bitsyu

Dionis17748

Početnik
Poruka
13
Znam da je bilo dosta reci o provajderima ali zanima me sta mi mozete reci o bitsyu.Do sada sam bio kod beotela ali nisam zadovoljan.Iz unutrasnjosti sam i pozivam SMIN brojeve beotel je uzasno spor.
Samo da napomenem da sam na digitalnoj centrali direktan broj bez PCM-a.Koristim modem intel 536ep i obicno ostvarim 45kbps download je uzasan i neki put se krece citavih 850b.Dajte neki savet samo da ne bude u fazonu predji na kablovski to u ovom momentu nije izvodljivo a satelitski mi je trenutno skup.
 
Ja sam koristio BITS pre jedno 4 godine neko vreme, nekih 50 sati. Nekom kompeznacijom sam dobio tih 50 sati, nije ni vazno. U to vreme sam bio na PTT-u koji su svi pljuvali, a ja bih PREZADOVOLJAN, cak sam tada bio na analognoj centrali, pa sam iskoristio tih 50 sati, i bio sam poprilicno zadovoljan njime tj BITS-om...Doduse, to je bilo pre 4 godine, stvari se u ovoj zemlji menjaju iz sata u sat..
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA
 
Pre nego što sam uveo kablovski internet [:)] koristio sam Bits. Mogu da kažem da je provajder sasvim dobar. Meni je download, sa njim bio nekis 5 kb možda ponekad više, ali ne na SMIN. Kačio sam se najmanje na 38kpbs, a često na 44kpbs.
Dionis:
Iz unutrasnjosti sam i pozivam SMIN brojeve beotel je uzasno spor.
E to je jedina mana Bitsa! Meni uopšte nije hteo da se kači na SMIN [pokušavao sam, čisto da vidim kakva je veza...]. Tako mi je i na Beotelu bilo. Uopšte nema šanse da se zakači!!! :roll:
Ne znam možda je bio problem do moje analogne centrale, a možda i do njih. Verovatno su popravili [ako je do njih] jer sam ja koristio njihov nalog pre nekih 3 meseca...
Bolje da pitaš nekog ko trenutno koristi Bits ;)
 
Sa bitsyu-om je sve ok shto se tiche SMIN-a. Chini mi se da provajder spada negde u srednje kvalitetne, brzina mi je od 38 (retko), do 45,2 Kbps. Kao manu, naveo bih povremeno blokiranje u protoku podataka , mada je to mozda i do mog Intel modema :(.

Dobra stvar kod Bitsyu.net-a je Jeftina tarifa, koja je uvedena u oktobru, i vazi od 18:00 do 08:00, kao i preko celog vikenda. U tim terminima vreme se rachuna sa 50% popusta, kao i kod PTT-a. To je manje-vishe jedini razlog zbog kog sam sada na bitsyu-u.
+ nalog mozesh da otvorish preko SMS-a, dobijesh 5 sati za 120 din. (doima se povoljno?)

poz
 
Kablovsku televiziju imam ali oni jos uvek nisu krenuli sa internetom kazu bice na prolece.Nalog sam otvorio kod bitsyu-a putem SMS-a i prezadovoljan sam.Pozivam SMIN broj i kacim se od 33,6-45,2.Dosta je jeftiniji stranice triput brze otvara nego beotel,a ja jam mislio da me je usporavao Kaspersky,download ide do 4,8kb sto je u poredjenju sa 800b kod beotela fantasticno.
I jos jedna dobra mogucnost je sto mozes u svako doba da produzis vreme
 
Dionis:
Kablovsku televiziju imam ali oni jos uvek nisu krenuli sa internetom kazu bice na prolece.N
Od tog obecanja je proslo 2 godine... :twisted:
Uopste nisam u fazonu, da se bakcem sa kablovskim netom, em su lopovske firme ( u ugovoru su dali do nove godine rok-a to je bilo pre 2 godine) em citash "radi mi net dva sata dnevno", "surf mi je strava download uzas" pa obrnuto, "ne radi mi net 4 dana" itd..Stvarno nemam nameru da kidam zivce sa lopovima.

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA
 
Agent Orange:
"radi mi net dva sata dnevno", "surf mi je strava download uzas" pa obrnuto, "ne radi mi net 4 dana" itd..Stvarno nemam nameru da kidam zivce sa lopovima.
Ja uopšte nemam problema sa kablovskim netom! Naprotiv! Odličan je, ali sve zavisi od firme na kojoj uplatiš. Možda ponekad uspori protok sa 16 KB/S na 13 KB/S, ali to je ipak ništa za ovo "radi mi net dva sata dnevno"... nikad mi se nije kvarilo, sem kada su vršili neke radove u opštini. Misim, pošalješ im e-mail, u roku od 24h ti ODGOVORE i odmah se reši ono što si hteo, ODMAH!!! Može i da se zove call cenar...
Izvanjavam se, možda malo off topic... :roll:
 
120 din = 5 sati... I vi to zovete jeftino?!?

Mozda Verat puca po savovima kad su u pitanju broadband veze, ali zato se na dialup tesko moze naci zamerki... A flat je 690 din...

Sto ako uplatis celu godinu unapred, ispadne 0.78 din. po satu, ili ti 5 sati ~= 4 din... Odnosno 30 puta manje od bitsyu-a...

Po licnom iskustvu, bitsyu i eunet su dva najgora provajdera u zemlji... A po dranju im moze samo doskociti ptt i eventualno yubc (mada su oni barem kvalitetniji od navedenih deratora)...
 
Incognito:
120 din = 5 sati... I vi to zovete jeftino?!?

Mozda Verat puca po savovima kad su u pitanju broadband veze, ali zato se na dialup tesko moze naci zamerki... A flat je 690 din...

Sto ako uplatis celu godinu unapred, ispadne 0.78 din. po satu, ili ti 5 sati ~= 4 din... Odnosno 30 puta manje od bitsyu-a...

Po licnom iskustvu, bitsyu i eunet su dva najgora provajdera u zemlji... A po dranju im moze samo doskociti ptt i eventualno yubc (mada su oni barem kvalitetniji od navedenih deratora)...
U redu to je tvoje misljenje ali za vreme koje ja provedem na netu sasvim mi je prihvatljiva ova cena sto nudi bitsyu 120din 5 sati a duplo jeftinije od 18-08 a po mom licnom iskustvu beotel je najgori.I na kraju kvalitet se ipak placa.Probajte sada PTT pa ce te videti.
Ja imam i sluzbeni kod TELEKOMA tu su brzine fantasticne naravno pricam o modemskom pristupu,a da vam ne pominjem da smo i direktno na kanalu 2Mb
 

Back
Top