SATAN PANONSKI

eeeee...pa ja sam cuo za tog lika...pesma ide nesto Grickao si *, maaaali plavi, dobio si sifilis...ha,ha...kakva carina...ali ipak, moras razlikovati umne bolesnike od umetnika :D
 
ne,ne,ide 'grickao si *,leeeeeeeeeeeeepi mario,dobio si sifilis,leeeeeepi mario,* se sada ti....'
itd
on jeste bio umni bolesnik,dete njegovog starijeg brata.... :lol:
aj je smesno...
kad kaze 'novi zeland ima sume,a jamajka uzgaja pume,patike adidas'....i na kraju pesme trpi * kad pocne da stenje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: al najsmesnija je def. pesma o njegovoj glisti :D a najodvratnija 'ja sam svome tati pusila *'...bljaaaaaaaaa....
 
... pakao je nastao od kako su tupoglavi obrazovanje

stali više vrednovati no li mudrost



--------------------------------------------------------------------------------


... medikritet veli ti LUD si, daje ti MIR, a MIR je

SLOBODA, SLOBODA je temelj za čistu LJUBAV, ona daje

VOLJU, volja SNAGU, snaga pak POBJEDU... lud,a

pametan je dobro, al' je jako "FUJ" kad je tkogod lud+glup!



--------------------------------------------------------------------------------


NIKAD NITKO NIJE U PRAVU, ILI SU PAK SVI, TAD IDE

SLOBODA IZBORA!

... te jeseni 1981.g., pred što ću OTIĆI od ognja očeva i majčina,

prve ugledah pahulje u toj jeseni. Izađem na dvorište i kako

se uvijek radovah prvome snijegu, pođem dlanom desne ruke

svoje jednu krasotnu raskošnu milinu uloviti. I bi tako, al'

zadugo ne potraja moje divljenje graciozbnosti kontura i

simetrije, što toplina moga dlana učas otopi te savršene

kristale leda. I nisam imao spoznaje tad ove, nisam znao da

trebam na tlo mrzlo pustiti po sudbi joj pasti, gdje ljepota

njezina duže bi živjela, moje ushićenje potrajalo još! To je

ZLOČIN, a isto se sjetih ZLOČINA kad plavih krila malena

leptira na cvjetiću djeteline roznom, granom od bagrema

jesam napao, ubio. Samo sam jednom taj ZLOČIN UČINIO!

Da, sada već imam oproštaj Vremena!

1985.g.



--------------------------------------------------------------------------------
 
Nije bio ni umetnik vec sarlatan. Nije bio malo lud vec je bio kompletan psihopata koji je zbog ubostva bio smesten u zatvorsku ludnicu u Popovacu. Kad je poceo rat pustili su ga da se prikljuci Zengama. Zbog svireposti nad srpskim zarobljenicima koje je kasapio katanom, a valjda zbog toga sto se umesto Jecher sto mu je bio nadimak u ratu samoinicijativno prozvao Samuraj, ubili su ga njegovi. Zvanicno je poginuo "dok je cistio oruzje".

Moon Child:
ma muzika ko i pesme,zestoko *,ali ja ga obozavaaaaaaaaaaaam...uvek kad ga slusham smejem se ko nenormalna :lol: :lol:
a smrt...jel bese ono viljuska VS tenk?opet :lol: :lol: :lol:
 
Gwydion:
Nije bio ni umetnik vec sarlatan. Nije bio malo lud vec je bio kompletan psihopata koji je zbog ubostva bio smesten u zatvorsku ludnicu u Popovacu. Kad je poceo rat pustili su ga da se prikljuci Zengama. Zbog svireposti nad srpskim zarobljenicima koje je kasapio katanom, a valjda zbog toga sto se umesto Jecher sto mu je bio nadimak u ratu samoinicijativno prozvao Samuraj, ubili su ga njegovi. Zvanicno je poginuo "dok je cistio oruzje".

Moon Child:
ma muzika ko i pesme,zestoko *,ali ja ga obozavaaaaaaaaaaaam...uvek kad ga slusham smejem se ko nenormalna :lol: :lol:
a smrt...jel bese ono viljuska VS tenk?opet :lol: :lol: :lol:

Prijatelju, brate, gospodine ili sta si vec, zuta stampa je oduvek umela da od pricice napravi PRICETiNU. E sad, mi smo prokleti da verujemo u to. Jedno je sigurno; bio je najveci (ako ne i jedini) panker (Conta izvini) u bivsoj SFRJ, bio je samodestruktivan (a ne destruktivan) i jesu ga ubili njegovi bas zato sto nije bio njihov... "Zvanicno je poginuo "dok je cistio oruzje"."
 
Ma kakvi. Kazem ti da sam ga poznavao i nije bio panker nego psihopata. A ovo za pogibiju sam proverio kod prijatelja koji je zagrebacki novinar i koji je to proverio u njihovoj vojsci. Pazi, bio je ustasa. Kad sam ga upoznao, a to je bilo pre nego sto je otisao u ludnicu, imao je ustasku kapu sa U na celu. I sve vreme je ostao dosledan tome dok ga nisu ubili.

Gavran:
Gwydion:
Nije bio ni umetnik vec sarlatan. Nije bio malo lud vec je bio kompletan psihopata koji je zbog ubostva bio smesten u zatvorsku ludnicu u Popovacu. Kad je poceo rat pustili su ga da se prikljuci Zengama. Zbog svireposti nad srpskim zarobljenicima koje je kasapio katanom, a valjda zbog toga sto se umesto Jecher sto mu je bio nadimak u ratu samoinicijativno prozvao Samuraj, ubili su ga njegovi. Zvanicno je poginuo "dok je cistio oruzje".

Moon Child:
ma muzika ko i pesme,zestoko *,ali ja ga obozavaaaaaaaaaaaam...uvek kad ga slusham smejem se ko nenormalna :lol: :lol:
a smrt...jel bese ono viljuska VS tenk?opet :lol: :lol: :lol:

Prijatelju, brate, gospodine ili sta si vec, zuta stampa je oduvek umela da od pricice napravi PRICETiNU. E sad, mi smo prokleti da verujemo u to. Jedno je sigurno; bio je najveci (ako ne i jedini) panker (Conta izvini) u bivsoj SFRJ, bio je samodestruktivan (a ne destruktivan) i jesu ga ubili njegovi bas zato sto nije bio njihov... "Zvanicno je poginuo "dok je cistio oruzje"."
 
Gwydion:
Ma kakvi. Kazem ti da sam ga poznavao i nije bio panker nego psihopata. A ovo za pogibiju sam proverio kod prijatelja koji je zagrebacki novinar i koji je to proverio u njihovoj vojsci. Pazi, bio je ustasa. Kad sam ga upoznao, a to je bilo pre nego sto je otisao u ludnicu, imao je ustasku kapu sa U na celu. I sve vreme je ostao dosledan tome dok ga nisu ubili.

Gavran:
Gwydion:
Nije bio ni umetnik vec sarlatan. Nije bio malo lud vec je bio kompletan psihopata koji je zbog ubostva bio smesten u zatvorsku ludnicu u Popovacu. Kad je poceo rat pustili su ga da se prikljuci Zengama. Zbog svireposti nad srpskim zarobljenicima koje je kasapio katanom, a valjda zbog toga sto se umesto Jecher sto mu je bio nadimak u ratu samoinicijativno prozvao Samuraj, ubili su ga njegovi. Zvanicno je poginuo "dok je cistio oruzje".

Moon Child:
ma muzika ko i pesme,zestoko *,ali ja ga obozavaaaaaaaaaaaam...uvek kad ga slusham smejem se ko nenormalna :lol: :lol:
a smrt...jel bese ono viljuska VS tenk?opet :lol: :lol: :lol:

Prijatelju, brate, gospodine ili sta si vec, zuta stampa je oduvek umela da od pricice napravi PRICETiNU. E sad, mi smo prokleti da verujemo u to. Jedno je sigurno; bio je najveci (ako ne i jedini) panker (Conta izvini) u bivsoj SFRJ, bio je samodestruktivan (a ne destruktivan) i jesu ga ubili njegovi bas zato sto nije bio njihov... "Zvanicno je poginuo "dok je cistio oruzje"."

ne znam koje si godiste ali da bi ga licno znao moras da imas bar 30 jer je on poginuo '92. marinko (pevac bjesova) mi je pricao o njemu (on ga je licno znao) i samo potvrdio moje misljenje o njemu. znam jos mnogo ljudi koji su ga poznavali i koji o njemu pricaju lepe stvari.
za U na celu je vrlo moguce jer je na pocetku rata pusten i ludnice i tada je vec bio stvarno puk'o. ali (bar po meni) sve to sto je mozda i radio ne umanjuje njegovu vrednost umetnika.
za shvatanje njegovog odnosa prema svetu mogao bi da pogledas pocetak snimka pesme "oci u magli" koji mozes da nadjes na divx-u.
besmisleno je da ga optuzujemo sada kada je mrtav. cinjenica je da nije bio kao drugi. bio je Satan.
pozdrav
 
Pazi,sto se Satana tice,ima mnogo oprecnih misljenja.Preporucio bih ti da procitas knjigu najeminentnijeg srpskog underground pisca Ivana Glisica "Cizme Slobode", u kojoj se radi bas o njemu(Satanu,ne Glisicu).Covek ga je odlicno poznavao,i kompetetniji je od svih nas.
 
Onda se moje i tvoje shvatanje punka razlikuje. Conta nije bio punker vec neko ko je ismanipulisao gomilu klinaca. Idi pitaj Srbu kako je izleteo iz Patke pa usao Bale?
Ivica je ima U na celu pre nego sto je otisao u ludnicu, tj pre ubistva koje je pocinio. Sticajem okolnosti sam ga upoznao u vozu dok sam se vracao iz Ljubljane. Tom prilikom je imao crnu ustasku kapu i U na njoj. To sto je mrtav ne znaci da mu neke stvari nisam rekao dok je bio ziv. Veuj mi, uopste nije bio opasan... a gro onih koji danas pricaju nisu imali nikakve veze sa njim. Stavise mogao bih "u kamion mb piva" da se opkladim u to.

Gavran:
ne znam koje si godiste ali da bi ga licno znao moras da imas bar 30 jer je on poginuo '92. marinko (pevac bjesova) mi je pricao o njemu (on ga je licno znao) i samo potvrdio moje misljenje o njemu. znam jos mnogo ljudi koji su ga poznavali i koji o njemu pricaju lepe stvari.
za U na celu je vrlo moguce jer je na pocetku rata pusten i ludnice i tada je vec bio stvarno puk'o. ali (bar po meni) sve to sto je mozda i radio ne umanjuje njegovu vrednost umetnika.
za shvatanje njegovog odnosa prema svetu mogao bi da pogledas pocetak snimka pesme "oci u magli" koji mozes da nadjes na divx-u.
besmisleno je da ga optuzujemo sada kada je mrtav. cinjenica je da nije bio kao drugi. bio je Satan.
pozdrav
 

Back
Top