zasto muskarci zele sex, a zene ljubav

Људи (мушкарци/жене) су толико компликована и различита бића, како у односу на друге људе, тако и у односу на ситуацију и стање духа у ком се налазе, тако да је сваки покушај генерализације толико сулуд да ја уопште не налазим ни један добар разлог (осим досаде) да уопште одговарам на овакве небулозе и предрасуде.

п.с. слободно напишите ко те хебе будало нико те ништа није ни питао!:mrgreen:


A znači čitao si moje nalaze iz letošnjeg mi dnk preobraženija?
 
juce je moja prijateljica kupila knjigu, nesto kao : zasto muskarci zele sex, a zene ljubav (ili nesto slicno).
kao pro mislim da je naslov skroz pogresan. niti svi muskarci zele samo sex, niti sve zene samo ljubav.
ali je definitivan deficit osjecanja. ili bar necemo da priznamo da su nam vazna.
da li, ako ste sami, kad izadjete navece, zelite da sretnete svoju "srodnu" dusu, nekog s kim mozete zapoceti kompletnu , kvalitetnu vezu, ili vam je samo bitno da skupljate poene?

procitala sam tonu takvih knjiga i nikako da se opametim, ko fol trazim ljubav, a niko ne zeli da se veze, sve sami shuptzii:evil:
 
juce je moja prijateljica kupila knjigu, nesto kao : zasto muskarci zele sex, a zene ljubav (ili nesto slicno).
kao pro mislim da je naslov skroz pogresan. niti svi muskarci zele samo sex, niti sve zene samo ljubav.
ali je definitivan deficit osjecanja. ili bar necemo da priznamo da su nam vazna.
da li, ako ste sami, kad izadjete navece, zelite da sretnete svoju "srodnu" dusu, nekog s kim mozete zapoceti kompletnu , kvalitetnu vezu, ili vam je samo bitno da skupljate poene?
pa sve zavisi
nekada mi dodje da se vezem za nekoga
a nekada bih samo skupljala poene
sve zavisi od mog raspolozenja
a i od druge strane
jer kad vidim kako se neko postavio prema meni, igram po takvim pravilima
ako mi to odgovara, naravno, u datom trenutku
 
juce je moja prijateljica kupila knjigu, nesto kao : zasto muskarci zele sex, a zene ljubav (ili nesto slicno).
kao pro mislim da je naslov skroz pogresan. niti svi muskarci zele samo sex, niti sve zene samo ljubav.
ali je definitivan deficit osjecanja. ili bar necemo da priznamo da su nam vazna.
da li, ako ste sami, kad izadjete navece, zelite da sretnete svoju "srodnu" dusu, nekog s kim mozete zapoceti kompletnu , kvalitetnu vezu, ili vam je samo bitno da skupljate poene?

Uvek neke generalizacije.Zar svako od nas ne zeli da bude srecan?E,sad nekada nas usreci mogucnost dobrog sexa a nekada,pozelimo i vise od toga.Nema pol veze s tim.
 
juce je moja prijateljica kupila knjigu, nesto kao : zasto muskarci zele sex, a zene ljubav (ili nesto slicno).
kao pro mislim da je naslov skroz pogresan. niti svi muskarci zele samo sex, niti sve zene samo ljubav.
ali je definitivan deficit osjecanja. ili bar necemo da priznamo da su nam vazna.
da li, ako ste sami, kad izadjete navece, zelite da sretnete svoju "srodnu" dusu, nekog s kim mozete zapoceti kompletnu , kvalitetnu vezu, ili vam je samo bitno da skupljate poene?

Kupila je treci deo... Bolje da je krenula po redu:
- Zasto muskarci ne slusaju a zene ne tumace mape
- Zasto muskarci lazu a zene placu
- Zasto muskarci zele sex a zene traze ljubav

Procitao sam prve dve, a imam sve tri.

Mi razmisljamo o istim stvarima, ali razmisljamo iz svog ugla, tako smo napravljeni. Imamo 'svoje' hormone u nekoj meri, ali i nesto 'od druge strane'. U zavisnosti od odnosa jednog prema drugom - takvo nam je ponasanje.
U tim knjigama ima mnogo primera koji bi nam retko pali na pamet, ma koliko da razmisljamo kako druga strana misli ili deluje prema nekoj pojavi.

Negde po netu sam nasao i jedno saljivo uputstvo za upotrebu muskaraca i zena, saveti za ponasanje prema onom drugom.

Za zene prema muskarcima je jednostavno, samo dve stavke:
- daj mu
- ne nerviraj ga
:hahaha:

A muskarcima je dat spisak... bilo je bar 50 stavki... I to sve nije garantovalo uspeh.
To je sve ipak sala, mada deluje simpaticno :mrgreen:


Racunam da ne spadam u one koji su nesto narocito zahtevni, i ne svidja mi se da budem sa nekom koja je previse zahtevna. Ako mozemo da se slozimo za neke stvari, mozemo... ako su razlike prevelike - bolje probati sa nekim drugim.
 

Back
Top