KASARNE u SRBIJI

kraljevacka je sigurno najbolja,i najlepsa,posto sam ziveo pored nje,i znam situaciju.za izlaz je lako,a i ambijent nije los.tu kasarnu nusu gadjali za vreme bombardovanja,kao fol hteli su tamo da smeste glavni stab njihove vojske u srbiji,ali...bilo je sta je bilo.tamo je inace motorno-mehanizovana jedinica(kamioni i slicne gluposti)ako nisi sluzio vojsku mozes doci tamo,mada moje licno misljenje da bez specijalnih jedinica nema nista,mislim na 63.padobransku i 72.specijalnu,tamo se moze sluziti vojni rok.tolko od mene,helooo
 
VP 4795 Dedinje, to znam sigurno,UZAS!.Ono sto sam cuo je Raska,Kumbor(CG),cini mi se Prijepolje i sve te kasarne po Pesteru.
Ladovina ti je Bela crkva,Ribnica (KV),ali samo vozaci. I to ako imas vezu da te iz Ribnice ili B.crkve ne posalju direktno u Gardu da uletis u intervetni vod...znas kad ces da odes kuci...kad zavrsisi vojni rok,hehe.
 
Nadam se da ću ti biti komandir...

Uslovi života ui rada sui usvim kasarnama manje više isti. Ionako ćeš imati dve prekomande u toku vojnog roka (najverovatnije). Bitnija ti je ekipa, 6 meseci može brzo da prodje a može i da se oduži.
 
\\nadam se da t ise dopada? Ali bice jos bolji uskoro kad ga zavrsim. Bice jako dobrih informacija i tema za razgovor. Javili su se i neki ljudi da budu strucni saradnici. Okuplja se lep tim ljudi i bice fenomenalno. Konacno nesto sto nedostaje jako jako. Sta mozes da mi kazes o zenama u vojsci USA?
pozdrav
 
Cuo sam da su kasarne u Leskovcu, Raskoj i Valjevu najgore, u pogledu discipline, a sada koje su ovako po uslovima zivota najgore, predpostavljam kopnena zona bezbednosti.
Pozdrav
Ja bio u Leskovcu(Južni logor) i dembelisao 9 meseci.Ima i druga kasarna koja je mnogo veća(Sinkovac),ali opet od ljudi koji su bili tamo nisam čuo da je nepto posebno stroga disciplina.Naravno pod uslovom da si pvo,veza,abho i sl.Vojnu policiju su muštrali da mi je i sad mučno da se setim.Nisu ni u kantinu smeli u slobodno vreme,o drilu neću ni da pričam.
E sad po onome što sam čuo od ljudi koji su došli u prekomandu kod nas,uslovi za život(hrana,higijena...) su bili katastrofalni u odnosu na njihove bivše kasarne.Tako da po tome možda i spada u lošije,ali po strogoj disciplini sigurno ne.
 

Back
Top