...kad brkovi zare!

Julian

Poznat
Poruka
8.016
Postovane dame! Posto je moja molba, da mi pomognete da se savremeno obucem, zavrsila tako sto sam bio bicevan i na druge nacine zlostavljan, a po gradu i dalje hodam u somotskim pantalonama, kariranoj kosulji i dzemperu, obracam Vam se za novi vid pomoci!
Evo o cemu se radi:
Jos kao sasvim mlad sam izgubio kosu (neki kazu da je to bilo u vojsci - od kape), pa sada ne mogu da menjam svoj image, menjajuci frizure. Sta sada da uradim, da bih promenio izgled svoga lica? Ostaje mi, dakle, samo da eksperimentisem sa dlakama koje mi rastu po obrazima i ispod nosa! E , tu mi treba Vas savet! Da li da obrijem brkove? Da li da pustim i bradu? Da li da iscrtam onu buljasku bradicu? Mozda da odrzavam onu neobaveznu, kao Eastwood?
Takodje, ne znam sta da radim sa ovim lovorovim vencem sto mi je ostao oko glave? Da ga brijem? Da ga odrzavam na 2cm duzine? Pretpostavljam, da mi niko dobronameran nece preporuciti da pustam kosu, pa da je lepim preko cela... pa za tu opciju necu ni pitati!
I jos nesto! Hteo bih da promenim ram od naocara. Stari cvikeri su mi se ionako polomili, pa izgledaju glupo, onako iskrivljeni i zalepljeni flasterom. Kakvi su okviri sada u modi?
Hvala unapred!
Vas Julio
 
zavodljiva1976:
:shock: A sta mislis o tome da se ponovo rodis :?: :P
Mislim...od babe nikad ne mozes da napravis devojku... :P :wink: (u tvom slucaju je deda..)
To sa ponovnim radjanjem, je vec filosofsko pitanje!
A sto se tice ovog drugog, znam da ne mogu da postanem ponovo momak, ali ceo zivot mi je protekao u ucenju i radu... Nista nisam osetio od radosti zivljenja. Zenska ruka me nije posteno pomilovala (samo nemoj da pitas - a mama?). Samo, zelim, da ucinim svoju spoljasnost malo prihvatljivijom i da dozivim delic onog iskustva, koje sleduje svakom Bozjem bicu...
 
Julian_Duranona:
zavodljiva1976:
:shock: A sta mislis o tome da se ponovo rodis :?: :P
Mislim...od babe nikad ne mozes da napravis devojku... :P :wink: (u tvom slucaju je deda..)
To sa ponovnim radjanjem, je vec filosofsko pitanje!
A sto se tice ovog drugog, znam da ne mogu da postanem ponovo momak, ali ceo zivot mi je protekao u ucenju i radu... Nista nisam osetio od radosti zivljenja. Zenska ruka me nije posteno pomilovala (samo nemoj da pitas - a mama?). Samo, zelim, da ucinim svoju spoljasnost malo prihvatljivijom i da dozivim delic onog iskustva, koje sleduje svakom Bozjem bicu...
:shock: Osecam li ja to patetiku u tvom glasu :?:
:idea: Osecam da si lep,pametan,pravi SAVREMEN MUSKARAC :wink: koji ume i da se obuce i da se skine kako i kad treba :P i da ovim temama pokusavas da saznas kakve su devojke/zene na forumu i kako razmisljaju... :wink:
 
zavodljiva1976:
:idea: Osecam da si lep,pametan,pravi SAVREMEN MUSKARAC :wink: koji ume i da se obuce i da se skine kako i kad treba :P i da ovim temama pokusavas da saznas kakve su devojke/zene na forumu i kako razmisljaju... :wink:
Ne, ne... Ne veruj lazljivim muskim prstima! Sta mislis o sledecem:
Sve ono sto sam napisao je istina, a ja znam da istina mora izaci na videlo kad dodje do fizickog kontakta. Zato sam, sedeci u svojoj smrdljivoj sobici, dok se moja dusevna bolest razvijala, smislio (nisam napisao da sam glup) da pomocu "iskrenosti" zainteresujem zene za sebe. Vi cete i dalje misliti, da neko moze samo da se zeza da izgleda kao sto je opisao i posle kraceg dopisivanja, usledice date. I onda... sve one "sale" sa koznim pantalonama i bicevanjem, postaju realnost!
A? Sta kazes? Prpa!?
 
Julian_Duranona:
zavodljiva1976:
:idea: Osecam da si lep,pametan,pravi SAVREMEN MUSKARAC :wink: koji ume i da se obuce i da se skine kako i kad treba :P i da ovim temama pokusavas da saznas kakve su devojke/zene na forumu i kako razmisljaju... :wink:
Ne, ne... Ne veruj lazljivim muskim prstima! Sta mislis o sledecem:
Sve ono sto sam napisao je istina, a ja znam da istina mora izaci na videlo kad dodje do fizickog kontakta. Zato sam, sedeci u svojoj smrdljivoj sobici, dok se moja dusevna bolest razvijala, smislio (nisam napisao da sam glup) da pomocu "iskrenosti" zainteresujem zene za sebe. Vi cete i dalje misliti, da neko moze samo da se zeza da izgleda kao sto je opisao i posle kraceg dopisivanja, usledice date. I onda... sve one "sale" sa koznim pantalonama i bicevanjem, postaju realnost!
A? Sta kazes? Prpa!?
:shock: Jok bre,ja jos uvek mislim da si ti susta suprotnost svega sto si napisao... :P
Da si glup,ne bih rekla,jer vidim da umes da pises(interpunkcija ti je na mestu,ne gutas slova i napises ono sto mislis :arrow: srocis u dve recenice da te svi razumeju sta hoces da kazes) :wink:
 
zavodljiva1976:
:P
Da si glup,ne bih rekla,jer vidim da umes da pises(interpunkcija ti je na mestu,ne gutas slova i napises ono sto mislis :arrow: srocis u dve recenice da te svi razumeju sta hoces da kazes) :wink:
OK! Posto vec ne mogu da te razuverim, predlazem ti sledece...
Odgovori mi, kako da se sredim po tvom ukusu (vidi postavljena pitanja), pa da se nadjemo... da izadjemo! Moj predlog je, da to bude Knez Mihajlova. Ja sam, ionako, uglavnom tu... po ceo dan. Lako ces me prepoznati. Ordiniram izmedju "Kolarca" i "Albanije", sako vezujem kajsem i sviram frulu! :wink:
 
Julian_Duranona:
zavodljiva1976:
:P
Da si glup,ne bih rekla,jer vidim da umes da pises(interpunkcija ti je na mestu,ne gutas slova i napises ono sto mislis :arrow: srocis u dve recenice da te svi razumeju sta hoces da kazes) :wink:
OK! Posto vec ne mogu da te razuverim, predlazem ti sledece...
Odgovori mi, kako da se sredim po tvom ukusu (vidi postavljena pitanja), pa da se nadjemo... da izadjemo! Moj predlog je, da to bude Knez Mihajlova. Ja sam, ionako, uglavnom tu... po ceo dan. Lako ces me prepoznati. Ordiniram izmedju "Kolarca" i "Albanije", sako vezujem kajsem i sviram frulu! :wink:
Ok,privukao bi mi paznju sledecim oblacenjem...
1.Brada zapustena od recimo 5 dana.. :roll:
2.Kosa(posto si celav na temenu :P )pustena vise sa desne strane(moze i sa leve...kako ti volja)i prebacena preko leve,tj.desne...
3.Kosulja sa rajsferslusom spreda,svilena(biraj boju sam..)
4.Kozne pantalone(bez proreza na dupetu...hladno je pa zbog toga :P )
5.Vunene carape "Sirogojno"(u raznim bojama)
6.Klompe
7.Kratka bundica od lisicijeg krzna...
Kad nabavis tu garderobu,javi se pa da izadjemo negde u zezanje.... :P :lol: :wink:
 
zavodljiva1976:
Ok,privukao bi mi paznju sledecim oblacenjem...
1.Brada zapustena od recimo 5 dana.. :roll:
2.Kosa(posto si celav na temenu :P )pustena vise sa desne strane(moze i sa leve...kako ti volja)i prebacena preko leve,tj.desne...
3.Kosulja sa rajsferslusom spreda,svilena(biraj boju sam..)
4.Kozne pantalone(bez proreza na dupetu...hladno je pa zbog toga :P )
5.Vunene carape "Sirogojno"(u raznim bojama)
6.Klompe
7.Kratka bundica od lisicijeg krzna...
Kad nabavis tu garderobu,javi se pa da izadjemo negde u zezanje.... :P :lol: :wink:
Dobro! Evo vec brijem brkove... Bundu sam kaparisao u Cumicevom... klompe - imam, carape - imam. Kosulju cu da pozajmim od kuma... Hmmm...Sta mi jos nedostaje? Jooooj! Kozne pantalone! Nisam uspeo da nabavim kozne pantalone! Jel' mogu od tvida - sive, ili "riblja kost"? I imam jos jedan problem. 'Ajde, nekako, izdrzacu pet dana da te ne vidim - dok mi ne izraste brada. Ali, kosa! Pa, da li ti znas, koliko je potrebno vremena kosi da poraste, da mozes da je prebacis, s kraja - na kraj, glave? Molim te, uzmi u obzir ove okolnosti, pa mi pisi. Ja ne mogu da cekam!
 
Julian_Duranona:
zavodljiva1976:
Ok,privukao bi mi paznju sledecim oblacenjem...
1.Brada zapustena od recimo 5 dana.. :roll:
2.Kosa(posto si celav na temenu :P )pustena vise sa desne strane(moze i sa leve...kako ti volja)i prebacena preko leve,tj.desne...
3.Kosulja sa rajsferslusom spreda,svilena(biraj boju sam..)
4.Kozne pantalone(bez proreza na dupetu...hladno je pa zbog toga :P )
5.Vunene carape "Sirogojno"(u raznim bojama)
6.Klompe
7.Kratka bundica od lisicijeg krzna...
Kad nabavis tu garderobu,javi se pa da izadjemo negde u zezanje.... :P :lol: :wink:
Dobro! Evo vec brijem brkove... Bundu sam kaparisao u Cumicevom... klompe - imam, carape - imam. Kosulju cu da pozajmim od kuma... Hmmm...Sta mi jos nedostaje? Jooooj! Kozne pantalone! Nisam uspeo da nabavim kozne pantalone! Jel' mogu od tvida - sive, ili "riblja kost"? :arrow: NIKAKO :!: SAMO KOZNE ONE SU "IN"...AKO NEMA OBICNIH,VIDI ONE SA PROREZOM NA DUPETU :!: :P I imam jos jedan problem. 'Ajde, nekako, izdrzacu pet dana da te ne vidim - dok mi ne izraste brada. Ali, kosa! Pa, da li ti znas, koliko je potrebno vremena kosi da poraste, da mozes da je prebacis, s kraja - na kraj, glave? Molim te, uzmi u obzir ove okolnosti, pa mi pisi. Ja ne mogu da cekam!
:arrow: UZIMAM U OBZIR OKOLNOSTI I NEMA SANSE DA POPUSTIM :arrow: KAD TI PORASTE KOSA DOVOLJNO DA MOZES DA JE PREBACIS SA KRAJA NA KRAJ,JAVI SE... :P :wink:
P.S. :shock: STA JE SA BUNDICOM :?: :!: BEZ NJE NEMOJ DA MI SE POJAVLJUJES :!: :wink:
 
Uh, sto je ovde lepooo! Gazdariice, nemo' me izbacivas odavlen, samo sam se salijo!

Betty:
To, ako gazda nije zadovoljan duzinom, i u z malo tvoje dobre volje, mozes da dobijes GRATIS, uz frizuru :wink:
Odakle ti to?! :?

zavodljiva1976:
:arrow: UZIMAM U OBZIR OKOLNOSTI I NEMA SANSE DA POPUSTIM :arrow: KAD TI PORASTE KOSA DOVOLJNO DA MOZES DA JE PREBACIS SA KRAJA NA KRAJ,JAVI SE... :P :wink:
P.S. :shock: STA JE SA BUNDICOM :?: :!: BEZ NJE NEMOJ DA MI SE POJAVLJUJES :!: :wink:
Za bundicu sam ti vec rekao... kaparisao sam je. A za duzinu kose... to cemo, tek, da vidimo! Zavisi od hanibalke.

hanibal77:
draga zavodljiva koliko znam ti si srecno udata pa te molim da ovo juliana ostavis...meni
Ciao, bella! Da li bi tebi smetalo, ako bih izasao sa tobom golog temena?
Drago mi je, sto si mi otvorila oci, spoznajom o zavodljivinoj preranoj udaji. A o sebi cutis!!!!
PA, ZA KOGA VI TO MENE SMATRATE!!!
Poigravate se mojim osecanjima... A, ovamo - udate!
Necu da izlazim sa vama! Neka vam zauvek ostanem neostvarena ceznja! Zamisljajte moj lik dok vodite ljubav sa svojim... MUZEVIMA! Znaju li, oni, sta vi uopste radite za kompjuterom, jado?
Uostalom, ionako bi ste me brzo izgustirale i pronasle neki mladji profil na forumu.
Otkricu vam jednu tajnu... Znam ja, da nemam sta da trazim kod vas, prevejanih zena, na ovim stranicama. Ovde se, samo celicim! Prava namera mi je, da odem na forum "filozofija" i tamo vrsim prevare. Znate, vec, ono..."i dok vani snijezi, pricam o Krlezi..."
A ni izgled nije vazan. Sto si ruzniji, to si pametniji!
 
:shock: Prerana udaja... :?: :!: Hm....sta za tebe ne bi bilo prerano,obzirom da imam dovoljno godina za brak... :wink:
:shock: Ko se poigrava tvojim osecanjima :?: Pa rekoh ti da mi se svidjas takav kakav si...celav,ruzan....bez smisla za oblacenje :P (vidis da hocu da te preobratim u savremenog muskarca sa smislom za oblacenje :P )
:shock: Da te zamisljam dok vodim ljubav sa muzem...hm...otkud znas da to ne radim?:P :twisted:
 

Back
Top