VASA ZENA

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Evo jedno lepo pitanje, pošto vas ima svakakvih... Kakva treba da bude vaša žena? Devojka, naravno, nema ograničenja.
Ali, sutra kada poželite brak, ako ste već u braku, ako imate dužu vezu ili ste potpuno sami... Interesuje me da li više volite domaćicu, poslovnu ženu, pravoslavku, feministkinju, visoku, nisku, debelu... Šta vam je prioritet? Njena sposobnost da bude dobra MAJKA, ljubavnica, supruga, da bude uspešna (da se ponosite na nju), bla, bla...
I, da... Da imate izbora ili da imate toliki uticaj na nju da li biste joj zabranili da radi (mislim na posao), da li biste voleli da po ceo dan sedi u kući? Ma, znate na šta mislim... 8)
Poštovaću svaki odgovor jer želim da ovo bude neka vrsta ankete za vas.
Naravno, bez vređanja, ako se USUDIM da vam odgovorim :shock: :D
 
Da bude humana i emotivna osoba,inteligentna, sa manirima prave dame,Ostalo je manje bitno.

A to da li bih joj nesto zabranjivao-pa dobro nisu bas svi muskarci na ovim prostorima zadrti Balkanci :roll:
 
Koliko žena vidi bizarnost u pretvaranju odnosa izmedju polova u sukob izmedju polova....
--------------------------------------
Kad nadjem neku koja ne želi da ratuje, već da zajedno uživamo znaću.....

Vatru :oops: .......
 
Lexa:
Interesuje me da li više volite domaćicu, poslovnu ženu, pravoslavku, feministkinju, visoku, nisku, debelu... Šta vam je prioritet? Njena sposobnost da bude dobra MAJKA, ljubavnica, supruga, da bude uspešna (da se ponosite na nju), bla, bla...

Bla, bla ... A miraz ? Ni spomenula ga nisi ! I nije ti neka anketa.
 
Tuzni_patak:
Koliko žena vidi bizarnost u pretvaranju odnosa izmedju polova u sukob izmedju polova....
--------------------------------------
Kad nadjem neku koja ne želi da ratuje, već da zajedno uživamo znaću.....

Vatru :oops: .......
ej, samo da ti nesto sapnem :
zene su sa Venere , a muskarci sa Marsa ( zene ne ratuju, sve dok ih muskarci ne nateraju - pa vam je posle krivo sto smo bolje :wink: )...
 
Teki:
( zene ne ratuju, sve dok ih muskarci ne nateraju - pa vam je posle krivo sto smo bolje :wink: )...
1. Zenama treba mali razlog, pa da zarate (pogledaj po forumu).
2. Muskarci ratuju, kada ih zene nateraju (pogledaj Srbiju).
Jel' moze i tako da se gleda na stvari?
 
Julian_Duranona:
Teki:
( zene ne ratuju, sve dok ih muskarci ne nateraju - pa vam je posle krivo sto smo bolje :wink: )...
1. Zenama treba mali razlog, pa da zarate (pogledaj po forumu).
2. Muskarci ratuju, kada ih zene nateraju (pogledaj Srbiju).
Jel' moze i tako da se gleda na stvari?

NE :?
1. muskarcima treba mali razlog pa da se povuku u pecinu. ( procitaj gore navedu knjigu)
2. a kada zene hoce da na nesto nateraju muskarce , oni - ZADREMAJU!( pogledaj srpsku porodicu u vreme sredjivanja stana ili selidbe )
e, to je pravi ugao za gledanje TE stvari! :wink:
 
tamo sam gde....:
a sta mislite-da li njima uopste znache nesto vasi komentari :?: sumljam ,toliko su slepi ..chak i kada se sami u ogledalu-pogledaju..

... da li im celo krece unazad, da li se stomak opusta, sta ona tamo iza radi a prave se da ih ne zanima, bebu koja spava, da li je ram ogledala potrebno konzervirati....

u ogledalu svako vidi ono sto voli da vidi. sebe ili nekog dragog, opet stvar izbora.
 
Teki:
( procitaj gore navedu knjigu)
:
A to je TA knjiga? Nisam obratio paznju na naslov... Nisam je procitao! I nemam nameru, zbog kritika... i jos po neceg. Sasvim je moguce da gresim, ali ja bih radije ovako - iz glave! Siguran sam, da ce biti prilike da diskutujemo o ovoj temi. OK? Pozdrav!
 

Back
Top