zasto muskarci zele sex, a zene ljubav

juce je moja prijateljica kupila knjigu, nesto kao : zasto muskarci zele sex, a zene ljubav (ili nesto slicno).
kao pro mislim da je naslov skroz pogresan. niti svi muskarci zele samo sex, niti sve zene samo ljubav.
ali je definitivan deficit osjecanja. ili bar necemo da priznamo da su nam vazna.
da li, ako ste sami, kad izadjete navece, zelite da sretnete svoju "srodnu" dusu, nekog s kim mozete zapoceti kompletnu , kvalitetnu vezu, ili vam je samo bitno da skupljate poene?

takve knjige ne valja kupovati niti citati
 
Tačno! Treba kupiti knjigu "Kamasutra" tu sve slikovito piše šta vole muškarci a šta vole žene :mrgreen:

pa kamasutra je jako prakticna knjiga recimo zanimljiva, slikovita i dvoje koji se volu imaju materijala da teoriju prebace u praksu


te psiho knjige tipa ---> zasto ona kupuje cipele a on drami" mnogo su opasne i cim zena krene da kupuje tako stivo tu su i neki problem ----> e nakon takih knjiga tek ce da ima problema
 
juce je moja prijateljica kupila knjigu, nesto kao : zasto muskarci zele sex, a zene ljubav (ili nesto slicno).
kao pro mislim da je naslov skroz pogresan. niti svi muskarci zele samo sex, niti sve zene samo ljubav.
ali je definitivan deficit osjecanja. ili bar necemo da priznamo da su nam vazna.
da li, ako ste sami, kad izadjete navece, zelite da sretnete svoju "srodnu" dusu, nekog s kim mozete zapoceti kompletnu , kvalitetnu vezu, ili vam je samo bitno da skupljate poene?
...to su samo nametnuti predrasudi ali generalno fali iskrena komunikacija...
...i po meni devojke su te koje su se drastično promenile...
 
A ovo smo zaključili po vašim porukama i mom ponašanju, ja živim za sujetu, ne znaimaju me njene emocije... Da nisam grub možda? Odem u kafić da popijem kafu a ona ako seu sijala medju noge nek se ladi sa kockama leda. Vi ne umete da generišete osećanja samo proveravate jel probudjeno šta u vama. A ja samo preusmerio svoj "muški generator" na sebe... Ono tu i tamo vidim neku ekstra žensku a onda se setim - ćureći mozak, računi za telefon, bačene pare na neproverenu šminku, njene glupe drugarice koje samo snimaju po kući dok šatro razgovaraju... Ma daj bre...


Javi autorki romana
Glavni problem kod žena je što utripuju nekakav filing i za isti prikače da je to ljubav.
Muškarci nikad nisu pravili probleme, samo su živahniji a to nema veze sa problemima.

Vas samo treba privesti svrsi a onda medjusobno palamudite šta su filinzi, emocije i osećanja...
Dokaz za sve ovo je posećenost teme gde su kvočke navalile ko da je ljubavni roman sa trafike.
 
Poslednja izmena:

Back
Top