Kupatila

Po ovoj logici ispada da svi moramo da stavimo na uvid licne prostorije doma gde zivimo (jer tako sto vam ne smeta) da bi smo opravdali svoje vidjenje teme. Bitno da niko nije promasio temu, a dimenzije kupatila (male ili velike) na fotografijama nemaju nikave veze sa momentom estetike, koji je jedini bitan, za mene.
Mozda i na modi nisu potrebne 'iritirajuce' fotografije jer nemate pirs, ne nosite nitne, zelenu kosu ili sareni kisobran?!
Na romantici romanticne fotografije - jer niste romanticne?!
...

Forum nije sopstveni dzep, nego jedno javno i sareno mesto. Kome se sta ne svidja, jednostavno ne zalazi tamo, ne cita i ne gleda. Prosto.

:klap:
 
tumblr_mv8h13wRRK1r3rv2eo1_400.jpg
 
ocu da sredim stare plocice,tj da onaj razmak izmedju njih pobelim,sad znam za 2 opcije:
1.da skinem bar malo,tj isturpijam onu staru fug masu,i nanesem novu..
2.znam da sam negde ranije videla u prodavnici il na tv neke olovke koje se samo povlace po linijama al ne mogu da se setim kako se zovu,zna neko za to
gde ima da se kupi,koliko kosta i kako se zoveXDD?
 
ocu da sredim stare plocice,tj da onaj razmak izmedju njih pobelim,sad znam za 2 opcije:
1.da skinem bar malo,tj isturpijam onu staru fug masu,i nanesem novu..
2.znam da sam negde ranije videla u prodavnici il na tv neke olovke koje se samo povlace po linijama al ne mogu da se setim kako se zovu,zna neko za to
gde ima da se kupi,koliko kosta i kako se zoveXDD?

Ja sam videla na izlogu jedne prodavnice, pisalo je flomasteri za fuge ili tako nešto. Mogu ako budem prolazila da pitam pošto je. Nisam koristila
 

Back
Top