Total gym???????/
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Total gym???????/

Početnik
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Total gym???????/

Nameravam da kupim ovu fitness spravu pa me zanima
    da li neko od vas ima iskustva sa njom?Vredi li onoliko koliko kosta?Takodje nameravao sam da porucim preko top-shopa posto mi to najlakse da budem iskren
    pa mi recite sta mislite o tom nacinu kupovine iz fotelje?pozdrav

Elita DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

sve sto se tamo reklamira je cisto sr*nje... a tebi ako je stvarno do vezbi, pravac teretana preko zime, a leti izadji napolje i bavi se nekim sportom... 8)

Zainteresovan član 3EMYHKA (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano

imas u bgd-u nesto sto se zove family gym, ista sprava samo je nas covek pravi, znaci poenta je u garanciji i servisu, od 3 godine na metalnu konstrukciju do 6 meseci na sajlu... spravica nije losa za neko...aj recimo kucno vezbuckanje jer se na njoj zaista moze odraditi preko 100 vezbica i simulacija za sve grupe misica... nema tegova i dizes od 4 do 60% svoje tezine... zauzima oko 2.20 m po duzini i raspon ruku po sirini, tezina joj je oko 31 kg, cena je negde oko 12.000 za cash i oko 15.000 na 6 rata... sto se prodaje preko tel. tice, samo napred, nije prevara ukoliko trazis da vidis proizvod (trazi da probas spravu!) Ako ne ocekujes previse sasvim je ok! E a odakle ovo sve znam? Zato sto sam radila u tele-shop firmi koja je prodavala prevo total a onda i family Ne znam dal sam ti pomogla, a to mi je bila ideja! Ako ti treba neki tlf ili jos neka info, javi se!

Primećen član
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Total gym???????/

Citat Original postavio Opusteno87
    Nameravam da kupim ovu fitness spravu pa me zanima
    da li neko od vas ima iskustva sa njom?Vredi li onoliko koliko kosta?Takodje nameravao sam da porucim preko top-shopa posto mi to najlakse da budem iskren
    pa mi recite sta mislite o tom nacinu kupovine iz fotelje?pozdrav
    Ja imam tu spravu i toplo ti je preporučujem. Ali da bi došli rezultati moraš naravno konstantno da vežbaš...

Nov član
    Učlanjen
    27.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano total gym

Vezano za total gym od samog početka meni su stradali gumeni točkići, zamenjeni su par puta i sprava je nova ali ne mogu da je koristim...da li neko ima slična iskustva? Hvala..

Slične teme

1. TOTAL WAR
    Autor tommy gun u forumu Video igre
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 03.10.2006., 13:21
  2. Total gym??/?
    Autor Opusteno87 u forumu Muškarci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.11.2004., 12:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor