Dnevna soba, garniture i ostali namestaj

Znam i meni se mnogo svidjaju.

To su mi nudili kinezi, zajedno za lavabo-om za nekim 180-220 dolara po komadu ....

A ja sumnjam samo u to drvo njihovo .... mislim, imaju oni bambus i ostalo ... ali vise volim domace. Tako da sam sad porucio iz Kine samo takve nagradne lavabo-e, nekih 15 vrsta pa ovde cu da pravim ormarice ... drvo ili iverica ... zavisi od potraznje. A lavabo sam dobio za 10-15 dolara, zavisi kako koji :)
 
Znam i meni se mnogo svidjaju.

To su mi nudili kinezi, zajedno za lavabo-om za nekim 180-220 dolara po komadu ....

A ja sumnjam samo u to drvo njihovo .... mislim, imaju oni bambus i ostalo ... ali vise volim domace. Tako da sam sad porucio iz Kine samo takve nagradne lavabo-e, nekih 15 vrsta pa ovde cu da pravim ormarice ... drvo ili iverica ... zavisi od potraznje. A lavabo sam dobio za 10-15 dolara, zavisi kako koji :)


10-15??:dash::dash::dash:

au koliko su na meni zaradili u beokeramici
 
Obavezno slike :)

Uzeo sam ih na sjeveru CG, jedan čovek radi to. Mnogo je povoljan, u odnosu na ove ovde. A o kvalitetu ne treba pričati :)

Sad trebam da mu nacrtam dimenzije, treba da počne ovo da mi radi za mene, za prodaju u salonu:

2-4-1.jpg


1-3-1.jpg


3-3-1.jpg

E pa stvarno...predivno je,predivno :worth:

Ako ti bude trebao broj, javicu ti na PP ;)

Napisi ti nije zgorega imati.Mozda kad krenem do mojih na more usput kupim sto i stolice :mrgreen:
 
Mislim da sam vec pisala dok nije bio ovaj podforum.
Tad smo samo narucili garnituru, stigla je i prelepa je.
Lepsa je nego na slici, tj mebl smo uzeli malo drugaciji.
I bas su pozitivni komentari, kazu ljudi da lepo i kvalitetno izgleda. Sav mebl moze da se pere, tj svi jastuci imaju rajferslus. Cak i ovi na kojima se sedi.
 
Dnevna soba je u principu prostor u kome provodimo najvise vremena tokom dana. Pravilan odabir garnitura, polica, komoda... Minimalisticki pristup uredjenju enterijera je po meni prava stvar.

evo ja sam danas naleteo u simpu na fenomenalnu akciju i odma kupio:

Ugaona garnitura, koza, sirina 2,5 m za samo 68.000 din + tabure 13.000 din koji kad se primakne cini bracni lezaj. dostupno u nekoliko boja, rok isporuke malo bezobrazan - mesec ipo dana. (sve zajedno 800 eura)



Ja imam nesto slicno, ali dosta vece i sa puno jastuka koje stalno pokusavam da smirim, ali oni ko da imaju noge.:evil: Kupila sam je zbog onog sirokog dela sa strane koji je zgodan za postavljanje kafice i knjiga i sl, ali jastuci me ponekad toliko nerviraju da ih samo poredjam do plafona i pitam se sto sam na njih bacala kintu. Preporucila bih ti ako volis udobnost da ipak kupis nesto sa pravim naslonima umesto jastuka.
Evo, ovo je ta garnitura. Moja je u drugim bojama. Deluje udobno, ali ti jastuci na kraju ispadnu ko da pored vas sedi jos dvoje troje. Ipak, u poslednje vreme sam im napokon nasla primenu pa ih koristim za sedenje na podu. 'Taburence' na sredini je pun pogodak :D i nije uopste tesko koliko izgleda, naravno, ako se ne dize, nego samo povlaci pri usisavanju. Dobra je visina od desetak cm jer onda svaka papucha od usisivacha moze proci ispod.

atlas-09.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa ovi jastuci na mojoj garnituri nide ne mrdaju jer su iza pricvrsceni slicem za konstrukciju, to su ponajmanje klasicni jastuci. Nigde ne beze i jako je dobar osecaj kada se sedi naslonjen na njih. Nisu mekani da bi sad ispadao na stranu, jednostavno su meni taman. Uostalom, vise cu napisati kada je dobijem... Za jedno mesec dana ako ne istrulim do tada od cekanja :lol:
 
Svidja mi se kako je zovete, ja bi takvu kozhnu lezaljku u dnevnoj sobi, full hd 42" wifi tastaturu i misha... Saraund... I aj zdravo Srbijo :lol:

Ja u novoj spavaćoj, sa kreveta gledam direktno na zid ( nekih 4m) gde sam uzeo ( samo nemam kad da okačim ) plazmu u slim varijanti, 50" :mrgreen:

Na sve to extra tv ( kod vas IP tv ), gde imam par kanala koji idu u HD ... i na sve to 5.1 sistem .... i da ne izlazim iz sobe po par dana :lol:
 

Back
Top