Gde ima da se kupi? - Strana 24
Strana 24 od 28 PrvaPrva ... 14202122232425262728 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 576 do 600 od 688

Tema: Gde ima da se kupi?

Nov član
    Učlanjen
    01.12.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Gde ima da se kupi?

Gdje je Outlet ''Mona'' u Beogradu, ukoliko ga ima?

Starosedelac Affro* (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3292

...znate li gde se moze kupiti slavina za kuhinju, takozvana baterija, ali da ne kosta litar krvi.....i da se ne pokvati poste pet dana od instaliranja...
    ...ova koju imam trenutno je stara 10 godina, gotova je totalno, jes da nije nesto bila lepa na oko, ali je trajala...i vise nego sto sam ocekivala,
    pa ova nova neka traje pola bicu zadovoljna....
    Nikad vise ne planiram. Ja samo zivim svoj zivot. Ponekad kako zelim, ponekad kako moram. (Ivo Andric)

Elita BGHighlander (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

Citat Original postavio Affro* Pogledaj poruku
    ...znate li gde se moze kupiti slavina za kuhinju, takozvana baterija, ali da ne kosta litar krvi.....i da se ne pokvati poste pet dana od instaliranja...
    ...ova koju imam trenutno je stara 10 godina, gotova je totalno, jes da nije nesto bila lepa na oko, ali je trajala...i vise nego sto sam ocekivala,
    pa ova nova neka traje pola bicu zadovoljna....

Ako je jednorucna baterija, uopste ne znaci da je gotova. Od cega "boluje"?

Odlicne a prilicno jeftine baterije su Rosan ( ne kineski ROSETI). Malo skuplje od kineskih i bugarskih a kulturica dizajn i odlicna cena. Cesma tog tip iz serije Perla bi trebalo da kosta oko 3- 4 000. Garancija 5 godina
    www. rosan. rs

U Beogradu je najpoznatija prodavnica u Sarajevskoj ulici ( Str Gazela) a ima i pored nje jos jedna , na nekih 20-30m.

Ipak, ta stara verovatno moze da se popravi zamenom dela od 400-500 din.
    Poslednji put ažurirao/la siju i miju : 31.12.2013. u 17:49

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3292

Citat Original postavio BGHighlander Pogledaj poruku
    Ako je jednorucna baterija, uopste ne znaci da je gotova. Od cega "boluje"?

Odlicne a prilicno jeftine baterije su Rosan ( ne kineski ROSETI). Malo skuplje od kineskih i bugarskih a kulturica dizajn i odlicna cena. Cesma tog tip iz serije Perla bi trebalo da kosta oko 3-4 000 . Garancija 5 godina
    http://www.rosan.rs/

U Beogradu je najpoznatija prodavnica u Sarajevskoj ulici ( Gazela) a ima i pored nje jos jedna , na nekih 20-30m.

Ipak, ta stara verovatno moze da se popravi zamenom dela od 400-500 din.
    ...ne znam moze li, pusta vodu oko same baterije na sudoperi, mesto gde se spaja baterija i sama sudopera, kako je voda uzasna i puna kamenca to sve jako
    ruzno izgleda....ja sam stavljala neku traku za vodu tipa kao izolir za struju (nemam pojma kako se zoveuglavnom to neko vreme funcionise pa opet
    iz pocetka popusti...smorila sam se, ruzno izgleda...
    Nikad vise ne planiram. Ja samo zivim svoj zivot. Ponekad kako zelim, ponekad kako moram. (Ivo Andric)

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

...ne znam moze li, pusta vodu oko same baterije na sudoperi, mesto gde se spaja baterija i sama sudopera, kako je voda uzasna i puna kamenca to sve jako
    ruzno izgleda....ja sam stavljala neku traku za vodu tipa kao izolir za struju (nemam pojma kako se zoveuglavnom to neko vreme funcionise pa opet
    iz pocetka popusti...smorila sam se, ruzno izgleda...
    Aha, znaci tzv usadna baterija koja nema kontakt sa zidom nego je "izrasla" iz sudopere.

Reci mi da li je jednorucna ili klasicna?

Idealno bi bilo ako mozes da slikas pa cu ti objasniti

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3292

Aha, znaci tzv usadna baterija koja nema kontakt sa zidom nego je "izrasla" iz sudopere.

Reci mi da li je jednorucna ili klasicna?

Idealno bi bilo ako mozes da slikas pa cu ti objasniti

..jednorucna....videla sam da ima takvih od prilike slicnih na ono sajtu....

...e da kao da je "izasla" ili srasla uz sudoperu, ali nije...

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3292

...evo ovako izgleda skoro isto...
    Poslednji put ažurirao/la siju i miju : 31.12.2013. u 17:48

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

Afro, znas sta? Idi ti i kupi onu cesmu

Nije mi trebala slika da se divim uglancanoj cesmi nego da po tragovima kamenca vidim gde tacno ta tvoja curi.
    Ali ovako mogu da ti kazem samo - ili curi na meshacu ( 500 din) ili na crevima (2x200) din.

Rosan su ti zaista odlicnog kvaliteta a imaju i odlicnu garanciju. Za ugradnju, majstor ce ti traziti 1000-1500.

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3292

Afro, znas sta? Idi ti i kupi onu cesmu

Nije mi trebala slika da se divim uglancanoj cesmi nego da po tragovima kamenca vidim gde tacno ta tvoja curi.
    Ali ovako mogu da ti kazem samo - ili curi na meshacu ( 500 din) ili na crevima (2x200) din.

Rosan su ti zaista odlicnog kvaliteta a imaju i odlicnu garanciju. Za ugradnju, majstor ce ti traziti 1000-1500.
    ...oooo nismo se razumeli, curi bas na tom delu gde je kao cesma srasla sa sudoperom....eto

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

...oooo nismo se razumeli, curi bas na tom delu gde je kao cesma srasla sa sudoperom....eto
    Moze da bude i gumica ( 4 din ) ali to na "slepo" nista ne vredi.

U natalnoj karti ti vidim putovanje i susret sa visokim, zgodnim, crnokosim...prodavcem iz vodovodzijske radnje

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3292

Moze da bude i gumica ( 4 din ) ali to na "slepo" nista ne vredi.

U natalnoj karti ti vidim putovanje i susret sa visokim, zgodnim, crnokosim...prodavcem iz vodovodzijske radnje
    ....aaaxxaaxxaxaxaax,,,malo si promasio, to ce se majstor koji radi sve u mojoj kuci da se srece sa tim prodavcem, on zna valjda
    sta treba da se kupi, i da popravi....sto je najbitnije jako je posten covek....eto tako...

Domaćin Drizzt (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

moja baterija koju sam platio oko 13000 (u tom trenutku je bilo kesa od kredita koji sam uzeo za renoviranje inace ne bih bacao tolike pare za bateriju) je procurela na mesacu zbog kamenca. imala je garanciju, odneo sam je, sredili je i sve je ok. naveci smor mi je bio skidanje baterije zbog cevi od sudopere i dozera za deterdeznt koji su 'zguzeni'.

razmontiras bateriju, mozes deo sa mesacem da potpis u sirce da skine kamenac (koga sigurno ima ali ne mora da bude razlog curenja), proveris gumice, vratis i probas da li i dalje curi.
    a ako kupis novu, povezivanje je toliko jednostavno da je veci cim zvati majstora nego solo ugradnja - zatvoris ventil za tolu i hladno vodu, stavis jastuk ispod sudopere legnes i naslonis glavu na isti, cevasti kljuc i gotovo

PS: baterija koju sam ja kupio je imala jednu cenu na buvljaku a nekoliko hiljada vecu u fensi radnjama (aposlutno ista baterija je u pitanju). jedino nemoj kupovati kineske krseve jer im onaj kvaziinox nestane posle nekoliko ciscenja cilit bengom a mesaci su im ocajno losi - voda je ili ledena ili vrela - tesko se namesta mlaka. mi smo za 2 lavaboa u kupatilu zbog kul dizajna kupili 2 kineske baterije i...nikad vise...obe su lose.

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

Citat Original postavio Drizzt Pogledaj poruku
    moja baterija koju sam platio oko 13000 (u tom trenutku je bilo kesa od kredita koji sam uzeo za renoviranje inace ne bih bacao tolike pare za bateriju) je procurela na mesacu zbog kamenca. imala je garanciju, odneo sam je, sredili je i sve je ok. naveci smor mi je bio skidanje baterije zbog cevi od sudopere i dozera za deterdeznt koji su 'zguzeni'.

razmontiras bateriju, mozes deo sa mesacem da potpis u sirce da skine kamenac (koga sigurno ima ali ne mora da bude razlog curenja), proveris gumice, vratis i probas da li i dalje curi.
    a ako kupis novu, povezivanje je toliko jednostavno da je veci cim zvati majstora nego solo ugradnja - zatvoris ventil za tolu i hladno vodu, stavis jastuk ispod sudopere legnes i naslonis glavu na isti, cevasti kljuc i gotovo

PS: baterija koju sam ja kupio je imala jednu cenu na buvljaku a nekoliko hiljada vecu u fensi radnjama (aposlutno ista baterija je u pitanju). jedino nemoj kupovati kineske krseve jer im onaj kvaziinox nestane posle nekoliko ciscenja cilit bengom a mesaci su im ocajno losi - voda je ili ledena ili vrela - tesko se namesta mlaka. mi smo za 2 lavaboa u kupatilu zbog kul dizajna kupili 2 kineske baterije i...nikad vise...obe su lose.

Samo jedna ispravka - izgled svake baterije moze da se osteti jakim hemikalijama.
    Taj sjaj je hrom/nikl a njega topi jaka kiselina ( recimo kucna, sona kiselina) pa on "ispari" a ispod ostane mesing.

Nisi morao da placas 13 000 ni da rizikujes sa kinezima.
    Rosan cesme ( bivsa Kula) su odlicnog kvaliteta. Dobra legura mesinga, dopadljiv dizajn i nemacko-madjarski mehanizam su odlican spoj. Bas retko se kvare jer jedino sta moze da se pokvari jeste mehanizam a on je od rhunskog dobavljaca.

Govorim iz iskustva jer moji su mozda i prvi u SFRJ imali jednorucne baterije. Otac ih donosio iz NemackU i koristimo ih od 80-ih. Jos se secam gostiju koji zbunjeno izlaze i z WC-a i pitaju "A kako se otvara ova vasa cesma"?
    A matori kaze "Tapsi pored nje, radi na senzor "

Svapske su naravno odavno pocrkale a Kuline i Rosan imamo svuda a neke najstarije traju vec i po 15 godina.

Domaćin Drizzt (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Samo jedna ispravka - izgled svake baterije moze da se osteti jakim hemikalijama.

Taj sjaj je hrom/nikl a njega topi jaka kiselina ( recimo kucna, sona kiselina) pa on "ispari" a ispod ostane mesing.
    bukvalno jednom predjemo cilit bengom i posle 10-15 sekudni ga operemo i obrisemo. baterija u kuhinji uopste nije ostecena dok ove dve kineske u kupatilu su stradale posle par meseci.

Nisi morao da placas 13 000 ni da rizikujes sa kinezima.
    kao sto rekoh, ne rade se renoviranja svaki dan pa..hajd da kupimo kul bateriju. ima onaj feder oko savitljivog creva, dosta je prakticna a ima i kul dizajn.

na kraju, kada saberem koliko na mesecnom nivou ode na pljuge, investicija u kvalitetnu bateriju i nije strasna...

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3292

...evo sad sam gledala pusta vodu tacno na mestu gde se spajaju baterija i sudopera, i to vise ako okrenem rucicu za vodu levo ili desno,
    ako stoji ravno, ne....sta to znaci ne znam....

...vi kazete lako je zameniti, mozda vama, ali ja sam ipak zensko, a i tih kljuceva nemam u kuci, ukrali mi celu kutiju sa alatom kad sam se
    selilada sam se nadala tome obratila bih vise paznje na alat, ali sam mislila da nikom nece pasti na pamet tako nesto..

...potrazicu jos malo, iskreno meni je mnogo 3-4000 dinara za bateriju, o 13000 tek ne mogu ni da sanjam, ali hocu da sve radi kako treba u
    stanu...majstor mi je srecom posten covek, pa me ne dere za ruke....valjda svaki razumen majstor cuva svoje musterije na taj nacin...

Domaćin Vukasin-coral (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Ima na sto mesta a ono sto ti treba su Metalka-Majur prekidaci.
    Po ceni su isti/malo skuplji od konkurencije a kvalitet i dizajn su im najbolji. Jedini izuzetak su njihovi dimeri koji zacudo bruje, iako su cak i oni nakrdzaviji turski i kineski potpuno necujni. Ipak u svemu ostalom su kao BMW spram Fiat-a.

Na slici koju si postavio su tzv nizajuci tasteri. Da ne bi stavljao jedan do drugog 2-3-4-5 odvojenih tastera za recimo svetlo, uzmes Metalkine prekidace sa takodje nizajucom maskom. Mozes i da kombinujes, u jednu masku ( jedan niz) stavis tastere ili tv uticnice, telefonske uticnice, strujne utikace, cat5 uticnice..i sve to sjajno izgleda.

Evo ti i njihov sajt sa modelima iz kolekcije "Status" a ima i drugacijih dizajnerski resenja.
    http://www.metalka-majur.com/sr/proi...tus/page4.html

Postoji i varijanta sa malim prekidacima/tasterima/uticnicama koje zauzimaju 3-4 puta manje prostora a ekstra izgledaju. To je kombo varijanta:
    http://www.metalka-majur.com/sr/proi...mbo/index.html

Da pronadjes Metalkine proizvode mozes u Metrou, prodavnicama elektroopreme na svakom cosku a mozes i na "specijalizovanoj" tezgi na Buvljaku gde su i cene najnize. Za Kombo varijantu je malo teze naci je. Ja sam je vidjao na onoj tezgi na Buvljaku i u Eurosalonu ( koji je odvalio bezobrazne cene).
    Hvala!
    Pogledah ih ali nije to ono što očekivah, Turski Urmet ne dolazi u obzir - preskup spram kvaliteta, Schneider takođe.
    Svideo mi se Vimar, već sam počeo da razmišljam o njemu kad se susretoh i sa Gewiss-om, bolje da nisam, kako se povećao izbor tako se povečala i dilema, zapravo koliko vidim ovaj Gewiss je sam vrh u ovim stvarima (i po stranim forumima).... gledam i dalje, ko ima dobar predlog samo nek kucka (bez linkova za nemačke i slične sajtove, Beograd i okolina samo)...
    Problem koji 100€ mogu da reše i nije neki problem.

Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Evo i jutarnjeg dodatka....
    Planirao sam ujedno i promenu table sa osiguračima, naravno gledah da prođem što jeftinije, ali za mene novootkriveni Gawiss jednostavno postaje jedino što me interesuje, a naročito jer je cena osigurača kao kod nekih nižerazrednih firmi (290 din.). Već pod rukom je potpuno druga priča, sa kojim god sam majstorom pričao to je klasa sa Vimar-om i Legrand-om... Toliko za sada, njihovi prekidači su odlični, svideli su mi se sa kamenim i kožnim maskama, ali mi cena nikako ne odgovara. Ah da, iako je papreno, ljudi koji ovo prodaju su mi rekli 'kompletnu' cenu (dozna+nosač+moduli+maska), da kasnije ne dođe do zabune kao sa jednim drugim 'skupim' proizvođačem gde je cena zvučala fantastično i kad sam izvadio pare odjednom mi trebaju još i maska i dozna.... Trgovačka posla.
    Svaki predlog dobrodošao.

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

Citat Original postavio Vukasin-coral Pogledaj poruku
    Hvala!
    Pogledah ih ali nije to ono što očekivah, Turski Urmet ne dolazi u obzir - preskup spram kvaliteta, Schneider takođe.
    Svideo mi se Vimar, već sam počeo da razmišljam o njemu kad se susretoh i sa Gewiss-om, bolje da nisam, kako se povećao izbor tako se povečala i dilema, zapravo koliko vidim ovaj Gewiss je sam vrh u ovim stvarima (i po stranim forumima).... gledam i dalje, ko ima dobar predlog samo nek kucka (bez linkova za nemačke i slične sajtove, Beograd i okolina samo)...
    A ne znam brate gde si video jer ni ja nisam naso Kombo varijantu na njihovom sajtu.
    Video sam ih uzivo u Eurosalonu i na NBG i ima ih u crnim, srebrnim, "drvenim" varijantama i u bojama. Meni su najbolje sto videh na tu temu ali ukusi su razliciti.

Kad budes uzimao, gledaj da budu od bakelita ako je moguce (vrlo retko danas) i da zavrsna obrada ne bude piano black jer ces drzati krpicu pored svakog prekidaca.

Evo i jutarnjeg dodatka....
    Planirao sam ujedno i promenu table sa osiguračima, naravno gledah da prođem što jeftinije, ali za mene novootkriveni Gawiss jednostavno postaje jedino što me interesuje, a naročito jer je cena osigurača kao kod nekih nižerazrednih firmi (290 din.). Već pod rukom je potpuno druga priča, sa kojim god sam majstorom pričao to je klasa sa Vimar-om i Legrand-om... Toliko za sada, njihovi prekidači su odlični, svideli su mi se sa kamenim i kožnim maskama, ali mi cena nikako ne odgovara. Ah da, iako je papreno, ljudi koji ovo prodaju su mi rekli 'kompletnu' cenu (dozna+nosač+moduli+maska), da kasnije ne dođe do zabune kao sa jednim drugim 'skupim' proizvođačem gde je cena zvučala fantastično i kad sam izvadio pare odjednom mi trebaju još i maska i dozna.... Trgovačka posla.
    Svaki predlog dobrodošao.

Sto se osiguraca tice, ja i dalje furam klasiku a po onome sto sam cuo, hvaljen je Schneider ali bez specijalnog objasnjenja. Kod komsinice koja je to prva ugradila jos pre 10-15 godina, i dalje su neki no name i sve radi.
    Ja sam imao neku hibridnu verziju i to rusku. Izgleda kao klasican osigurac ( zavrce/srafi se u klasicno kuciste ) ali ima dugmence i radi kao automatski. Cak i to je radilo godinama ali sam ih bacio jer su bili premale amperaze pa su iskakali cesce.
    Poslednji put ažurirao/la BGHighlander : 28.01.2013. u 18:20

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

...evo sad sam gledala pusta vodu tacno na mestu gde se spajaju baterija i sudopera, i to vise ako okrenem rucicu za vodu levo ili desno,
    ako stoji ravno, ne....sta to znaci ne znam....

...vi kazete lako je zameniti, mozda vama, ali ja sam ipak zensko, a i tih kljuceva nemam u kuci, ukrali mi celu kutiju sa alatom kad sam se
    selilada sam se nadala tome obratila bih vise paznje na alat, ali sam mislila da nikom nece pasti na pamet tako nesto..

...potrazicu jos malo, iskreno meni je mnogo 3-4000 dinara za bateriju, o 13000 tek ne mogu ni da sanjam, ali hocu da sve radi kako treba u
    stanu...majstor mi je srecom posten covek, pa me ne dere za ruke....valjda svaki razumen majstor cuva svoje musterije na taj nacin...
    Po prethodnom opisu bih rekao da je mesac dotrajao. On kosta 500 kinti ( dobar Kerox mesac ) i menja se za cca 10 minuta.
    Kad vec neces Havijer Bardena iz vodovodzijske radnje , pozovi tog chikicu pa nek pogleda.

Nemoj da se igras najjeftinijim cesmama jer su samo kineske jeftinije od onih koje sam ti preporucio ( koje su pri tom i odlicne). A sa kinezima ( Roseti) i kinezima koji "govore italijanski" ( Minoti) su iznenadjenja cesta.
    Cuo sam da su i u Jagodini kupili kinesku cesmu ...pa je nastao akva park
    Poslednji put ažurirao/la BGHighlander : 28.01.2013. u 18:24

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3292

Po prethodnom opisu bih rekao da je mesac dotrajao. On kosta 500 kinti ( dobar Kerox mesac ) i menja se za cca 10 minuta.
    Kad vec neces Havijer Bardena iz vodovodzijske radnje , pozovi tog chikicu pa nek pogleda.

Nemoj da se igras najjeftinijim cesmama jer su samo kineske jeftinije od onih koje sam ti preporucio ( koje su pri tom i odlicne). A sa kinezima ( Roseti) i kinezima koji "govore italijanski" ( Minoti) su iznenadjenja cesta.
    Cuo sam da su i u Jagodini kupili kinesku cesmu ...pa je nastao akva park
    ...ajd kad si navalio, daj aTresu pa da vidim slavine i tog Havijera, o jednom trosku

Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

A ne znam brate gde si video jer ni ja nisam naso Kombo varijantu na njihovom sajtu.
    Video sam ih uzivo u Eurosalonu i na NBG i ima ih u crnim, srebrnim, "drvenim" varijantama i u bojama. Meni su najbolje sto videh na tu temu ali ukusi su razliciti.

Kad budes uzimao, gledaj da budu od bakelita ako je moguce (vrlo retko danas) i da zavrsna obrada ne bude piano black jer ces drzati krpicu pored svakog prekidaca.

Sto se osiguraca tice, ja i dalje furam klasiku a po onome sto sam cuo, hvaljen je Schneider ali bez specijalnog objasnjenja. Kod komsinice koja je to prva ugradila jos pre 10-15 godina, i dalje su neki no name i sve radi.
    Ja sam imao neku hibridnu verziju i to rusku. Izgleda kao klasican osigurac ( zavrce/srafi se u klasicno kuciste ) ali ima dugmence i radi kao automatski. Cak i to je radilo godinama ali sam ih bacio jer su bili premale amperaze pa su iskakali cesce.

Sigurno je da sve to radi.... Ali uređujem svoj dom, hoću da bude što dopadljiviji pre svega meni...
    Gewiss koliko vidim je 'dres' kod Reifaisen banke, sva oprema im je isključivo od tog proizvođača i hvale ga...
    Mislim da se definitivno okrećem njemu bez obzira na cenu.

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

...ajd kad si navalio, daj aTresu pa da vidim slavine i tog Havijera, o jednom trosku
    Havijer Barden ne prodaje cesme nego kucka na Uredjenju doma
    Ali ko zna, i u Holivudu je kriza pa ti se mozda posreci u STR Gazela, Sarajevska ulica preko puta Tehnomanije ( ili Tehnomarketa, brkam ih). To ti je na pocetku ulice gledano iz pravca Mostarske petlje. Svi znaju za njih jer su tu jos od kenozoika, pa pitaj ko god naleti. Trazi Rosan cesme, linija Perla ( najjeftinije a razlika samo u dizajnu).

A da si neka, ti bi napravila cokoladnu tortu pa bi ti neko to vec sredio caskom...

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

Sigurno je da sve to radi.... Ali uređujem svoj dom, hoću da bude što dopadljiviji pre svega meni...
    Gewiss koliko vidim je 'dres' kod Reifaisen banke, sva oprema im je isključivo od tog proizvođača i hvale ga...
    Mislim da se definitivno okrećem njemu bez obzira na cenu.
    Ako pare nisu problem, onda je sve samo stvar ukusa.

Domaćin Drizzt (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Ali ko zna, i u Holivudu je kriza pa ti se mozda posreci u STR Gazela, Sarajevska ulica preko puta Tehnomanije ( ili Tehnomarketa, brkam ih). To ti je na pocetku ulice gledano iz pravca Mostarske petlje. Svi znaju za njih jer su tu jos od kenozoika, pa pitaj ko god naleti. Trazi Rosan cesme, linija Perla ( najjeftinije a razlika samo u dizajnu).

A da si neka, ti bi napravila cokoladnu tortu pa bi ti neko to vec sredio caskom...
    bese tu i radnja cini mi se inox line, isto bas preko puta tehnimanije pa mozes da uporedis cene ako vec ides u tom pravcu.

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3292

..pa sad, jeftinije mi je da platim majstora, nego da pravim tortu, em materijal, em struja, em trud....ne moz' da se isplati nikako

...hvala pogledacu te cesme sto pre..

Slične teme

1. GDE IMA DA SE KUPI...?
    Autor baki 75 u forumu Žene
    Odgovora: 6733
    Poslednja poruka: јuče, 00:10
  2. Gde ima da se kupi ketridz za HP stampac?
    Autor Pera Kojot-SUPER GENIJE u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.09.2006., 02:52
  3. GDE IMA DA SE KUPI TONER?
    Autor rijalda u forumu Beograd
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 05.09.2006., 23:30
  4. Grozdjani secer, gde ima da se kupi?
    Autor Clandestino u forumu Razno
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.01.2006., 07:41

Pravila za slanje poruka