Lacio-Partizan

Verujem da ce uspeti da prodje u drugi krug i da prezimi u Evropi sto naravno ostaje i dalje zimski san iskomplexiranih cigana.
Ja tipujem 0:1, Lazio je u kanalu ne znaju nista, ja vise ni ne znam ko tamo igra.

FORZA INTER
ONLY YOU PFC
 
red boy:
Moj tip
Lazio-Partizan 2:0
Mislim da Lazio nema pravo na gresku...
----------------------------------------------------- Forza Lazio
Napred Zvezda

Pa sta ako Lacio nema pravo na gresku, ja tvrdim da ni Partizan takodje nema pravo na gresku jer planira naravno da bude 1. u grupi!
Ali ipak ja vas razumem vi cigani ste kompleksasi, ali se pomirite da Partizan ne napusta Evropu ove sezone pre maja!

Svako dete zna, ceo grad to zna,
da ste ***** vi, da su vam titulu kupili!
 
TARANTULA-_-:
ma mene brine sve to narocito posle tekme sa obilicem! nista nismo pokazali!

Ma daj ta je tekma bila rutina i ja znam da cak i da smo izgubili da to u klubu nebi nikoga pogodilo ipak je to Kup, pa Barsa je ispala od 5-oligasa u prvom krugu, Mancester onaj liga kup i ne igra, a tise brines zbog sprdnje sa Obilicem!
Ja mislim da je Sasa Ilic zasluzio veceras mesto u prvoj postavi protiv Belgije!Nece valjda ona zalizana krava igrati pre Kezmana, nazalost tako sam cuo, i izbedacio se maksimalno!
 
eto utakmica se zavrsila a ja ni da budem srecan ni da placem!
nemam reci da opisem tekmu samo znam da me srce boli za propustenim sansama-i nasem neiskustvu!

:? :( :lol:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAA :?: :?: :!:
 
Pa ja ne znam dokle cemo mi vise promasivati 1000 100% sansi po utakmici!!!!!!!!!!
Pun mi ih je ku..c vise!
Mentoli pa i trebamo sad da ispadnemo.
Ivica Kralj...... nemam komentara, svaka cast za penal ali rodjace... ti si najveci linijas od svih golmana koje sam ikada video...
Batica Mirkovic je odigrao prvi put lose od kada je dosao u Partizan... decko stvarno na svakoj tekmi daje sve od sebe, ali juce...
Pjer Boya se opusteno sprda igra petom, glumi Ronaldinha...
Nemam komentara.
Kao da smo izgubili tako se osecam.
Strasno...
 
One Boyine pete su i prolazile... za divno cudo...
Inace, Batica uvek igra ovako, ako si gledao protiv Zete, on je direktni krivac za jedan gol... ali ipak, on unosi neko samopouzdanje u ekipu.
Inace, fali nam jedan poen i idemo dalje (tesko da ce bas lacio da pobedi egaleo sa vise od 4:0 i mi da izgubimo od nekog sa vise od 2:0 i to jos oba da se pokope), ali i dalje je to poen.
Ja samo znam jednu stvar > Odracu grlo u cetvrtak na JNA!
 
Alo ne vredjajte igrace...da si i jednom sutnuo loptu makar i na livadi a ne na pravom terenu znao bi kako je tesko igrati...sto se ne bunite sto smo igrali odlicno prvo poluvreme! Ramazeni ste bre mnogo...pre tekme svi ste kukali samo da ne bude petarda as sad tu pljujete!Sramota...
Jedan je ILIC Kapiten!!!
 

Back
Top