Wet look i tako to...

The_carobnjak

Zainteresovan član
Poruka
258
Dragi moji vi..
ja oma da napisem da je wet look spijun...da znate da je tako...znam ja sve...oooo...da..
znam i njenog decka...i on je spijun...i tako...
I znate...oslepecete posle citanja ove poruke...
da da....to su ultra slepeca slova...koja vas oslepU cim dovrsite citanje..zato je najbolje da sada stanete..i da ga ostavite nedovrsenim..
SJTONNSC!
 
The_carobnjak:
Dragi moji vi..
ja oma da napisem da je wet look spijun...da znate da je tako...znam ja sve...oooo...da..
znam i njenog decka...i on je spijun...i tako...
I znate...oslepecete posle citanja ove poruke...
da da....to su ultra slepeca slova...koja vas oslepU cim dovrsite citanje..zato je najbolje da sada stanete..i da ga ostavite nedovrsenim..
SJTONNSC!


Jao bas si sladak. A hoces da se menjamo slicica?
 
inspirion:
The_carobnjak:
Dragi moji vi..
ja oma da napisem da je wet look spijun...da znate da je tako...znam ja sve...oooo...da..
znam i njenog decka...i on je spijun...i tako...
I znate...oslepecete posle citanja ove poruke...
da da....to su ultra slepeca slova...koja vas oslepU cim dovrsite citanje..zato je najbolje da sada stanete..i da ga ostavite nedovrsenim..
SJTONNSC!


Jao bas si sladak. A hoces da se menjamo slicica?

Inspirione, majstore...nevidjeno si me nasmejao :lol:
 
a ono...carobnjake puste s lanaca... :roll: :wink:

Insp. sam' da znas,mi slicice nemamo,imamo negde kutiju sa salvetama koje je jos moja mama skupljala kad je klinka bila...a imamo i papirice,one mirisljave,to mi dala neka klinka na cuvanje kad se selila u USA,i imamo ispunjene albume(valjda,negde),ali slicice za tapkanje nemamo...

doduse,sreco,da pitamo malog nikolu i ekipicu mozda oni hoce da tapkaju sa drugom nam Inspirionom,a?
mislim gre'ota da tapka sam... :roll:


p.s.VIJTMMSMB :lol: 8)
 
Nina2:
inspirion:
The_carobnjak:
Dragi moji vi..
ja oma da napisem da je wet look spijun...da znate da je tako...znam ja sve...oooo...da..
znam i njenog decka...i on je spijun...i tako...
I znate...oslepecete posle citanja ove poruke...
da da....to su ultra slepeca slova...koja vas oslepU cim dovrsite citanje..zato je najbolje da sada stanete..i da ga ostavite nedovrsenim..
SJTONNSC!


Jao bas si sladak. A hoces da se menjamo slicica?

Inspirione, majstore...nevidjeno si me nasmejao :lol:

hvala. I meni si omakne neka duhovita sala.
 
wet look:
a ono...carobnjake puste s lanaca... :roll: :wink:

Insp. sam' da znas,mi slicice nemamo,imamo negde kutiju sa salvetama koje je jos moja mama skupljala kad je klinka bila...a imamo i papirice,one mirisljave,to mi dala neka klinka na cuvanje kad se selila u USA,i imamo ispunjene albume(valjda,negde),ali slicice za tapkanje nemamo...

doduse,sreco,da pitamo malog nikolu i ekipicu mozda oni hoce da tapkaju sa drugom nam Inspirionom,a?
mislim gre'ota da tapka sam... :roll:


p.s.VIJTMMSMB :lol: 8)


Mogu i salvete.I onako mi fale kuci.
 
wet look:
inspirion:
Mogu i salvete.I onako mi fale kuci.

e od ovih vajde nema,stare su oko 40godina...
ali ako ti licitacija ne uspe ce te castimo nas dvoje sa onim mnogokolicinskim belim sa buvljaka...pa nek se ima... :wink:


p.s.belacne moje,dogovoriska... ljub... :D

Hvala, trebace mi. Licitacija se nesto nije zahuktala. Mozes li ti malo da licitiras? Cisto da bude zanimljivije.

:wink:
 

Back
Top