Kako mislite nema više "pravih"!?

Muškarac_bg

Zainteresovan član
Poruka
210
Vidim, dosta devojaka koje se uključuju na ovaj deo foruma stalno govore da više nema pravih muškarac i da je teško naći prvog itd., itd. :?:
Da li se one nekad zapitaju kako je nama takođe teško da nađemo "normalnu" devojku. 8)
Većina su sponzoruše. Vrlo lako je danas kupiti devojku.
Ne znam momci kako je kod vas, al' ja vrlo retko upoznam devojku koja je slatka, nežna, pametna....
Za sex je lako, tu mogu i ove druge..., ali kad je veza u pitanju onda je teško naći nešto pravo.
Zbog ovoga se muškarci povlače polako.
Žene shvatite da ste rođene da budete žene, a ne muškarci. Žena treba da svog muškarca učini srećnim i tada će i ona biti srećna.
 
Milojko Vasic:
Muškarac_bg:
Žena treba da svog muškarca učini srećnim i tada će i ona biti srećna.

Baš sam brinuo za tebe, kad si se kao novi lik pojavio na forumu ! Sada uviđam da shvataš suštinu muško - ženskih odnosa !

Welcome to club ! 8)

Suštinu sam shvatio mnogo pre dolaska na ovaj forum. Mnogo, mnogo pre ! :wink:
Ovo je samo jedan od načina da podelim svoja razmišljanja sa drugima.
Može i sa tobom, nemam ništa protiv.
 
Muškarac_bg:
Vidim, dosta devojaka koje se uključuju na ovaj deo foruma stalno govore da više nema pravih muškarac i da je teško naći prvog itd., itd. :?:

Ma ko to kaze, itekako ima pravih. :wink:

Da li se one nekad zapitaju kako je nama takođe teško da nađemo "normalnu" devojku. 8)
Većina su sponzoruše. Vrlo lako je danas kupiti devojku.

E o ovome slusam i slusam od prijatelja iz Bg-a..i ne mogu da verujem. Da li je moguce da je zaista tako?! :shock:

Ne znam momci kako je kod vas, al' ja vrlo retko upoznam devojku koja je slatka, nežna, pametna....
Za sex je lako, tu mogu i ove druge..., ali kad je veza u pitanju onda je teško naći nešto pravo.
Zbog ovoga se muškarci povlače polako.
Žene shvatite da ste rođene da budete žene, a ne muškarci. Žena treba da svog muškarca učini srećnim i tada će i ona biti srećna.

I obrnuto :wink:
 
Nina2:
Da li se one nekad zapitaju kako je nama takođe teško da nađemo "normalnu" devojku. 8)
Većina su sponzoruše. Vrlo lako je danas kupiti devojku.

E o ovome slusam i slusam od prijatelja iz Bg-a..i ne mogu da verujem. Da li je moguce da je zaista tako?! :shock:

Definitivno je tako. Nabaciš garderobu, kupiš je glupostima tipa: piće, neki parfemčić i možeš da joj radiš šta hoćeš. Dobro je kad ima takvih, ali ne vala kad je većina takva.
 
Muškarac_bg:
sanja:
ima pravih muskaraca.
i pravih zena.
deca i kompleksasi ovo ionako nece shvatiti. :)

Kako onda objašnjavaš da se retko ti "pravi" sretnu? Obično se sretnu pogrešni.

ko sta trazi uglavnm nadje... energije se prepoznaju. ljudi se upoznaju... i to je to.
niti sam vesela dvdesetogodisnjakinja koja ne zna gde je suplja niti sam dosla u bg da trazim savrsenog. nikad se nisam palila na pidzamice sa medama i bajke.
 
I sad se ja pitam šta čovek da kaže feministkinjama i raznim "intelektualkama", koje tupe na TV-u kako se muškarci više ne udvaraju i kako one "jadne" ne mogu da nađu muškarca koji će da ih podrži.
Šta ima da ti se udvaram kad si spremna sve da uradiš za šaku dinara?-- Ovo je za sponzoruše
Šta ima da ti se udvaram kad si ko gabor?-ovo je za "intelektualke" sa TV-a :lol: :lol:
 
Muškarac_bg:
I sad se ja pitam šta čovek da kaže feministkinjama i raznim "intelektualkama", koje tupe na TV-u kako se muškarci više ne udvaraju i kako one "jadne" ne mogu da nađu muškarca koji će da ih podrži.
Šta ima da ti se udvaram kad si spremna sve da uradiš za šaku dinara?-- Ovo je za sponzoruše
Šta ima da ti se udvaram kad si ko gabor?-ovo je za "intelektualke" sa TV-a :lol: :lol:

Savet: odseli se :wink:
 
Muškarac_bg:
Nina2:
Savet: odseli se :wink:

Zašto da se odselim?
Gde da se odselim?

Receno je ironicno.
Pa verovao ili ne, samo od frendova iz bga slusam price o tzv. sponzorusama itd itd. Ja ne zivim u Srbiji, nisam se susretala sa takvim pojmom ovde gde sam iskreno receno. Niti bih ikada imala postovanje prema cici koja pada iskljucivo na lovu a totalno je nesposobna (citaj lena) da je sama zaradi.
Takodje, hvala Bogu, nisam imala nikada problema sa tipovima, smisla da je los prema meni. Mozda to sve ima veze sa tim i kako se zena postavi prema muskarcima.
 
Nina2:
Receno je ironicno.
Pa verovao ili ne, samo od frendova iz bga slusam price o tzv. sponzorusama itd itd. Ja ne zivim u Srbiji, nisam se susretala sa takvim pojmom ovde gde sam iskreno receno. Niti bih ikada imala postovanje prema cici koja pada iskljucivo na lovu a totalno je nesposobna (citaj lena) da je sama zaradi.
Takodje, hvala Bogu, nisam imala nikada problema sa tipovima, smisla da je los prema meni. Mozda to sve ima veze sa tim i kako se zena postavi prema muskarcima.

To je kod nas rasprostranjeno zato što smo jako siromašni, pa devojke valjda jedino tako vide neku bolju budućnost za sebe.
Jadno je to ali tako je.
 
Muškarac_bg:
Znam samo da je kod nas tužno po tom pitanju.
VANJA 011:
Da, ali mislim da tamo ima više riba, koje se obrazuju, rade, koje normalno razmišljaju, a ne samo kako da se uvale nekom mafijašu da ih kre*e i plaća.

Od kad je sveta i veka, bilo je i biće ****** i sponzoruša. Menjaju se jedino nazivi i oblici sponzorisanja. Što se toga tiče, ni po čemu se ne razlikujemo od celog sveta.
 
Ako je tako, zasto se onda tome u Srbiji pridaje tolika vaznost? Zasto se po ostalim zemljama ne prica toliko o tome kao recimo u Srbiji i jos posebno Beogradu? Zasto sam ja za to cula jedino od muskaraca u Beogradu i nigde drugde? Stvarno me interesuju odgovori na ova pitanja.
Hvala! :)
 
Nina2:
Ako je tako, zasto se onda tome u Srbiji pridaje tolika vaznost?
Ko kaže ?
Nina2:
Zasto se po ostalim zemljama ne prica toliko o tome kao recimo u Srbiji i jos posebno Beogradu?
Ko kaže ?
Nina2:
Zasto sam ja za to cula jedino od muskaraca u Beogradu i nigde drugde?
E to stvarno ne znam.

Nije ljudski rod nastao juče, i to u Beogradu.
 
Normalno je da devojci kupuješ poklone.
Ne kapiram kako neka riba(zvaćemo je "sponzoruša"), može da tripuje da ću joj ja dati više love nego što je taj parfem, piće ili slične sitnice. Zar stvarno misli da će tip deliti svoje pare sa njom.
Jeb* ga jedino ako nađe baš neku žešću budalu.
 
Ja definitivno mislim da smo mi jedno posrnulo društvo.:(
Kod nas sve loše stvari, koje dolaze iz sveta, mutiraju i dobijaju još gori oblik. Ima u svetu sponzoruša, ali to nije nešto što je dominantno u društvu kao kod nas. Ja podržavam one devojke koje same sebi grade bolji život na osnovu svojih radnih kvaliteta, pameti, dobrih odnosa sa drugima i sl. Jedino takve devojke mogu biti srećne i sigurna sam da će one naći PRAVOG!
:P
 

Pa pazi, svake godine upoznajem sve vise ljudi po bgu. Stavise, to kazu cak i pojedine devojke odande a ne samo muskarci. A do sada znam uzasno mnogo ljudi iz doticnog grada. Medju njima ima i strava frajera i obicnih momaka. Ali se svi slazu sa tom pricom o sponzorusama. Kao neko ko dolazi sa strane zaista nemam pravu predstavu vec samo onu od ljudi koje tamo znam. Izvini sto cu malo teze poverovati tebi kao pojedincu nego svim tim ljudima.
Nekako cu pre poverovati Muskarcu_bg da je to zbog toga sto je srbija postala siromasna zemlja i devojke tu vide ocigledno neku bolju buducnost, ako je zaista izuzetno tesko zaposliti se.
I zaista moram da dodam komentar na Pacinov post, sve mi se cini da su tamo prilicno poremecene neke vrednosti ako je pogresno da devojka ponekad placa pice momku, izvede ga i na veceru i sl. a sasvim ok da lik izdrzava lepoticu (iliti 'dobru cicu') samo zato jer je doticna eto lepa. Jbga ljudi, lepota je prolazna na kraju krajeva. I uostalom, svi smo mi ljudi. I onda dodje neko kao sto je random i kaze 'zene biovladaju!!!' a koliko vidim muskarci to sami zele i dopustaju.
 

Back
Top