SEX I GACE...(za devojke/zene)

zavodljiva1976:
Da li vam se desilo da muskarac u toku sexa ostane u carapama(uredno zategnutim) i gacama spustenim do kolena,jer jadnicak nije stigao da ih skine koliko je zurio.... :P
:arrow: Kako reagujete? :wink:

Ne, desilo se da je ostao u celokupnoj garderobi pantalona spustenih do kolena :wink:
A kako bih reagovala na gore navedeni slucaj? Well, ako je imao vremena da skine sve osim toga, imace vremena da skine i to...
 
Dali ima sta ruznije od osobe u carapama.Ima osoba u gacama i carapama.Ja sam uvek za brzi seh.Ali to podrazumeva otkopcas slic zavrnes suknju istuces na brzaka i tada kraj.Opet druga varijanta.Polako pijuckas vince.Topla sobica fino prighuseno svetlo.I sve polagano.Uzivam samo u takvim stvarima.A jebachina u kuci pa jos sa carapama i bez imalo uvoda strasno glupo jos manje potrebno.Ipak u javnom toaletu ili garderobi je vec jedna sasvim druga prica.
 
chokolada:
DellBoy-011:
Da pa bezveze je u čarapama, nar :lol:
Ma nemam pojma, meni ne smetaju. Kao da ja obracam paznju na njegove noge dok se sexamo. Zabole me da li nosi carape ili ne samo neka je dobro. :wink:
U gornjem postu se nešto izbrisalo, a mrzi me sad da popravljam.
Elem, automatski se postavlja ptianje za muskarce: devojka u svilenim carapama sa podvezicom! Skidati ili ne? :roll: :lol:
 
Pa, cuj, ako me je odmah sa vrata sahvatao, oborio na pod, zureci da se sto prije spojimo, a sto oboje u tom trenutku zelimo, uopste ne primjecujem sta je od odjece ostalo na njemu, ili na meni...
Ali, ako pricamo o odlasku u krevetu i sexualnom odnosu, sve sa predigrom, onda carapama nema mjesta...
Osim ponekad na mojim nogama... Namjerno, dakako... :wink:
 
Gazdarica:
Pa, cuj, ako me je odmah sa vrata sahvatao, oborio na pod, zureci da se sto prije spojimo, a sto oboje u tom trenutku zelimo, uopste ne primjecujem sta je od odjece ostalo na njemu, ili na meni...
Ali, ako pricamo o odlasku u krevetu i sexualnom odnosu, sve sa predigrom, onda carapama nema mjesta...
Osim ponekad na mojim nogama... Namjerno, dakako... :wink:
A jel si ti to prepisivala ovo sto sam ja gore pisao? :roll:
Pa nisi, znam da nisi :lol:
 

Back
Top