Put do srca.....preko stomaka

italiangirl

Početnik
Poruka
10
Volim ponekad da se zavuchem u kuhinju i spremim neshto obichno, neobichno za klopu. Naravno, kao prateci, ali ne i zanemarljiv doprinos, na repertoaru se pojavljuje i neko suvo, pomalo slatkasto belo vino. Svece su tu da popune prazninu.
Pitanje: Zashto hrana, vino i svece uticu na nesto na sta nisu mogle reci????
 
Kako ne znate? :P
Ostali njih, je li, dvoje, sami na pustom ostrvu... ako je i bio brodolom, nije važno. Klaudija, k'o Klaudija, femka se i nećka, ali neJJJma baje do Srbina u okolini, pa na kraju pristane da ga udostoji svojijem ča®ima. Ovaj bude (pre)srećan koji dan, al ubrzo postane tJužan. Klaudija se zbuni i zapita ga šta se sad tu uneveselio kad je dobio! On lepo zamoli da mu vajna lepojka obuče njegovu odjeću i iz petnih žila mu/joj se prodra: „E, brate Srbine, jeßo sam KŠ”. Eto, kako i čime se komplJetira ugođaj! :wink:
 
Pa sve je u skladu sa temom.
I kuvanje je konkretna radnja.
Delovanje , bre! :wink:
Ti mi savetujes da izbegnem konkretizaciju, da ostanem na recima?
Npr. Ako ti ja stalno obecavam da cemo se videti, a nikad ne konkretizujem svoje reci, kako onda da otvorimo put nasim srdascima da se uopste sretnu? :P
 
divlja-u-srcu:
Pa sve je u skladu sa temom.
I kuvanje je konkretna radnja.
Delovanje , bre! :wink:
Ti mi savetujes da izbegnem konkretizaciju, da ostanem na recima?
Npr. Ako ti ja stalno obecavam da cemo se videti, a nikad ne konkretizujem svoje reci, kako onda da otvorimo put nasim srdascima da se uopste sretnu? :P
Da, ali bih poslije opet morao da KAŽEM nekom, pa i tebi samoj, da sam te sreo........
 

Back
Top