseno dopunjuju i kapiraju. Iz licnog iskustva znam. A emotivno pa ne znam bas.
A idealna kombinacija za Strelca je Vaga cini mi se ;)
Ja nisam akrep... :cry: pazite,jeste da ja njega mogu da setam ko kucence,ali znam gde je granica.Ipak je on musko...ma mnogo nam je lepo,stvarno.A meni ovde ljudi pisu o svojim iskustvima,umesto o onome sto kazu zvezde!Pa necemo tako.
 

Back
Top