Najave, datumi izlaska....

DabaMAN

Aktivan član
Poruka
1.963
Možemo ovde da pričamo o igrama koje tek trebaju da izađu, znači o najavama budućih naslova i o datumima kada treba da se pojave.

Evo recimo, ja ću za početak reći da Quake 4 treba izaći potkraj '05. Ko preživi dotle, dočekaće... :)
 
DabaMAN:
Možemo ovde da pričamo o igrama koje tek trebaju da izađu, znači o najavama budućih naslova i o datumima kada treba da se pojave.

Evo recimo, ja ću za početak reći da Quake 4 treba izaći potkraj '05. Ko preživi dotle, dočekaće... :)
tripovo ja da ce DooM 3 Engine pokretati Quake (sto ne bi bilo lose) ali ko zna sta ce oni napraviti :P
 
Pandemonium:
DabaMAN:
Možemo ovde da pričamo o igrama koje tek trebaju da izađu, znači o najavama budućih naslova i o datumima kada treba da se pojave.

Evo recimo, ja ću za početak reći da Quake 4 treba izaći potkraj '05. Ko preživi dotle, dočekaće... :)
tripovo ja da ce DooM 3 Engine pokretati Quake (sto ne bi bilo lose) ali ko zna sta ce oni napraviti :P
Nisi tripovao. Upotrebiće se modifikovani (a kako kažu i optimizovani) Doom 3 engine. Grafika će biti, naravno bolja, pogotovo senke, teksture i sl. mada po sadašnjim screenshotovima izgleda indetično Doom-u.
 
DabaMAN:
Pandemonium:
DabaMAN:
Možemo ovde da pričamo o igrama koje tek trebaju da izađu, znači o najavama budućih naslova i o datumima kada treba da se pojave.

Evo recimo, ja ću za početak reći da Quake 4 treba izaći potkraj '05. Ko preživi dotle, dočekaće... :)
tripovo ja da ce DooM 3 Engine pokretati Quake (sto ne bi bilo lose) ali ko zna sta ce oni napraviti :P
Nisi tripovao. Upotrebiće se modifikovani (a kako kažu i optimizovani) Doom 3 engine. Grafika će biti, naravno bolja, pogotovo senke, teksture i sl. mada po sadašnjim screenshotovima izgleda indetično Doom-u.
Majku mu moracu ipak da menjam masinu nema mi druge :?
 
FaXcooL:
Cuo sam da se GTA San Andreas za PC ocekuje tek u martu 2005. NFS Underground 2 stize brzo... itd itd.

Kad budem premotao te dve igrice cekacu sledeci nastavak GeneralS-a i onda zvanicno bataljujem igre :)
1.Tacno tako'
2.Hehehe, ja se posle nekoliko godin posta ponovo, zvanicno vracam svetu igara.
Kupio sam svu opremu za max uzivanje u mojoj omiljenoj igri.
3 days left :lol:
 
cages:
mslav:
Jel slushash ti choveka bre!
Idi na proslu str.
Pazi stvarno :D
Nego i ja sam se nekada drogirao piratima samo se plasim da ovi sada nece imati taj smek i zaraznost...
Nadam se da gresim...
Pa kad bi usr@li igru, licno bih nasao Sid Mejera i zadavio ga. Skoro godinu dana cekam kada ce izaci igra.
No po svim preview-ima, igra je zadrzala stari duh. Nije mnogo zahtevna (po Sidovom obicaju), ubacen je 3D engine (sto je logicno), a vecinu stvari su samo prekopirali sa starih pirata, malo unapredili (Dobro, mnogo unapredili, ipak za 18 'dina tehnika je znacajno napredovala).

I kao sto sam ocekivao igru su pomerili (stoka) za 22 novembar u Americi i 3 decembar u Evropi (strpicu se jos samo malo) :evil:
 

Back
Top