GUANO APES

helena_LP-freak

Zainteresovan član
Poruka
293
Nigdje nisam mogla da pronadjem temu o njima... Pa ako postoji, sorry... Pa, narode, sta mislite o njima? Ja nisam nei njihov veliki fan, ali smatram da imaju OK pjesama, tj. naj su mi ''Big in Japan'', ''Open Your Eyes'', ''Quietly'', ''Pretty in Scarlet''i sl... Pa ako vas ne mrzi previse-pisite :wink:
PoZzZ
 
Nalaze se medju bendovima koji su mi dragi... mada ih dosta retko vadim iz komode... Mada, kada sam bio u prvoj gimnazije, dosta sam ih slushao. Kad smo kod toga, tvoja tema kao da mi je nametnula da ih pustim. Eto..
 
uzasno mi idu na zivce...muzika im nije nista posebno dobra, a kao lichnosti mi se nesto ne svidjaju....jedina pesma koja mi se svidela je big in japan i josh jedna ne znam kako joj je ime...
 
helena_LP-freak:
Nigdje nisam mogla da pronadjem temu o njima... Pa ako postoji, sorry... Pa, narode, sta mislite o njima? Ja nisam nei njihov veliki fan, ali smatram da imaju OK pjesama, tj. naj su mi ''Big in Japan'', ''Open Your Eyes'', ''Quietly'', ''Pretty in Scarlet''i sl... Pa ako vas ne mrzi previse-pisite :wink:
PoZzZ

imam njihov cd original live...ona sandra je nasa :P :P :P :P :!: :!: :!: :!: ja sam se navukla na obradu APOKALIPTIKE PLUS SAMO ONA...nemate pojma kako je to mocno...
 
Sandra je hrvatica...ja mislim
Ja ih obozavam imaju strava pesme...sve su mi dobre ali najbolje su mi
Crossing the death line
kiss the down
Big in Japan
Living in a lie
Open your eyes
Rain
Stratch the Peach
itd...
:D
 

Back
Top