Dnevna soba, garniture i ostali namestaj

mario80

Legenda
Poruka
59.629
Dnevna soba je u principu prostor u kome provodimo najvise vremena tokom dana. Pravilan odabir garnitura, polica, komoda... Minimalisticki pristup uredjenju enterijera je po meni prava stvar.

evo ja sam danas naleteo u simpu na fenomenalnu akciju i odma kupio:

Ugaona garnitura, koza, sirina 2,5 m za samo 68.000 din + tabure 13.000 din koji kad se primakne cini bracni lezaj. dostupno u nekoliko boja, rok isporuke malo bezobrazan - mesec ipo dana. (sve zajedno 800 eura)

 
Poslednja izmena:
Nefunkcionalan? po cemu? meni treba samo za sedenje ali sa tabureom moze neko i da prespava ;)

Ja sam visok 190 i savrseno mi je bio udoban za sedenje. Garniture od 110 soma su po 3 metra u sirinu a ova je 2,5 pa je shodno tome i cena niza... Ne znam sta je problem. O ukusima ne vredi raspravljati ;)

PS: Inace je akcija na akciju, do pre neki dan je bila 75.000 samo garnitura bez taburea.
 
Nefunkcionalan? po cemu? meni treba samo za sedenje ali sa tabureom moze neko i da prespava ;)

Ja sam visok 190 i savrseno mi je bio udoban za sedenje. Garniture od 110 soma su po 3 metra u sirinu a ova je 2,5 pa je shodno tome i cena niza... Ne znam sta je problem. O ukusima ne vredi raspravljati ;)

PS: Inace je akcija na akciju, do pre neki dan je bila 75.000 samo garnitura bez taburea.

Pa je ne znam tvoja merila ali izgleda da ja imam previsoke zahteve što se nameštaja tiče a to je da mora imati dobar vizuelni dizajn,funkcionalnost u primeni tj. da se u njemu može komotno sedeti a da te posle toga ne bole leđa i sl. što mi je i najvažnije...i da je izrađen od kvalitetnog materijala a ne da mi sunđeri propadnu posle godinu dana ili da se presvlaka izliže brzo pa da moram da je menjam...a to sve se sad jako teško pronalazi.

Kažem ti da sam videla tu garnituru ali mi je na sam pogled otpala upravo zbog tih jastuka umesto naslona,zato što je svetla i mala je.;)
 
Dnevna soba je u principu prostor u kome provodimo najvise vremena tokom dana. Pravilan odabir garnitura, polica, komoda... Minimalisticki pristup uredjenju enterijera je po meni prava stvar.

evo ja sam danas naleteo u simpu na fenomenalnu akciju i odma kupio:

Ugaona garnitura, koza, sirina 2,5 m za samo 68.000 din + tabure 13.000 din koji kad se primakne cini bracni lezaj. dostupno u nekoliko boja, rok isporuke malo bezobrazan - mesec ipo dana. (sve zajedno 800 eura)


добро си прошао што се тиче цене, табуре је ''мало'' гломазан и неупотребљив кад није у функцији са гарнитуром а рок испоруке ти је свуда такав ако се нема робе на лагеру. Е сад, зависи да ли је основа гарнитуре од пуног дрвета или је даска, које је пуњење (на сливци ми се чини да је сунђер у питању, мада и њих сад има сликонских и разне тврдоће.)...
 
Nemam pojma, meni je ova vizuelno bila najcistija tj nema puno komplikacija i nepotrebnih oblika kakvi su jedino u Srbiji moderni :) I jos nesto sto me izludjuje, ljudi gledaju namestaj kao mesto u koje mogu da natrpaju stvari, jedu, piju, spavaju, ebu :lol: Ako ne zadovoljava sve te uslove - beskoristan je :)
Iskreno mislim da stagod se rasklapa za spavanje - mnogo brze se raspadne od garniture koja je samo za sedenje.
Dosta je tvrda, nisam prolazio testerom kroz nju i nadam se da ce trajati neko vreme. Imam dnevnu sobu od 40 kvadrata ali ona stoji na sredini i bukvalno mi ta 2,5 metara odgovaraju. moze da se komotno prolazi oko nje. Malo je nelogichna cena ali... Tabure sam ionako planirao da stoji pored prozora kao jos jedna jedinica za sedenje kada ima mnogo ljudi u studiju a opet ako neko treba da prespava...

Posto ne gledam televiziju, necu ni provoditi puno vremena u njoj sem jutarnje kafe i nekog druzenja u toku dana. Vreme je novac.
Sve u svemu, maximum za ulozeni novac.

hajde ljudi, dajte jos fotki lepog namestaja za devnu, tema bi trebalo da zazivi :)
 
slazem se :)

natuzzi
Natuzzi_Savoy_Black_Leather_Bag-Sofa.jpg


bocca
heller-bocca-sofa1.jpg
 
Danas smo napokon naručili garnituru za dnevnu sobu :worth:

Lagado, matrix, dvosjed, trosjedi i fotelja oko 1000 e.
Već kući imam takvu i extra je što se tiče udobnosti samo sam ja sada napravila drugačiju kombinaciju štofa tako da će biti komplet bijela sa bijelim i tamno smeđim dekorativnim jastučićima.
Nisam više imala snage da tražim a Lagado sada ima super štof kartu.

Ovako će da izgleda samo kombinacija bijelo smeđe umjesto narandžaste :D



Stavljam slike čim stigne :)
 
Danas smo napokon naručili garnituru za dnevnu sobu :worth:

Lagado, matrix, dvosjed, trosjedi i fotelja oko 1000 e.
Već kući imam takvu i extra je što se tiče udobnosti samo sam ja sada napravila drugačiju kombinaciju štofa tako da će biti komplet bijela sa bijelim i tamno smeđim dekorativnim jastučićima.
Nisam više imala snage da tražim a Lagado sada ima super štof kartu.

Ovako će da izgleda samo kombinacija bijelo smeđe umjesto narandžaste :D



Stavljam slike čim stigne :)

Ja tu sliku imam u jednom folderu koji sam skinuo sa interneta, gde su neki enterijeri ...
 
Ja tu sliku imam u jednom folderu koji sam skinuo sa interneta, gde su neki enterijeri ...

I ja sam tu sliku našla na internetu ali matrix izgleda tako u potpunosti i široke stranice i nogice pa čak i to okruglo jastuče nazad ;)

Evo kako izgleda matrix koji sad imam kod kuće a naručila sam u potpuno drugom štofu sada ponovo i izgledaće kao ovaj na slici što sam postavila ;)



 
Sto i stolice su malo je reci predivne Avetinjo :worth:
Udavila sma muza sa pricom o njemu :mrgreen: Muz inaceobradjuje drvo(tj.radio je dok je imao vremena) ovih dana bih slikala krevet od orahovine koji je uradio za nas i jedno ogledalo jer je to jedino sto je ostalo kod nas
Cena im je i vise nego prihvatljiva s obzirom da su puno drvo...Ako nije tajna gde si ih uzeo?
Ja sam u velikoj dilemi.Predstoji nam kupovina ugaone garniture,odlucila sma da sacekam sajam namestaja da vidim sve na jednom mestu ...
 

Back
Top