prisluskivanje mobitela> KO CE KOGA DA UKEBA?

Betty

Elita
Poruka
21.481
Kad te prisluskuju, KAKO to da znas?
Npr. sta ako se s vremena na vreme pojavi neki tamo broj iz nemacke ili holandije u momentu kad tel pusti cim (jedno zvono, krako), a onda na displeju pise da je to odlaznia ne dolazni poziv??? Meni tako otkad sam uzela novu karticu (sa starim brojem, izgubila tel, pa aktivirala ponovo), to jest od pre 4 meseca. Prilikom provere brojeva (onih domacih) koji su pokazivali ove simptome, ispostavilo se da ti ljudi (babe, deca) nemaju moj broj u imeniku i meni su POTPUNO nepoznati. Ja negde citala da su ovo sigurni znakovi...
 
Milojko Vasic:
Anonymous:
,,, otkad sam primila poziv u kome mi nude slike gole Natase Kandic, sve prestalo
:lol:
:?:

Ne salim se, nazalost. Naravno da sam JA potpuno pogresna adresa i da to smestanje nikako ne odobravam, ali u moru cudnih poziva ovaj je bio zaista necastan.
Kako bilo da bilo, sad se ista stvar sa telefonom desava mom decku, a meni vise ne.
btw. u cemu je stvar? zasto se pojavljuju ti brojevi? kako se to uopste desava, otkud na mom displeju? Malo mi je diletantski da se ozbiljan operater kome predstoji restruktuiranje i privatizacija tako zeza, ili da mu, sasvim banalno ako je TO objasnjenje, prosto naprosto pobrljavi elektronika. :?:
 
[quote="AnonymousKako bilo da bilo, sad se ista stvar sa telefonom desava mom decku, a meni vise ne.
btw. u cemu je stvar? zasto se pojavljuju ti brojevi? kako se to uopste desava, otkud na mom displeju? Malo mi je diletantski da se ozbiljan operater kome predstoji restruktuiranje i privatizacija tako zeza, ili da mu, sasvim banalno ako je TO objasnjenje, prosto naprosto pobrljavi elektronika. :?:[/quote]

pa nije valjda da objasnjenje ne postoji?
jel zna neko KOGA pitati?
 

Back
Top