Владо Георгиев

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.783
Значи стварно не могу да верујем да нико, после онаквог(онаквих!) спектакла у Сава центру,није отворио тему да разглабамо мало.(Или сам ја ћорава :? )
Морам да кажем да је то најбољи концерт на коме сам ја икада била..
Била сам суботу , 6.новембра...Атмосфера је била више него сјајна,Владо је био у супер расположењу,преносио је неку позитивну енергију на публику.
На прве тактове песме "Жена без имена" публика је стала на ноге,сви су певали ,а ја сам чула неког лика како коментарише : "Извали све рибе у сали певају" :lol: :lol:
Када је ситуација постала мало опуштенија ,све девојке су похрлиле ка бини да буду ближе свом миљенику.Наравно ту сам била и ја :D
Владо је супер певао,бенд је био одличан,публика сјајна...све ,али баш све је било на месту.(сем публике која није била на својим местима :D )
Владо је уз песму "Анђеле" ,из публике повлачио одређен број девојака на сцену.Свидело ми се то што девојке нису биле много нападне ,нису га салетале на све стране,него су "дочарале" својом игром,спот за поменуту песму.
Гости су били пун погодак,Жељко Васић је одлично отпевао своје две песме "Пратиш ме у стопу" и "Нисам од јуче",тек је тада настао прави хаос у публици.
Владо је добио неколико плишаних меда и рекао је да ће постати највећи колекционар на естради :lol:
Концерт се завршио у 12:15..најбоље проведених 3 сата у мом животу.Немам речи више да опишем како је било добро.Размишаљам да идем и у четвртак (рекао је да ће и тада бити концерт). :D
 
chokolada:
Bliznakinja:
Где?Мора да је стара 100 год ,чим је ја не видим на прве 3 стране ,или сам ћорава,као што рекох.. :roll:
Izgleda corava! :roll: :P
Bila je na drugoj strani i zove se !svetla tacka nase pop muzicke scene" :wink:

Yeah yeah ...видела сам..али није баш тема конкретно везана за њега,а посебно не за концерте у Сава центру..
Ма видећемо шта ће рећи модератор...
 
Vlada Georgijev tj. njegove pesme su odlicne za kafice, za opustenu, mirnu atmosferu! Moram priznati da ima par pesama koje mi se jako svidjaju poput - MI NISMO MI! Koncert u Herceg Novom je bio velicanstven, bio je nesto neponovljivo i dosada ne zapamceno na nasim prostorima! Vlada ima jaku EMOCIJU, to je strasno vazno , zato ga cenim, mada mislim i da bi mogao da snimi pesme u malo drugacijem ritmu!
 
Bliznakinja:
Значи стварно не могу да верујем да нико, после онаквог(онаквих!) спектакла у Сава центру,није отворио тему да разглабамо мало.(Или сам ја ћорава :? )
Морам да кажем да је то најбољи концерт на коме сам ја икада била..
Била сам суботу , 6.новембра...Атмосфера је била више него сјајна,Владо је био у супер расположењу,преносио је неку позитивну енергију на публику.
На прве тактове песме "Жена без имена" публика је стала на ноге,сви су певали ,а ја сам чула неког лика како коментарише : "Извали све рибе у сали певају" :lol: :lol:
Када је ситуација постала мало опуштенија ,све девојке су похрлиле ка бини да буду ближе свом миљенику.Наравно ту сам била и ја :D
Владо је супер певао,бенд је био одличан,публика сјајна...све ,али баш све је било на месту.(сем публике која није била на својим местима :D )
Владо је уз песму "Анђеле" ,из публике повлачио одређен број девојака на сцену.Свидело ми се то што девојке нису биле много нападне ,нису га салетале на све стране,него су "дочарале" својом игром,спот за поменуту песму.
Гости су били пун погодак,Жељко Васић је одлично отпевао своје две песме "Пратиш ме у стопу" и "Нисам од јуче",тек је тада настао прави хаос у публици.
Владо је добио неколико плишаних меда и рекао је да ће постати највећи колекционар на естради :lol:
Концерт се завршио у 12:15..најбоље проведених 3 сата у мом животу.Немам речи више да опишем како је било добро.Размишаљам да идем и у четвртак (рекао је да ће и тада бити концерт). :D
Eh, bila sam ja u petak. Njegove pesme su, pa, vishe za kucnu atmosferu. Nisu bash za koncerte, nekako su previshe spore. Mada, bilo je lepo. :)
 
joj,ja njega strashno volim...Nisam bila na koncertu,ali sam htela da odem,ali iskomplikovalo se neshto...(isto tako sam htela da odem da gledam Bojana Marovica u Panchevu,ali nisam ni njega gledala,mada sam ga videla...)Sledeci put idem sigurno.Mada 2002 sam bila na njegovom koncertu u Panchevu i bilo je nevidjeno dobro(iako je bio samo pevao prvi disk...)
 
helena_LP-freak:
Ja g ane podnosim ali, ako cemo iskreno, mislim da mu glas zvuci dobro samo kad ga cujem na radiju-kada ga vidim kako pjeva, cisto mi ga bude zao-izgleda da ce puci koliko se napreze da izvuce sve rijeci kako treba... :shock:

Ок,благо речено девојко,немаш појма о чему причаш :evil:
Лик сјајно пева,а ја сам се одушевила кад сам га чула на концерту...исто као на плејбек.
Али свако има свој укус..зар не :roll:
 
Pa mozda i jeste na play-back... :lol: ZEZAM SE bwe, nemojte i zbog toga da se ljutite! I nije to stvar ukusa, ja recimo ne podnosim onu piiip Christinu Aguileru ili kako vec da se zove, ali sam priznala da ima fenomenalan glas... A sto se Georgieva tice, rekoh vam da ima dobar glas, ali da se mnogo napreze dok pjeva... Pa dobro, i Chester (LP) se namuci dok sve otpjeva... ali njegov glas je... uuuh... :oops:
 
Bliznakinja:
Значи стварно не могу да верујем да нико, после онаквог(онаквих!) спектакла у Сава центру,није отворио тему да разглабамо мало.(Или сам ја ћорава :? )
Морам да кажем да је то најбољи концерт на коме сам ја икада била..
Била сам суботу , 6.новембра...Атмосфера је била више него сјајна,Владо је био у супер расположењу,преносио је неку позитивну енергију на публику.
На прве тактове песме "Жена без имена" публика је стала на ноге,сви су певали ,а ја сам чула неког лика како коментарише : "Извали све рибе у сали певају" :lol: :lol:
Када је ситуација постала мало опуштенија ,све девојке су похрлиле ка бини да буду ближе свом миљенику.Наравно ту сам била и ја :D
Владо је супер певао,бенд је био одличан,публика сјајна...све ,али баш све је било на месту.(сем публике која није била на својим местима :D )
Владо је уз песму "Анђеле" ,из публике повлачио одређен број девојака на сцену.Свидело ми се то што девојке нису биле много нападне ,нису га салетале на све стране,него су "дочарале" својом игром,спот за поменуту песму.
Гости су били пун погодак,Жељко Васић је одлично отпевао своје две песме "Пратиш ме у стопу" и "Нисам од јуче",тек је тада настао прави хаос у публици.
Владо је добио неколико плишаних меда и рекао је да ће постати највећи колекционар на естради :lol:
Концерт се завршио у 12:15..најбоље проведених 3 сата у мом животу.Немам речи више да опишем како је било добро.Размишаљам да идем и у четвртак (рекао је да ће и тада бити концерт). :D
Mozda je cudno da muskarac to prizna,ali ja mnogo gotivim njegove pesme.Po meni on je najkvalitetniji vokal za takvu vrstu muzike.Evo koja moja slicica za Bliznakinju.
 

Prilozi

  • 10-08-06_1316.jpg
    10-08-06_1316.jpg
    22,2 KB · Pregleda: 8
  • 15-08-06_1521.jpg
    15-08-06_1521.jpg
    15,8 KB · Pregleda: 6
e nasmejah se kad je bliz izjavila da ceka da vidi sta ce moderatori da urade sa temom...heheh.... :lol:
sto se georgijeva tice,dobar textopisac,dobar kompozitor,sve u svemu dobra muzika,ali jako los glas....sva sreca pa ne peva neke malo jace pesme,jer nema glas za to,ali bez obzira na tu cinjenicu,cenim ga......
 
Ni ja ga nesto mnogo ne volim ali njegov rad se stvarno treba cijeniti,on prakticno sve sam radi,pise pjesme,komponuje...Malo je takvih na nasoj estradi.

VECERAS IMA KONCERT U MOM GRADU (Trebinje,Republika Srpska),MISLIM DA CU ICI...JAVICU VAM KAKO JE BILO...
 
Moram priznati da je stvarno bilo super,velika bina, 2 video bima sa strane na kojima su emitovani spotovi,Vlado u sjajnom raspolozenju,ozvucenje odlicno...Sve pohvale...Cak je u jednom trenutku skinuo kosulju na opste zadovoljstvo publike (zenskog dijela naravno)...

Na Tropski bar ljudi su se totalno oduzeli,steta sto je to jedina pijesma uz koju mozes plesati (ali bas plesati)...To je ujedno i jedina zamjerka,sto nema malo vise zivljih pjesama...Ali dobro,ja sam zavrsila polivena pivom i prezadovoljna provodom
 

Back
Top