kaze sex nam ne stima,a ja prosto ne mogu da verujem!!!

Banini

Obećava
Poruka
52
Uparavo pre nekih sat vremena dozivela sam raskid veze koja nije bila duga ali poprilicno topla,perspektivna i zadovoljavajuca.Razlog-krajnje glup,meni ne shvatljiv!!!On je rekao da mu sve kod mene odgovara osim sexa(nemam previse iskustva)ali mislim da sam znala dobro da ga zadovoljim,dok je on taj koji je imao probleme sa dizanjem i spustanjem i to vrlo cesto,bio je bez mastovitosti ali i pored svega meni orgazmi nisu nedostajali.Kad je meni bilo super on nikako da svrsi ili ja napaljena kao zivotinja i ocekujem i drugi put, a on zakaze...Uh kako sam bila strpljiva i puna razumevanja...Lozio se na mene kao blesav i samim poljupcem i palio i palio,a i ja sam cesto stvari preuzimala u svoje ruke da bi sve bilo o.k.Ipak, on kaze ja ne znam...Da li da mu verujem,jeste da nemam previse iskustva ali osecaj je nesto sto se ima ili nema,zar ne?Stalno me je spopadao i zeleo da spava sa mnom,zasto,i na kraju mi kaze ja nestimam a kod njega dizanje i padanje i muke,ma kako da gledam na sve to?Cini mi se da je to mozda njegov nacin da se ogradi od svojih neuspeha i okrivi moje malo neiskustvo.Kako vi vidite ovu situaciju,meni je dosta tesko, i mada tu jos ima razloga za nas raskid,ali ovo mi je bio kao samar.Sta da mislim,a svo prethodno vreme se nije zalio i sad eto samo tako...Neki savet molim,neko misljenje da mi pomogne u proceni ove situacije i olaksa ili sta god vec...
Jer,bas mi je tesko!!!
 
Banini:
Uparavo pre nekih sat vremena dozivela sam raskid veze koja nije bila duga ali poprilicno topla,perspektivna i zadovoljavajuca.Razlog-krajnje glup,meni ne shvatljiv!!!On je rekao da mu sve kod mene odgovara osim sexa(nemam previse iskustva)ali mislim da sam znala dobro da ga zadovoljim,dok je on taj koji je imao probleme sa dizanjem i spustanjem i to vrlo cesto,bio je bez mastovitosti ali i pored svega meni orgazmi nisu nedostajali.Kad je meni bilo super on nikako da svrsi ili ja napaljena kao zivotinja i ocekujem i drugi put, a on zakaze...Uh kako sam bila strpljiva i puna razumevanja...Lozio se na mene kao blesav i samim poljupcem i palio i palio,a i ja sam cesto stvari preuzimala u svoje ruke da bi sve bilo o.k.Ipak, on kaze ja ne znam...Da li da mu verujem,jeste da nemam previse iskustva ali osecaj je nesto sto se ima ili nema,zar ne?Stalno me je spopadao i zeleo da spava sa mnom,zasto,i na kraju mi kaze ja nestimam a kod njega dizanje i padanje i muke,ma kako da gledam na sve to?Cini mi se da je to mozda njegov nacin da se ogradi od svojih neuspeha i okrivi moje malo neiskustvo.Kako vi vidite ovu situaciju,meni je dosta tesko, i mada tu jos ima razloga za nas raskid,ali ovo mi je bio kao samar.Sta da mislim,a svo prethodno vreme se nije zalio i sad eto samo tako...Neki savet molim,neko misljenje da mi pomogne u proceni ove situacije i olaksa ili sta god vec...
Jer,bas mi je tesko!!!

Tesko je to reci. Mozda mu je povredjena sujeta zbog toga sto se nije pokazao u krevetu... Kao da je to najvaznija stvar u vezi... Da si malo iskusnija, naucila bi ga. ;) Tuzno je da mu je bilo lakse da raskine, umesto da se malo potrudi... Mada i to je razumljivo... Razgovor mu je verovatno bio ispod casti... Nazalost, posto se sve moze resiti razgovorom, ako u vezi ima dovoljno poverenja...

Znam da ti je tesko. :( Ali, sta ces... Zivot ide dalje. Zelim ti srecu i da sto pre prebolis i nastavis dalje sa zivotom. ;)
 
Banini:
Uparavo pre nekih sat vremena dozivela sam raskid veze koja nije bila duga ali poprilicno topla,perspektivna i zadovoljavajuca.Razlog-krajnje glup,meni ne shvatljiv!!!On je rekao da mu sve kod mene odgovara osim sexa(nemam previse iskustva)ali mislim da sam znala dobro da ga zadovoljim,dok je on taj koji je imao probleme sa dizanjem i spustanjem i to vrlo cesto,bio je bez mastovitosti ali i pored svega meni orgazmi nisu nedostajali.Kad je meni bilo super on nikako da svrsi ili ja napaljena kao zivotinja i ocekujem i drugi put, a on zakaze...Uh kako sam bila strpljiva i puna razumevanja...Lozio se na mene kao blesav i samim poljupcem i palio i palio,a i ja sam cesto stvari preuzimala u svoje ruke da bi sve bilo o.k.Ipak, on kaze ja ne znam...Da li da mu verujem,jeste da nemam previse iskustva ali osecaj je nesto sto se ima ili nema,zar ne?Stalno me je spopadao i zeleo da spava sa mnom,zasto,i na kraju mi kaze ja nestimam a kod njega dizanje i padanje i muke,ma kako da gledam na sve to?Cini mi se da je to mozda njegov nacin da se ogradi od svojih neuspeha i okrivi moje malo neiskustvo.Kako vi vidite ovu situaciju,meni je dosta tesko, i mada tu jos ima razloga za nas raskid,ali ovo mi je bio kao samar.Sta da mislim,a svo prethodno vreme se nije zalio i sad eto samo tako...Neki savet molim,neko misljenje da mi pomogne u proceni ove situacije i olaksa ili sta god vec...
Jer,bas mi je tesko!!!


Ne ljuti se, ali ti je decko debil. Bas me zanima kako je on iskustvo povezao sa uzivanjem.Drugo je znanje. Ali ono se uci samo kroz duge veze.

Meni je najlepse sa nekom koje ima manje iskustva.
Jer sam i ja takav.

Sta reci. Mada je verovatno problem u necem drugom.
 
Banini:
Ma zaboravi bre barabu! Da je on pravi muskarac, i da mu stvarno ne odgovaras u krevetu, iz bilo kog razloga, sto drugih stvari bi ti rekao , alo to ne bi!Svaki normalan covek zna da kad nekom kazes da je los u krevetu, to opasno moze da utice na njega, i zato to ne govoris, izuzev ako hoces nakog namerno da povredis ili da mu se osvetis.Pa ti sad vidi, tip ili je totalni kreten, nezreo i papak, ili je hteo da ti napakosti znajuci da si neiskusna...I u jednom i u drugom slucaju, MARS BRE :twisted:
 
SINDI:
Banini:
Ma zaboravi bre barabu! Da je on pravi muskarac, i da mu stvarno ne odgovaras u krevetu, iz bilo kog razloga, sto drugih stvari bi ti rekao , alo to ne bi!Svaki normalan covek zna da kad nekom kazes da je los u krevetu, to opasno moze da utice na njega, i zato to ne govoris, izuzev ako hoces nakog namerno da povredis ili da mu se osvetis.Pa ti sad vidi, tip ili je totalni kreten, nezreo i papak, ili je hteo da ti napakosti znajuci da si neiskusna...I u jednom i u drugom slucaju, MARS BRE :twisted:

Sjajno Sindi.
 
Groucho_Marx:
Ne vidim zasto iko misli da tu postoje dileme, covek je diplomirani kreten, a vidim da je upisao i post-diplomske. To sto ti je rekao jasno pokazuje to...
Zaboravi papana, ima mnogo boljih tipova na svetu.
Saglasna sam, mada je moguce ili, bolje reci, sigurno to da je nezadovoljan samim sobom, pa se onda hrani tudjim "manama". Ja ne smatram da je nedostatak iskustva mana, ali on ocigledno nije imao bolji izgovor. Ko zna sta se po njegovoj glavudzi vrzma... Bolje je da ti to ne saznas, 100% je iskompleksiran do bola.
 
Ocigledno je ovde da je problem u njemu!
I tu se svi, slazemo, koliko vidim..

Tako ti i treba kad si dobra i "glupa" pa si imala "razumevanje" za njegove "pehove".....da si ga na vreme istrenirala i dala do znanja da ni ti nisi bas zadovoljna njegovim cesti dizanjem i padanjem ( vise padanjem ), bio bi sad miran kao bubica ...a ne maximalan kreten, kakav je ispao....

Srecno nadalje....! I ne dozvoli da te iko gazi....
 
Nije problem ni u njemu ni u tebi.
On te nije ostavio zbog seksa. Jednostavno zaistio se tobom u kompletu, i ide dalje, nisi uspela da zadrzis tog muzjaka za mozda brak. On je procenio da zasluzuje nesto bolje te raskinuo, izgovor jeste glup. U principu, zene ne pate dugo kad su ostavljene, jer estrogen sve prebrise. Ali, verovatno ces brze bolje pobeci u novu vezu za par nedelja. Mozda ce se i tad zbiti isto, i posle jedno 3-5 takvih veza docice do braka. Jednostavno, to su neki klishei kod tvog tipa zena. Pozdrav i svako dobro.
 
random_cloud_form:
Nije problem ni u njemu ni u tebi.
On te nije ostavio zbog seksa. Jednostavno zaistio se tobom u kompletu, i ide dalje, nisi uspela da zadrzis tog muzjaka za mozda brak. On je procenio da zasluzuje nesto bolje te raskinuo, izgovor jeste glup. U principu, zene ne pate dugo kad su ostavljene, jer estrogen sve prebrise. Ali, verovatno ces brze bolje pobeci u novu vezu za par nedelja. Mozda ce se i tad zbiti isto, i posle jedno 3-5 takvih veza docice do braka. Jednostavno, to su neki klishei kod tvog tipa zena. Pozdrav i svako dobro.

uf, ti me iznervira...samo tako.
 
E,stvarno ste divni,izmamili ste mi osmeh na lice!A ni onaj vic o crnogorcu nije los,jer je i ovaj moj sad vec bivsi je Djetic i to na kvadrat(pa sad da jednom Djeticu smeta neiskustvo:))Ne mislim na sve crnogorce ali ovaj moj je pomalo primitivan:)))Nego sad su se stvari jos vise iskomplikovale i situacija je napeta kao kisobran(provala nekog mog druga)mozda sam trudna,ali sutra cu tacno saznati.Nego bas mi puno znaci svako vase misljenje!Hvala!
 
random_cloud_form:
Nije problem ni u njemu ni u tebi.
On te nije ostavio zbog seksa. Jednostavno zaistio se tobom u kompletu, i ide dalje, nisi uspela da zadrzis tog muzjaka za mozda brak. On je procenio da zasluzuje nesto bolje te raskinuo, izgovor jeste glup. U principu, zene ne pate dugo kad su ostavljene, jer estrogen sve prebrise. Ali, verovatno ces brze bolje pobeci u novu vezu za par nedelja. Mozda ce se i tad zbiti isto, i posle jedno 3-5 takvih veza docice do braka. Jednostavno, to su neki klishei kod tvog tipa zena. Pozdrav i svako dobro.
... koja negativna energija... nevjerovatno
 
ace:
zavodljiva1976:
:roll: kako mozes biti trudna kad sex nevalja :lol: :?:ISPRAVKA:NIJE VALJAO :!:
A I MOGUCE JE,JER JE MOGLA OSTATI TRUDNA DOK JE VALJAO :idea:
puj puj daleko bilo :wink:

:P

:roll:
Malena kako si mogla zakljuciti da je sex VALJAO kad je on ostavio zbog toga sto nije VALJAO!Sto dovodi do mog zakljucaka da nije trudna :wink: !

Valjao dovaljao navaljao izvaljao ... :P
A da bi skontao da NIJE VALJAO I DA NE VALJA zar ne mislis da je trebao bar jednom da je kresne :oops: :?: :!: :roll:
I nisam mogla da precutim: YEB..E DZEJ :!: :P :P :P (kad moram da budem tako vulgarna)
 

Back
Top