Kriterijum?

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Mozda je bilo diskusije na ovu temu ali ko ce sve citati (osim gazdarice i njenih podredjenih :wink: )
Ne zanima me Vase misljenje o kriterijumu kod izbora partnera vec da li vam se desilo i kako ste se osecali da nekad spustite kriterijum, u fazonu ma nije nesto ali ima nesto, a da Vas onda te osoba otkaci !
 
ace:
Mozda je bilo diskusije na ovu temu ali ko ce sve citati (osim gazdarice i njenih podredjenih :wink: )
Ne zanima me Vase misljenje o kriterijumu kod izbora partnera vec da li vam se desilo i kako ste se osecali da nekad spustite kriterijum, u fazonu ma nije nesto ali ima nesto, a da Vas onda te osoba otkaci !
:shock: Besno.....na sebe...na njega...na ceo svet.... :?
Ah...da... :P :wink:
 
ace:
Mozda je bilo diskusije na ovu temu ali ko ce sve citati (osim gazdarice i njenih podredjenih :wink: )
Ne zanima me Vase misljenje o kriterijumu kod izbora partnera vec da li vam se desilo i kako ste se osecali da nekad spustite kriterijum, u fazonu ma nije nesto ali ima nesto, a da Vas onda te osoba otkaci !

ah,da, upoznam tipa, prvi utisak (najcesce i najispravniji) je ne svidja mi se. Vidim ga vise puta, pokleknem pritisku drugih, pa ajdeeeeee, daj mu sansu, dobrica je decko, bla ,bla, tluc, sto bre tako, otkacis nekog a nisi posteno ni progovorila nekoliko reci sa njim. Onda se ja zamislim, pa rekoh, aj ne moras ti uvek da budes namcor,mozda i nisi lepo ocenila decka, pa nisi mozda ti bas toliko pronicljiva da mozes odmah da ocenis coveka na prvi pogled ... i da ne duzim (vec pri samoj pomisli na to se iznerviram) ....na kraju on mene otkaci.
Posle toga :evil: besna i ljuta i kazem sebi ko te j... kada ne slusas sebe.
Hm, desilo se jednom i nikad vise.
 
ah,desilo se jednom ...I jos sam besna kada se setim!Nije bio bas sve ono sto sam zelela , ali rekoh , hajde da vidim , mozda nije los , mozda je ok , a ja mu ne pruzam sansu...a onda , kada se on predomislio ...Uzas,nikada vise
 
zavodljiva1976:
ace:
zavodljiva1976:
:shock: Besno.....na sebe...na njega...na ceo svet.... :?
Ah...da... :P :wink:

a na meneeeeee :lol: :wink:
:shock: Ovo nisam shvatila.... :roll: Sto bih bila besna na tebe?!Mislis ono kao...ja spustila kriterijum sto se tebe tice,a ti me sutnuo i sad sam ja besna na tebe?Hm....Svasta! :roll:


samo mali za tebe :P A veliki za tebe :P :P :P :P :P :P


Ma jok to nego kazes ljuta na njega, sebe i celi svet pa valjda sam i ja u tom svetuuuuuu!

ah da umalo da zaboravim
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P i uvek za jedan vise :wink:
 
ace:
Mozda je bilo diskusije na ovu temu ali ko ce sve citati (osim gazdarice i njenih podredjenih :wink: )
Ne zanima me Vase misljenje o kriterijumu kod izbora partnera vec da li vam se desilo i kako ste se osecali da nekad spustite kriterijum, u fazonu ma nije nesto ali ima nesto, a da Vas onda te osoba otkaci !

Je l' to ona sa chata?

Mnogo, nesto, mislis na nju?!
 
Ne, nisam imala takvih 'problema'..ne postoje kriterijumi..ili me privlaci ili ne..'zakoni' vezani za fiz.izgled su totalna nebuloza..cesto su savrseni, prebildovani ti koji automatski odbijaju, s obzirom na kolicinu mozdanih vijuga..psiha pali..
 
probirljivost,satro kriterijumi,ako vec postoje i ako je to tvoj 'stil' zasto onda gaziti po svom stilu i principima i kao spustati 'kriterijume' u izboru neceg,nekog?ziveti sa stilom,e za to se treba odreci vise nego shto mozes imati nekih koristi,ali ta zadovoljstva koja dolaze sa stilom tvog zivota su one vrednosti zbog kojih ces cak i apstinirati neko vreme
 
Devilishgirl:
Apstiniram skoro ceo zivot..tesko je moje kriterijume zadovoljiti..bas zato sto nisu na prvom mestu vezani za fiz.izgled.[/quote
"izgled vara",ali znas zasto apstiniras,
mozda ti fiz.izgled nije u prvom planu zato sto ti ni tvoj fiz.izgled nije u prvom planu,hocu reci da nisi neka hot 'riba'???
 
:roll: Molim Vas samo bez filozofije i komplikovane price!
Pitanje je bilo kako ste se osecali a ne da li imate ili ne kriterijum!
Ako pak nemate kriterijum molim Vas nemoj te diskutovati na ovom postu!

S'postovanjem
Ace :lol:
 
Devilishgirl:
Apstiniram skoro ceo zivot..tesko je moje kriterijume zadovoljiti..bas zato sto nisu na prvom mestu vezani za fiz.izgled.
Pa, niko i nije fizicki izgled istakao kao nesto najbitnije. Eeee, da je samo fizicki izgled.... verujem da niko od nas ne bi imao problema, jer je lako "prilagoditi se" necijem fizickom izgledu, ali ako je psiha neprihvatljiva (kao sto je to u vecini slucajeva), e onda covek mora ili da apstinira ili da spusti kriterijume. Kao sto sam vec rekla: moji kriterijumi su svetinja i radije cu da apstiniram. :P
 
devojke i njihovi fazoni!!!!
Zanima me kada udjete u kafic, diskoteku sta god, da li prvo skontas deblog brkatog tipa sa masnom flekom od bureka i jogurta i pomislis "mozda ovaj ima iq 200 s njime bih mogla baciti spiku" ili se zalecete, SVE REDOM na nabildovane ili vec fino gradjene frajere u nekom fensi fazonu oko koga skace masa "budjanovci" devojaka. ??????
 
nesvrstani:
devojke i njihovi fazoni!!!!
Zanima me kada udjete u kafic, diskoteku sta god, da li prvo skontas deblog brkatog tipa sa masnom flekom od bureka i jogurta i pomislis "mozda ovaj ima iq 200 s njime bih mogla baciti spiku" ili se zalecete, SVE REDOM na nabildovane ili vec fino gradjene frajere u nekom fensi fazonu oko koga skace masa "budjanovci" devojaka. ??????
Sigurno se necu zagledati u masnog i debelog tipa, jer se kroz fizicki izgled najbolje moze nazreti psihicko stanje coveka... Ako je on mastan to kazuje da ne vodi racuna o sebi i da je aljkav. Pa, moze biti kakav hoce.... ako je aljkav - kod mene ne prolazi!!! To sto je debeo moze znaciti da ne vodi racuna o zdravlju, sto opet odbija zato sto ljudi koji ne vode racuna o svom zdravlju, nece voditi ni o tudjem. Ni takav mi covek ne treba. Ali, ako, pak, vidim debeljuskastog, lepo ugladjenog, pozitivnog lika - on ce mi verovatno privuci paznju.
Sto se tice fensera - odmah ih otpisi... Njih tek ne vidim uopste. A sto se tice onih lepo gradjenih.....uh pa, izvini, molim te. Fizicki izgled nije presudan... ali jedino njega uzimam u obzir pre nego sto upoznam osobu. Posle se relacija bazira na nekim drugim stvarima, ali fizicki izgled mora da me privuce (na neki od 10000 nacina).
 

Back
Top