Da li zena stvarno moze da voli ili samo to rade muskarci!

mogu one da misle da te vole al' samo dok te ne poseduju, posle ce eon vremena biti samo nezadovoljne tobom ma sta ti radio sve dok ne otrce primerku koji im u tom trenutku izgleda superiorniji
- sto znaci da bi te volela moras svako malo da joj das nogu sto jedino moze ako je ne volis znaci dvoje u ISTOM trnutku nemogu da se vole - tj. teorija o singularnosti ljubavi
 
ufolog:
mogu one da misle da te vole al' samo dok te ne poseduju, posle ce eon vremena biti samo nezadovoljne tobom ma sta ti radio sve dok ne otrce primerku koji im u tom trenutku izgleda superiorniji
- sto znaci da bi te volela moras svako malo da joj das nogu sto jedino moze ako je ne volis znaci dvoje u ISTOM trnutku nemogu da se vole - tj. teorija o singularnosti ljubavi

Izem ti teoriju :roll: :twisted:
 
lavica 79:
ufolog:
mogu one da misle da te vole al' samo dok te ne poseduju, posle ce eon vremena biti samo nezadovoljne tobom ma sta ti radio sve dok ne otrce primerku koji im u tom trenutku izgleda superiorniji
- sto znaci da bi te volela moras svako malo da joj das nogu sto jedino moze ako je ne volis znaci dvoje u ISTOM trnutku nemogu da se vole - tj. teorija o singularnosti ljubavi

Izem ti teoriju :roll: :twisted:
POTPUNO SE SLAZEM SA KOLEGAMA. MENE SU UVEK RIBE ISPALJIVALE ZBOG NEKIH MAJMUNA SA DUBOKIM DZEPOM! :twisted:
 
ufolog:
mogu one da misle da te vole al' samo dok te ne poseduju, posle ce eon vremena biti samo nezadovoljne tobom ma sta ti radio sve dok ne otrce primerku koji im u tom trenutku izgleda superiorniji
- sto znaci da bi te volela moras svako malo da joj das nogu sto jedino moze ako je ne volis znaci dvoje u ISTOM trnutku nemogu da se vole - tj. teorija o singularnosti ljubavi

Eh, steta sto tako razmisljas.... mada, verovatno te je iskustvo tome naucilo. Izuzeci postoje, znash!
 
ufolog:
mogu one da misle da te vole al' samo dok te ne poseduju, posle ce eon vremena biti samo nezadovoljne tobom ma sta ti radio sve dok ne otrce primerku koji im u tom trenutku izgleda superiorniji
- sto znaci da bi te volela moras svako malo da joj das nogu sto jedino moze ako je ne volis znaci dvoje u ISTOM trnutku nemogu da se vole - tj. teorija o singularnosti ljubavi

Ako si sa nekim u vezi ne znači da treba da prestaneš da radiš na sebi. Ljudi se vremenom razvijaju, a ako je to u različitim pravcima, pa nije kraj sveta.

Kao što i vi volite žene koje su pomalo misteriozne, koje se trude da uvek ponude nešto novo, tako i mi volimo da budemo ponovo osvajane.
 
nije tačno da žena nemože da voli.muškarci su ti koji se uvek plaše da iskažu svoja osećanja,a ako im žena kaže da ih voli oni se često uplaše i odu.i ko tu koga onda više voli??potpuno se slažem sa teorijom da u vezi jedno uvek više voli,bilo da je muškarac ili žena!svi mi za nekim patimo,a isto tako i za nama sigurno neko pati!pozdrav :wink:
 
Princeza:
kosmopolit:
Princeza:
Ma sto bi volele? Da li je neko zasluzio nasu ljubav?

a da li ste vi zasluzile neciju ljubav ...

O tome ti pricam... Ovo je tema bez kraja i bez poente.
Volimo i jedni i drugi, na razlicite nacine jer smo razliciti. I to je to.

voli se samo jednom i tad se istovremeno i zivi ...
bar sam tako razmisljao
medjutim nisam bio u pravu ...
cini mi se da ponovo volim i to me pomalo nervira
nije to za mene
i sada sam nasao da citam onu knjigu, o prevari ,
vow, sta ste vi zene u stanju da ucinite, zivi ona sa tipom a razbija se od .... sa potpunim neznancem ... pa on njoj kako je ona eto zapravo kao sa neke druge planete i kako je ona u svom punom elementu zapravo onda kad je gola, i kako odeca ubija njenu lepotu ... i ... svi oni izgovori koja ona iznalazi za svog decka s kojim inace i zivi ...i kako stalno radi sa deckom ono sto se ocekuje od nje ( glumi izvrsno ) , isto je i kad je kod njegovih roditelja na rucku ili veceri ...
vi ste zene stvarno tako , tako ....hmmmm , tako "bez srca" :(
 

Back
Top