Sta vas cini srecnim,zadovoljnim,happy?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh, sta bih ja sada trebao da radim sa ovom temom...
34.gif


aj videcemo kako ce da ide... pa cemo odluciti...
 
Hmmmmmm...
Mene cini srecnim teretana(kad odem i kad se vrati ja sam nov covek 8) ), muzika naravno ona leci sve rane, izlasci i moje drustvo, kad kupim neku tehnici savrsenu starcicu tipa nesto za komp ili mobilni tad sam :P i naravno da ne zaboravim prisustvo devojaka po moguctvu lepih me cini najsrecnijim :D
 
kad slucajno sretnem nekoga koga nisam dugo videla ...tad se bas obradujem i to me cini srecnom ceo dan...


i jos:kad procitam nesto zanimljivo,odgledam lep film,sedim u kaficu sa drustvom ceo dan i sva se zadimim,odem na dobru zurku,najedem se ko prase,kad se lepo obucem,cujem dobru pesmu,gledam slike sa mora,skijanja,ekskurzije sa drgaricama i smejem se ko nenormalna....ma mogla bi ovako do sutra.......




sad sam srecna... :wink:
 
Sta mene cini srecnom??? Heh, ja sam vrlo promjenjivog raspolozenja, cas sam u teskoj depresiji a cas me hvata histerican smijeh :roll:

Ali, mene srecnom cine uglavnom male stvari-kad mi casovi u skoli nisu smorni nego svo vrijeme crkavamo od smijeha i neko nesto provaljuje (a toga, vjerujte mi, ima mnogo :lol: ) Onda, slusanje muzike... To je naaaj... Onda, (posto ne volimda kupujem odjecu, mrzi me da biram) raduje me kada uzmem neki novi nakit-nakit obooozavaaam, ili starke za moju kolekciju... Pa ljeto... More... Kupanje svaki dan i tako citava 3 mjeseca (a nekada se pocnemo kupati krajem aprila)... Onda izlasci... Linkin Park...
Uh smorila sam vas :oops:
 
parafraziram: "chudno je to kako je malo potrebno da budmeo srecjni, a jos chidnije je koliko nam chesto bash to malo fali"...
ovo me vreme chini srecjnom, chini me srecjnom kad mi neko kaze nesto lepo, ali od tih sitnica najvishe me chine srecjnom poruke jedne drugarice....ne zato sto mi ona ne znam ni ja kako znachi, ali ona TAKO lepo pishe te poruke da mi uvek ulepsha dan! :D
od "velikih stvari" usrecjuju me putovanja u spaniju(ah barselona, grad svetlosti, prostitutki, neverovatnih gradjevina...koji lepsi grad ima na svetu?), usrecjuju me neocekivani i zeljeni pokloni...
 
ajde da i ja onda odgovorim:

Srecnim me cini lepo vreme:) sto povlaci neke sportske aktivnosti... nista me ne smiruje toliko dobro...

takodje me srecnim cini blejanje sa ortacima, dobar provod...

volim kada se ljudi oko mene smeju, volim da slusam glasnu muziku, volim sitnice... one su mi vrlo bitne...

volim svoj kompijuter, i volim da jedem brzu hranu...

sve navedeno me cini srecnim...seticu se jos necega
34.gif
 
Master_Chief:
Dok ovo kucam osecam se srecnim zato sto sam u skoli,sred casa je,nastavnik nece doci,internet radi,ma nista lepse nema...Eh da takodje se lepo osecam kad igram neku dobru igru,tada pobegnem od svakidasnjice i odem u elektronski svet gde je "sve" perfektno..
E tu si tako u pravu!!!
Ranije sam bio veliki counter-strike napaljenik, sad igram jednom u mesec dana mozda i secam se da kad sednem za taj kompjuter zaboravim na sve...
To je tako divan osecaj, jednostavno ti nista ne dopire do mozga i ne more te nikakve brige...

Sta me jos cini srecnim...??? :?
Lepo vreme...Kao npr danas!!!Jes da je hladno, ali bar ima sunca i nebo je plavo...
Dalje...
Vikend i onda ustanem vikendom posle izlaska u grad i vidim napolju LEPO VREME, buraz otiso iz kuce kava na selu...Uuuu divota!!!
Dalje...
Devojke, makar i gledanje, ako ne i ostalo...( nemojte se vredjati)
Dalje...
Muzika
Dalje...
Drustvo, kad smo onaku u elementu...
Ad so on...
 
Kada pada sneg (obozavam grudvanje!!!), kada vozim snowboard i skije pa ni na shta ne mislim, kada slusham muziku glasno i nikoga nema kod kuce da me utishava, kada puunnoooo putujem, kad sam u pokretu (sport, izlazenja), kada mi posvecuje paznju dechko koji mi se svidja :oops: , kada jedem kao stoka a ne ugojim se :D ,kada dodjem na forum :wink: ,kada sam mrtva umorna i tada lepo legnem da odspavam jedno desetak sati, kada se vidjam sa najboljom drugaricom, kad jednostavno zivim i radim shta hocu!!!!
Smorila sam vas do bola!!! :oops: Sorry!!!
 
Tinar:
Kada pada sneg (obozavam grudvanje!!!), kada vozim snowboard i skije pa ni na shta ne mislim, kada slusham muziku glasno i nikoga nema kod kuce da me utishava, kada puunnoooo putujem, kad sam u pokretu (sport, izlazenja), kada mi posvecuje paznju dechko koji mi se svidja :oops: , kada jedem kao stoka a ne ugojim se :D ,kada dodjem na forum :wink: ,kada sam mrtva umorna i tada lepo legnem da odspavam jedno desetak sati, kada se vidjam sa najboljom drugaricom, kad jednostavno zivim i radim shta hocu!!!!
Smorila sam vas do bola!!! :oops: Sorry!!!
:da: :da: :da:
(8 (8 (8
kod nas je vecj pao prvi snijeg... :P :P jupii... ((: Milena, Milica i ostali zimofili, kaputicj, martink(ic)e, rukavice...i, idemo! :pPp ah...mLogooo sam ~hepi trenutno... :pPp
 
Tinar:
Kada pada sneg (obozavam grudvanje!!!), kada vozim snowboard i skije pa ni na shta ne mislim!!!

e ti si moj chovek....i ja isto obozavam da skijam!(o snowboardu da ne pricham....mislim samo o tome kako se blamiram i zasto sam stala na njega kad neumem da ga vozim i otsila pravo na duboku...i kako me svi gledaju i zasto nisam uzela instruktora kad sam mogla :oops: !)
 
Ernesto_Che:
Tinar:
Kada pada sneg (obozavam grudvanje!!!), kada vozim snowboard i skije pa ni na shta ne mislim!!!

e ti si moj chovek....i ja isto obozavam da skijam!(o snowboardu da ne pricham....mislim samo o tome kako se blamiram i zasto sam stala na njega kad neumem da ga vozim i otsila pravo na duboku...i kako me svi gledaju i zasto nisam uzela instruktora kad sam mogla :oops: !)
:lol: :lol: :lol: Pa ti si luda!!! Proshle godine su mi kolena bila toliko modra od borda, da nisam mogla chak ni da skijam koliko su me bolela!!! Koliko dugo skijash???
 
*november rain*:
Tinar:
Kada pada sneg (obozavam grudvanje!!!), kada vozim snowboard i skije pa ni na shta ne mislim, kada slusham muziku glasno i nikoga nema kod kuce da me utishava, kada puunnoooo putujem, kad sam u pokretu (sport, izlazenja), kada mi posvecuje paznju dechko koji mi se svidja :oops: , kada jedem kao stoka a ne ugojim se :D ,kada dodjem na forum :wink: ,kada sam mrtva umorna i tada lepo legnem da odspavam jedno desetak sati, kada se vidjam sa najboljom drugaricom, kad jednostavno zivim i radim shta hocu!!!!
Smorila sam vas do bola!!! :oops: Sorry!!!
:da: :da: :da:
(8 (8 (8
kod nas je vecj pao prvi snijeg... :P :P jupii... ((: Milena, Milica i ostali zimofili, kaputicj, martink(ic)e, rukavice...i, idemo! :pPp ah...mLogooo sam ~hepi trenutno... :pPp

Ovde danas sijalo sunce... 8)
I sada nema ni jednog oblacka... 8)

Morala sam... :P
 
Sasha85:
*november rain*:
Tinar:
Kada pada sneg (obozavam grudvanje!!!), kada vozim snowboard i skije pa ni na shta ne mislim, kada slusham muziku glasno i nikoga nema kod kuce da me utishava, kada puunnoooo putujem, kad sam u pokretu (sport, izlazenja), kada mi posvecuje paznju dechko koji mi se svidja :oops: , kada jedem kao stoka a ne ugojim se :D ,kada dodjem na forum :wink: ,kada sam mrtva umorna i tada lepo legnem da odspavam jedno desetak sati, kada se vidjam sa najboljom drugaricom, kad jednostavno zivim i radim shta hocu!!!!
Smorila sam vas do bola!!! :oops: Sorry!!!
:da: :da: :da:
(8 (8 (8
kod nas je vecj pao prvi snijeg... :P :P jupii... ((: Milena, Milica i ostali zimofili, kaputicj, martink(ic)e, rukavice...i, idemo! :pPp ah...mLogooo sam ~hepi trenutno... :pPp

Ovde danas sijalo sunce... 8)
I sada nema ni jednog oblacka... 8)

Morala sam... :P
A odakle si???
 
Tinar:
Sasha85:
*november rain*:
Tinar:
Kada pada sneg (obozavam grudvanje!!!), kada vozim snowboard i skije pa ni na shta ne mislim, kada slusham muziku glasno i nikoga nema kod kuce da me utishava, kada puunnoooo putujem, kad sam u pokretu (sport, izlazenja), kada mi posvecuje paznju dechko koji mi se svidja :oops: , kada jedem kao stoka a ne ugojim se :D ,kada dodjem na forum :wink: ,kada sam mrtva umorna i tada lepo legnem da odspavam jedno desetak sati, kada se vidjam sa najboljom drugaricom, kad jednostavno zivim i radim shta hocu!!!!
Smorila sam vas do bola!!! :oops: Sorry!!!
:da: :da: :da:
(8 (8 (8
kod nas je vecj pao prvi snijeg... :P :P jupii... ((: Milena, Milica i ostali zimofili, kaputicj, martink(ic)e, rukavice...i, idemo! :pPp ah...mLogooo sam ~hepi trenutno... :pPp

Ovde danas sijalo sunce... 8)
I sada nema ni jednog oblacka... 8)

Morala sam... :P
A odakle si???

Iz Smedereva... ;)

Nastavicemo chat na ~Za Nas~;)
 
Tinar:
Ernesto_Che:
Tinar:
Kada pada sneg (obozavam grudvanje!!!), kada vozim snowboard i skije pa ni na shta ne mislim!!!

e ti si moj chovek....i ja isto obozavam da skijam!(o snowboardu da ne pricham....mislim samo o tome kako se blamiram i zasto sam stala na njega kad neumem da ga vozim i otsila pravo na duboku...i kako me svi gledaju i zasto nisam uzela instruktora kad sam mogla :oops: !)
:lol: :lol: :lol: Pa ti si luda!!! Proshle godine su mi kolena bila toliko modra od borda, da nisam mogla chak ni da skijam koliko su me bolela!!! Koliko dugo skijash???


ma skijam odlichno...ali board vozim jako kratko...(proshle godine sam stala na njega...)
 
Ala ste se raspisali.....aj da i ja dam svoj doprinos :D
Volim kad ustanem ujutro i vidim da je napolju belooooooo.Volim prolece jer donosi neki osecaj slobode i ljubavi.Srecnom me cine uglavnom sitnice.Koncert Celtsa me uvek nacini najsrecnijom :D Pokloncici naravno.Caj sa ortakinjama u London Clubu.Ma sve sto je pozitivno me cini happy.Ali kao sto vec rekoh najsrecnija sam kad mi je zivot kompletan.
 
wild_child:
Ala ste se raspisali.....aj da i ja dam svoj doprinos :D
Volim kad ustanem ujutro i vidim da je napolju belooooooo.Volim prolece jer donosi neki osecaj slobode i ljubavi.Srecnom me cine uglavnom sitnice.Koncert Celtsa me uvek nacini najsrecnijom :D Pokloncici naravno.Caj sa ortakinjama u London Clubu.Ma sve sto je pozitivno me cini happy.Ali kao sto vec rekoh najsrecnija sam kad mi je zivot kompletan.
Dopalo mi se to za caj sa ortakinjama... 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top