Gde ima da se kupi? - Strana 23
Strana 23 od 27 PrvaPrva ... 13192021222324252627 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 551 do 575 od 671

Tema: Gde ima da se kupi?

Starosedelac dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4414

Podrazumevano Re: Gde ima da se kupi?

Citat Original postavio ranjeni Zoro Pogledaj poruku
    pomišljao sam na klirit, al ne znam da nije lagan..?
    staklo od 10mm ume dobro da pritisne...
    ja sam htela da napravim stocic - postolje za laptop koji ide ispod jedne strane ugaone garniture..
    jedini staklar koji savija staklo pod 90* je rekao da to moze sigurno da napravi..
    ono sto je uradio, nema veze sa ovim uglom na fotografiji..
    nisam uzela njegovo apstraktno delo..odlucila sam ipak da ga kupim u radnji
    it`s my life! :)

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    204

Gde u Subotici ima da se kupi jeftinih mebl štovfova?
    Hvala

Zaslužan član
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    276

Aktivan član
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    136

Treba mi za masinu za sivenje ( Ruza Step ) papucica od teflona za sivenje eko koze .Da li neko zna gde moze da se kupi u Bgd ili Novom Sadu ?

Moderator j.e.l.e.n.a. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    630

Citat Original postavio duusa Pogledaj poruku
    Treba mi za masinu za sivenje ( Ruza Step ) papucica od teflona za sivenje eko koze .Da li neko zna gde moze da se kupi u Bgd ili Novom Sadu ?

...probaj da pozoveš neki od ovih servisa...možda oni imaju to što ti treba
    Firma: Bagat Singer Servis Beograd
    Adresa: Požeška 37
    Telefon: 011 354 3177

Ovlašćeni servis za Bagat i Singer šivaće mašine

Bulevar Kralja Aleksandra 36
    telefoni: 011/323-9825
    064/118-1646

Bagat Singer

Servis šivaćih mašina i daljinskih upravljača, sa garancijom, ugradnja originalnih delova – Zemun, Beograd.
    Adresa: Gradski Park 2 (hala Pinki)
    Mesto: Zemun / Beograd
    Telefon: 011/2617 070
    011/377 15 55
    064/173 04 24

.... If you can't say something nice... don't say nothing at all...

Aktivan član
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    136

Citat Original postavio j.e.l.e.n.a. Pogledaj poruku
    ...probaj da pozoveš neki od ovih servisa...možda oni imaju to što ti treba
    Firma: Bagat Singer Servis Beograd
    Adresa: Požeška 37
    Telefon: 011 354 3177

Ovlašćeni servis za Bagat i Singer šivaće mašine

Bulevar Kralja Aleksandra 36
    telefoni: 011/323-9825
    064/118-1646

Bagat Singer

Servis šivaćih mašina i daljinskih upravljača, sa garancijom, ugradnja originalnih delova – Zemun, Beograd.
    Adresa: Gradski Park 2 (hala Pinki)
    Mesto: Zemun / Beograd
    Telefon: 011/2617 070
    011/377 15 55
    064/173 04 24

Hvala
    j.e.l.e.n.a. 
    Zovem odmah sutra ,valjda rade i subotom .

maldaneri nije na forumu
    tvoja pojava suvise je lepa da neke stvari radis samo zbog repa
    Aktivan član maldaneri (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    47

Gde u BG ima salon / prodavnica polovnog nameštaja? Ili neka on line prodavnica polovnjaka?

Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4414

Citat Original postavio maldaneri Pogledaj poruku
    Gde u BG ima salon / prodavnica polovnog nameštaja? Ili neka on line prodavnica polovnjaka?
    http://www.dom-market.rs/indexKontakt.html
    http://www.portal-srbija.com/namesta...lovan-namestaj

maldaneri nije na forumu
    tvoja pojava suvise je lepa da neke stvari radis samo zbog repa
    Aktivan član maldaneri (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    47

Hvala hvala hvala!

Nov član
    Učlanjen
    27.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Početnik
    Učlanjen
    24.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zna li neko gde imaju da se kupe lepi kreveti za tinejdžerke? Po mogućstvu tapacirani, moderni, sa kutijom za posteljinu. Hvala

Početnik
    Učlanjen
    31.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imaš u Forma Ideale na Bežanijskoj kosi deo sa oštećenom robom, tu može uvek nešto da se pronađe.

__________________________________________________ ________________
    Kreaterijer - Blog o uređenju stana
    Poslednji put ažurirao/la Sallex : 10.12.2012. u 18:24

Zaslužan član
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    276

U toj Formi Socijale je sve oštećeno, sećam se jednom kada sam sa drugarom išao u izložbeni salon... Nameštaj je izgledao kao da su lavovi divljali
    Od domaćih proizvođača valja jedino Eurosalon ako se ja pitam, jedino su mi oni isporučili ono što sam odabrao. Ovi ostali katastrofa, i onaj Dalas je jad i beda, kao da im rade potpuno slepi ljudi na proizvodnji i još polome, izgrebu prilikom dostave.

Elita BGHighlander (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    289

Citat Original postavio mario80 Pogledaj poruku
    Od domaćih proizvođača valja jedino Eurosalon ako se ja pitam, jedino su mi oni isporučili ono što sam odabrao. .

Za Forma Shkartale se slazemo ( mada i tamo povremeno ima dobrih primeraka) samo sto oni skoro nista ne proizvode nego mahom uvoze iz Poljske a domaci proizvodjaci imaju i te kako dobar kvalitet, cesto bolji od Ikee.
    Simpo je bio i ostao vrh kvaliteta a u pogledu madraca su neprevazidjeni ( u kategoriji zicanih duseka) i izvoze ih sirom sveta.

Eurosalon koji volite, takodje radi i sa domacim firmama jer oni sami nista ne proizvode ( kao Ikea). Za svaki tip namestaja imate odlicne proizvodjace samo treba pogledati.
    Na zadnjem Sajmu me iznenadilo koliko ima dobrih trpezarijskih stolova i stolica za smesne pare. Sto za rucavanje 80x120 od masivnog drveta i moderno dizajniran - samo 13 000 (!) a pripadajuce tapacirane stolice po 3500. Kuckao sam ga, zagledao sa svih strana, proveravao rasklapajuci mehanizam - stvarno mu nisam nasao manu pa sam morao i da ga kupim

Isplatila se poseta Sajmu i par godina protracenih na drvnoj industriji ( Sumarski fakultet)
    Poslednji put ažurirao/la BGHighlander : 25.12.2012. u 17:12

Obećava Q_Q (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio BGHighlander Pogledaj poruku
    Za Forma Shkartale se slazemo ( mada i tamo povremeno ima dobrih primeraka) samo sto oni skoro nista ne proizvode nego mahom uvoze iz Poljske a domaci proizvodjaci imaju i te kako dobar kvalitet, cesto bolji od Ikee.
    Simpo je bio i ostao vrh kvaliteta a u pogledu madraca su neprevazidjeni ( u kategoriji zicanih duseka) i izvoze ih sirom sveta.

Eurosalon koji volite, takodje radi i sa domacim firmama jer oni sami nista ne proizvode ( kao Ikea). Za svaki tip namestaja imate odlicne proizvodjace samo treba pogledati.
    Na zadnjem Sajmu me iznenadilo koliko ima dobrih trpezarijskih stolova i stolica za smesne pare. Sto za rucavanje 80x120 od masivnog drveta i moderno dizajniran - samo 13 000 (!) a pripadajuce tapacirane stolice po 3500. Kuckao sam ga, zagledao sa svih strana, proveravao rasklapajuci mehanizam - stvarno mu nisam nasao manu pa sam morao i da ga kupim

Isplatila se poseta Sajmu i par godina protracenih na drvnoj industriji ( Sumarski fakultet)
    kod nas je sve manje više njesra , nameštaj koji se podvaljuje kao firmirani je blagi užas, sve sama roba sa oštećenjima koja preko ne bi prošla nikako ( i nije pa je stigla kod nas). Zadnji put mi je prodavac u Eurosalonu, na moj komentar kako je trosed sa unutrašnje strane već ishaban i štof prišiven kao da ga je jednoruki slepac šio, rekao ma ne vidise to unutra je ,a cena mu je bila paprena.

zato ja lepo imam majstore od zanata, pa kad mi nečto treba lepo im se kaže šta i kako a oni to lepo naprave. Skoro smo pravili ugaonu garnituru, bela kožna, u jednom našem "markiranom" salonu košta 3000e , majstori napravili za 2000e i mnooogo kvalitetnije nego ono što je bilo u tom salonu. A da ne pričam što smo dimenzije i sve sitnice prilagodili kupcu.
    Ne volim da igram žmurke . Plašim se da jednog dana kad se sakrijem niko neće poći za mnom da me traži.

Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4414

Citat Original postavio Q_Q Pogledaj poruku
    kod nas je sve manje više njesra , nameštaj koji se podvaljuje kao firmirani je blagi užas, sve sama roba sa oštećenjima koja preko ne bi prošla nikako ( i nije pa je stigla kod nas). Zadnji put mi je prodavac u Eurosalonu, na moj komentar kako je trosed sa unutrašnje strane već ishaban i štof prišiven kao da ga je jednoruki slepac šio, rekao ma ne vidise to unutra je ,a cena mu je bila paprena.

zato ja lepo imam majstore od zanata, pa kad mi nečto treba lepo im se kaže šta i kako a oni to lepo naprave. Skoro smo pravili ugaonu garnituru, bela kožna, u jednom našem "markiranom" salonu košta 3000e , majstori napravili za 2000e i mnooogo kvalitetnije nego ono što je bilo u tom salonu. A da ne pričam što smo dimenzije i sve sitnice prilagodili kupcu.
    ``markirani`` salon ima dizajnera, majstore, zakup izlozbenog prostora, doprinose i placene poreze.
    tvoja 1000eu jeftinija je uradjena na crno.
    ne treba pljuvati po brend firmama, jer tih 1000eu nije otislo u njihov dzep.

Obećava Q_Q (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio dive Pogledaj poruku
    ``markirani`` salon ima dizajnera, majstore, zakup izlozbenog prostora, doprinose i placene poreze.
    tvoja 1000eu jeftinija je uradjena na crno.
    ne treba pljuvati po brend firmama, jer tih 1000eu nije otislo u njihov dzep.
    Neki imaju , večina nema , ono šta prodaju ne vredi onoliko koliko oni cene , sa sve uračunatim troškovima i porezima zajedno

Majstori imaju prijavljenu radionicu, plaćaju porez i pdv kao i svi drugi i izdaju garanciju za svoj rad.

Ima dobrih , ali večina nisu , a pljuvao nisam već iznosio činjenice kojih imam na pretek , a to gde odu tih 1000+e , znam tačno, ali to je neka druga tema.
    Ne volim da igram žmurke . Plašim se da jednog dana kad se sakrijem niko neće poći za mnom da me traži.

Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4414

Neki imaju , večina nema , ono šta prodaju ne vredi onoliko koliko oni cene , sa sve uračunatim troškovima i porezima zajedno

Majstori imaju prijavljenu radionicu, plaćaju porez i pdv kao i svi drugi i izdaju garanciju za svoj rad.

Ima dobrih , ali večina nisu , a pljuvao nisam već iznosio činjenice kojih imam na pretek , a to gde odu tih 1000+e , znam tačno, ali to je neka druga tema.
    eh, eh..ja smem da se kladim da im j eradionica prijavljena kao stzr..i smem da se kladim da nisi dobio fiskalni uz garnituru
    ne pljuj po nekome od koga si video ideju za to sto su ti jeftinije napravili..
    mislim, teska su vremena, svi se mi snalazimo kako znamo i umemo, al natuzzi je natuzzi..
    ni ti ni ja ne pricamo ovde o formi ideale
    malo tolerancije, nova godina je ..ovo ono..pozitvno samo!

Obećava Q_Q (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio dive Pogledaj poruku
    eh, eh..ja smem da se kladim da im j eradionica prijavljena kao stzr..i smem da se kladim da nisi dobio fiskalni uz garnituru
    ne pljuj po nekome od koga si video ideju za to sto su ti jeftinije napravili..
    mislim, teska su vremena, svi se mi snalazimo kako znamo i umemo, al natuzzi je natuzzi..
    ni ti ni ja ne pricamo ovde o formi ideale
    malo tolerancije, nova godina je ..ovo ono..pozitvno samo!
    he he pa sad, ovde jesi upravu
    o idejama za nameštaj možemo raspravljati do sudnjeg dana, ko je od koga šta prvi "pozajmio" , i opet kažem nisam pljuvao već kritikovao određene koji se izdaju za visoki kvalitet a u realnosti to ne opravdavaju, nije problem da se plati ali kad se plati očekuje se određen kvalitet za određene novce, bar ja tako, ah natuzzi ima stvarno fantastičnog nameštaja http://int.natuzzi.com/53/10/COLLECT...ES/18796/MARTA ovaj stočić sam baš uzimao za zadnji enterijer , ja sam lud za drvetom i ovo ispalo sjajno

Ne kažem da nema dobrih salona, znam nekoliko stvarno dobrih sa kojima sarađujem, a i uvek tražim nove , ali sam se u mnogo veći broj razočarao, iz navedenih razloga

a o formi smrdale ne vredi trošiti reči

pa dobro, može se i tolerantno kritikovati

Starosedelac Affro* (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3233

...ocigledno je da vas je ipak malo koji ne morate da idete u Formu po namestaj, i lepo je cuti da ima i takvih,
    ali je ruzno pljuvati po necemu sto vecina gradjana ove nase drzave kupuje, jer prosto nema novca za kvalitetnije,
    a na necemu mora spavati, u necem mora drzato odecu, obucu, sta god....
    Nikad vise ne planiram. Ja samo zivim svoj zivot. Ponekad kako zelim, ponekad kako moram. (Ivo Andric)

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    289

Citat Original postavio Affro* Pogledaj poruku
    ...ocigledno je da vas je ipak malo koji ne morate da idete u Formu po namestaj, i lepo je cuti da ima i takvih,
    ali je ruzno pljuvati po necemu sto vecina gradjana ove nase drzave kupuje, jer prosto nema novca za kvalitetnije,
    a na necemu mora spavati, u necem mora drzato odecu, obucu, sta god....

A zasto mora da kupuje u Forma Skartale?
    Ako je u pitanju plocasti namestaj, sto cini 70-80% pokucstva - neka odu u prvu prodavnicu iverice, izaberu dezen po zelji, iseku im besplatno po meri i lako ce ga sklopiti sami. Dovoljno da pogledaju i koji tutorijal na YT ili ako nista, neka uzmu majstora i opet ce im izaci jeftinije.
    Bas zato sto postoje alternative, smatram da Formu Skartale ne treba stedeti.

Ali ok, ako je za utehu, i "njihov" namestaj uvezen iz Poljske i Bugarske moze da posluzi u rukama pazljivih vlasnika. Ali ostaje cinjenica da uz malo truda i isto ili manje para, mozete imati mnogo bolji kvalitet

Dobro ste uradili sto ste unajmili salon/majstore da vam naprave namestaj po zelji. Dosta ste ustedeli, preskocili ste "porez na budale" a i odabir materijala je nepogresiv ( doduse bela boja je teza za odrzavanje ali ako enterijer to zahteva onda ok) jer samo koza traje unedogled i sto je starija sve je lepsa. Primer onog "poreza" su italijanske a narocito Pinifarina kuhinje koje kostaju i po 25 000e a od tih para, materijal i rad ste platili 3-5000e a sve ostalo je kupovina etikete odnosno "porez za idiote". Tvrdim da ne postoji kuhinja koju solidna radionica ne moze da vam napravi za max 4 000e a vase je samo da im donesete sliku iz kataloga ( jos bolje ako imate mere).

E sad, ne bih se slozio po pitanju (ne)kvaliteta domacih proizvodjaca. Vecinom su "vrlo dobar 4" a koliko ima ponavljaca toliko ima i odlikasa.
    Nekvalitet cete videti kad se Ikea najzad dovuce. Po meni, to je Forma Skartale sa mnogo vise stila..
    Poslednji put ažurirao/la BGHighlander : 29.12.2012. u 18:25

Domaćin Vukasin-coral (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Gde ima da se pogledaju kvalitetni prekidači/utičnice ? Znam da je skupo (to mi i treba) ali bi voleo da malo pogledam...
    http://sell.lulusoso.com/upload/2012...K40_series.jpg
    Zašto bi da pogledam - nisu standardni, već sam trežio neke ponude i uvek dobijem nepotpunu jer nisu samo prekidači ono što ide u kompletu već - dozna, nosač prekidača, prekidači i maska.... Pa ako neko ima valjan predlog nek kucne...
    Problem koji 100€ mogu da reše i nije neki problem.

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    289

Citat Original postavio Vukasin-coral Pogledaj poruku
    Gde ima da se pogledaju kvalitetni prekidači/utičnice ? Znam da je skupo (to mi i treba) ali bi voleo da malo pogledam...
    Zašto bi da pogledam - nisu standardni, već sam trežio neke ponude i uvek dobijem nepotpunu jer nisu samo prekidači ono što ide u kompletu već - dozna, nosač prekidača, prekidači i maska.... Pa ako neko ima valjan predlog nek kucne...
    Ima na sto mesta a ono sto ti treba su Metalka-Majur prekidaci.
    Po ceni su isti/malo skuplji od konkurencije a kvalitet i dizajn su im najbolji. Jedini izuzetak su njihovi dimeri koji zacudo bruje, iako su cak i oni nakrdzaviji turski i kineski potpuno necujni. Ipak u svemu ostalom su kao BMW spram Fiat-a.

Na slici koju si postavio su tzv nizajuci tasteri. Da ne bi stavljao jedan do drugog 2-3-4-5 odvojenih tastera za recimo svetlo, uzmes Metalkine prekidace sa takodje nizajucom maskom. Mozes i da kombinujes, u jednu masku ( jedan niz) stavis tastere ili tv uticnice, telefonske uticnice, strujne utikace, cat5 uticnice..i sve to sjajno izgleda.

Evo ti i njihov sajt sa modelima iz kolekcije "Status" a ima i drugacijih dizajnerski resenja.
    http://www.metalka-majur.com/sr/proi...tus/page4.html

Postoji i varijanta sa malim prekidacima/tasterima/uticnicama koje zauzimaju 3-4 puta manje prostora a ekstra izgledaju. To je kombo varijanta:
    http://www.metalka-majur.com/sr/proi...mbo/index.html

Da pronadjes Metalkine proizvode mozes u Metrou, prodavnicama elektroopreme na svakom cosku a mozes i na "specijalizovanoj" tezgi na Buvljaku gde su i cene najnize. Za Kombo varijantu je malo teze naci je. Ja sam je vidjao na onoj tezgi na Buvljaku i u Eurosalonu ( koji je odvalio bezobrazne cene).
    Poslednji put ažurirao/la BGHighlander : 26.01.2013. u 22:44

tibi nije na forumu
    Stop virtuelnom progonu, invadiranju privatnosti, ucenama i nasilju
    Starosedelac tibi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    5372

Citat Original postavio Vukasin-coral Pogledaj poruku

www. jung. de

www. gira. de
    Poslednji put ažurirao/la siju i miju : 31.12.2013. u 17:51
    lepo je videti osmeh...

Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    289

Aj' sto su coskasti i kao za javne prostore i garaze, al' sto je najbliza prodavnica tek u NemackU...
    Vidis da covek zivi u Beogradu? Jeste da smo do Tokija ali jos nismo anektirali Nemacku ... za sada

Slične teme

1. GDE IMA DA SE KUPI...?
    Autor baki 75 u forumu Žene
    Odgovora: 6471
    Poslednja poruka: danas, 18:17
  2. Gde ima da se kupi ketridz za HP stampac?
    Autor Pera Kojot-SUPER GENIJE u forumu Hardver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.09.2006., 02:52
  3. GDE IMA DA SE KUPI TONER?
    Autor rijalda u forumu Beograd
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 05.09.2006., 23:30
  4. Grozdjani secer, gde ima da se kupi?
    Autor Clandestino u forumu Razno
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.01.2006., 07:41

Pravila za slanje poruka