Dnevna soba, garniture i ostali namestaj

Znam i meni se mnogo svidjaju.

To su mi nudili kinezi, zajedno za lavabo-om za nekim 180-220 dolara po komadu ....

A ja sumnjam samo u to drvo njihovo .... mislim, imaju oni bambus i ostalo ... ali vise volim domace. Tako da sam sad porucio iz Kine samo takve nagradne lavabo-e, nekih 15 vrsta pa ovde cu da pravim ormarice ... drvo ili iverica ... zavisi od potraznje. A lavabo sam dobio za 10-15 dolara, zavisi kako koji :)


Ja sam kupila lavabo na slici a onda su mi u Masci u Vlajkovicevoj pravili komodu na koju smo ga montirali.Oni uvoze namestaj od tikovine ali i prave po narudzbini od Jovovog drveta.Ja sam se zalepila za jednu komodu od tikovine medjutim nije bilo sanse da namontiramo lavabo a da ostane korisne povrsine dole ispod gornje ploce..I onda napravimo istu samo sa drugim rasporedom fioka.
Jovovo drvo je super za kupatila,ne smeta mu vlaga kao i tikovini.A tikovinu imam u uzglavlju kade kao policu,kvasi se i ni makac...
P.S.macka nije moja
Pogledajte prilog 155838
 
Uf..meni je grozno.Ne bih smela da sednem da onu fotelju.

ma ne bih ni ja. samo mi je delovalo zanimljivo...
nesto u cemu bi arnold polugo sedeo sa prislonjenim macem na nogare :D

Ja sam kupila lavabo na slici a onda su mi u Masci u Vlajkovicevoj pravili komodu na koju smo ga montirali.Oni uvoze namestaj od tikovine ali i prave po narudzbini od Jovovog drveta.Ja sam se zalepila za jednu komodu od tikovine medjutim nije bilo sanse da namontiramo lavabo a da ostane korisne povrsine dole ispod gornje ploce..I onda napravimo istu samo sa drugim rasporedom fioka.
Jovovo drvo je super za kupatila,ne smeta mu vlaga kao i tikovini.A tikovinu imam u uzglavlju kade kao policu,kvasi se i ni makac...
P.S.macka nije moja
Pogledajte prilog 155838

i ja sam razmisljao o tom lavabou..samo smo mi planirali dva komada pa nam se nije davalo preko 32000 rsd za 2 komada (a tada je evro bio 80).

lavabo odlicno izgleda...
 
Jesi li u Wabi Sabiju gledao?
Ja sam moj platila manje i kad tvoju cifru podelim na dva...;-)

ne...mada jesam svracao i do wabi sabi-ja...uglavnom da kradem ideje i eventualno naletim na nesto to ima razumnu cifru :D (ipak sam ostao samo na kradji ideja ;))

bilo je tih lavaboa u nekoliko prodavnica u bgd-u...cini mi se da sam ih bar u 2-3 prodavnice video...najjeftiniji na koji sam naleteo je tada, cini mi se, bio oko 14000 (ali bas u toj radnji nije bilo 2 komada)...
 
Ja sam kupila lavabo na slici a onda su mi u Masci u Vlajkovicevoj pravili komodu na koju smo ga montirali.Oni uvoze namestaj od tikovine ali i prave po narudzbini od Jovovog drveta.Ja sam se zalepila za jednu komodu od tikovine medjutim nije bilo sanse da namontiramo lavabo a da ostane korisne povrsine dole ispod gornje ploce..I onda napravimo istu samo sa drugim rasporedom fioka.
Jovovo drvo je super za kupatila,ne smeta mu vlaga kao i tikovini.A tikovinu imam u uzglavlju kade kao policu,kvasi se i ni makac...
P.S.macka nije moja
Pogledajte prilog 155838

prelep je :)
 
Stigla kožna garnitura iz simpa, prezadovoljan sam :)
Dobio sam ono sto sam platio a ne kao u Dalasu sto sam dobio imitaciju kreveta vidjenu u salonu i oštećenu. Simpo me uredno nazvao dan ranije pre isporuke, najavili se... Sutradan nazvali za tačno vreme, nazvali kad su stigli. Ma odličan 5! Sve pohvale za Simpo! Stiglo 5 dana pre isteka roka!

 
Stigla kožna garnitura iz simpa, prezadovoljan sam :)
Dobio sam ono sto sam platio a ne kao u Dalasu sto sam dobio imitaciju kreveta vidjenu u salonu i oštećenu. Simpo me uredno nazvao dan ranije pre isporuke, najavili se... Sutradan nazvali za tačno vreme, nazvali kad su stigli. Ma odličan 5! Sve pohvale za Simpo! Stiglo 5 dana pre isteka roka!


Sviđa mi se .... :)
 
Pazi, ko što reče jedan član na prvoj strani... Neki ljudi garnituru dozivljavaju kao sedenje za stolom u trpezariji ali je ona meni za odmaranje i opustanje. Kada sedneš onda se potpuno opustiš i malo utoneš u naslon. Bukvalno mi se istog trenutka prispava :) Naslon za ruku mislim da je bitan samo za fotelje, ovo je više kao jastuk za glavu :) E sad, ja na njoj uglavnom ležim i gledam filmove kad imam vremena a uskro tu dolazi i green pc tako da cu moci i da odradim ponesto, neku prezentaciju da pustim...
U salonu se ova garnitura pojavi svremena na vreme, tako sam je i ja zabo. Drugar je video prvi, probao... Javio mi odmah a vec sutradan je nestala. Posle nekoliko nedelja sam ja slucajno naleteo i bila je jedna izlozena. Treba zvati svremena na vreme telefonom. I jos da dodam kako ova garnitura dosta siromašno izgleda u meblu tako da te ne prevari.
 
Evo nešto sa IKEA sajta .... otvorili su neki ljudi ovde neku firmicu, rade se po narudžbini što se tiče IKEE...

77322_PE198863_S4.jpg
 
Te tvoje treba plamenom očistiti :lol:
ovi imaju tezgu na buvljaku, pogledaš na sajtu sta te zanima i poručiš preko njih. Ma Ikea nimalo nije jeftina i ljudi se zavaravaju opasno. Vidiš garnituru i misliš super a ona veličine poštanske marke... Kako kreneš da pomeraš dimenzije a tako ispadne skuplja od najskuplje kožne.
 
Te tvoje treba plamenom očistiti :lol:
ovi imaju tezgu na buvljaku, pogledaš na sajtu sta te zanima i poručiš preko njih. Ma Ikea nimalo nije jeftina i ljudi se zavaravaju opasno. Vidiš garnituru i misliš super a ona veličine poštanske marke... Kako kreneš da pomeraš dimenzije a tako ispadne skuplja od najskuplje kožne.

ikea je super jeftina kada su sitnice u pitanju. namestaj je uglavnom skup do bezobrazluka, a isto toliko nekvalitetan. sem ako je u pitanju plastika, ona im je fenomenalna. mojim klincima sam uzimala neke stolicice, ne mozes da verujes da posle 8 godina izgledaju kao nove.
bila sam i ikea prodavnicama u grckoj i madjarskoj, cene variraju od do. na primer citav set staklenih tegli za zacine sam platila euro, cebence dva eura, i tako redom, a onda naidjem na jastuce za dnevnu sobu koje kosta 22 eura :huh:
 

Back
Top