Muški prdež

VANJA 011:
Da li vam se desilo da sedite sa dečkom (niste u vezi preterno dugo) zezate se i on odjedno ludački prdne!!!
Kako reagujete? :cry: :shock:
Zasto si sa tim pitanjem dosla u rubriku "savremen muskarac"? Ako hoces odgovor, idi lepo u "zenski kutak", pa pitaj zene, sta misle o tome. Nemoj da nas vredjas! Ovde postuju savremeni muskarci i mi te stvari ne radimo! Uostalom, zbog tih nasih osobina se i iskupljate ovde, u tolikom broju!
 
He, svaka čast za temu, ali joj ovde stvarno nije mesto.
Evo još jedno pitanje na temu: Da li se osećate "više muški" kad prdite i podrigujete pred devojkom, u muškom društvu, sestrom...? Da li to radite njima u inat?
Znam da je većina "to prerasla i da ste vi ovde savremeni", ipak dobar deo to radi... Zašto bre?
Neki tvrde da ne mogu da se "suzdrže"... :roll: Uf, jeeeeeeeeeeeeeeste...
 
Lexa:
Evo još jedno pitanje na temu: Da li se osećate "više muški" kad prdite i podrigujete pred devojkom, u muškom društvu, sestrom...? Da li to radite njima u inat?
Jao kako je to odvratno. Brat jedne moje drugarice redovno prdi, kopa nos, podriguje.... pred svojom sestrom (to mu je kao zanimljivo). :evil:
Kada god odem do nje prozivljavam i ja sve njegove odvratne prostakluke. :evil:
Samo da napomenem da decko ima 27 godina, znaci nije sad neki balavi klinac koji hoce da napakosti sestri. :evil:
 
chokolada:
Lexa:
Evo još jedno pitanje na temu: Da li se osećate "više muški" kad prdite i podrigujete pred devojkom, u muškom društvu, sestrom...? Da li to radite njima u inat?
Jao kako je to odvratno. Brat jedne moje drugarice redovno prdi, kopa nos, podriguje.... pred svojom sestrom (to mu je kao zanimljivo). :evil:
Kada god odem do nje prozivljavam i ja sve njegove odvratne prostakluke. :evil:
Samo da napomenem da decko ima 27 godina, znaci nije sad neki balavi klinac koji hoce da napakosti sestri. :evil:
a shto ne bi prdeo u sopstvenoj kuci???
to je pod 1...a pod 2....shto da ne prdi na svojoj gajbi???....
pa znash li ti da kada on ne prdne gas mu ode pravo na usta pa onda podrigne....isto ti je to..ne kaze se dzaba "zbogom guzo odo' ja na usta"...
a kopanje nosa-oslobadjanje prostora....radovi na putu...guzva na "gazeli"...i ovih dana je...
 
goodday:
a shto ne bi prdeo u sopstvenoj kuci???
to je pod 1...a pod 2....shto da ne prdi na svojoj gajbi???....
pa znash li ti da kada on ne prdne gas mu ode pravo na usta pa onda podrigne....isto ti je to..ne kaze se dzaba "zbogom guzo odo' ja na usta"...
a kopanje nosa-oslobadjanje prostora....radovi na putu...guzva na "gazeli"...i ovih dana je...
Ne radi on to samo u svojoj kuci, vec maltene svuda. :shock:
 
ma ne, ja sam prdela kao bilo je simpaticno haha
prdeca namirnica osim pasulja je i kikiriki
sta radite kad prdnete na nekom grupnom sastanku npr cas u ucionici
?
da li pitate ko je prdno
mislim da je najpostenije priznati samo 'ja sam'
ako vec ne mozete da se povucete u stranu
znaci pred sastanak kikiriki pa da se takmichite
 
Ovu temu sam ovde postavila iz razloga što je taj dečko bio poprilično savremen, ali ga to nije sprečilo da prdne!
Ja sam stvarno bila u šoku!
Prvo kad sam čila kako prdi.
Zatim je usledio smrad( od tog dana su počele ljubičice da mi venu).
Potrčala sam da upalim mirišljave štapiće ali sam shvatila da bi tako samo njemu bilo još više neprijatno.
Ja to nikad nisam uradila pred dečkom.
 
sve sto mi zene ne mozemo da zamislimo da radimo "javno" , muskarcima je normalno !
pa valjda zato ne peru zube , ne koriste dezodorans ,podriguju i prde gde i kad stignu , i zapisavaju svaki cosak ! :?
 
VANJA 011:
Ovu temu sam ovde postavila iz razloga što je taj dečko bio poprilično savremen, ali ga to nije sprečilo da prdne!
Ja sam stvarno bila u šoku!
Prvo kad sam čila kako prdi.
Zatim je usledio smrad( od tog dana su počele ljubičice da mi venu).
Potrčala sam da upalim mirišljave štapiće ali sam shvatila da bi tako samo njemu bilo još više neprijatno.
Ja to nikad nisam uradila pred dečkom.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pa kakve veze ima sto je on savremen? Svakom se zna omaknuti. Boze sad je on kao savremen pa ne prdi, ne sere, ne podriguje... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Jednoj mojoj drugarici se omaklo u toku sexa :D
Nije joj bilo mnogo neprijatno, jer je u njenom drustvu inace to sasvim normalno, sto je donekle ok, jer se ljudi znaju skoro ceo zivot, ali oni to opusteno i kad se neko novi pojavi u drustvu npr neciji decko ili devojka koji sede s njima po prvi put, pa se nadju u cudu, posto old company ne reaguje, vec snima reakcije novoprisutnog koji je najcesce zblanut... Zabavno im. Decko pomenute drugarice je verovatno imao vatreno krstenje, cim se prvi put sreo sa njenim drustvom... :D
 

Back
Top