Rodjendanski poklon?????

saradnik

Obećava
Poruka
58
Sta bi vi vasim dragim osobama poklonili za rodjendan???

Poslednji poklon koji sam dao je bio buket ruza koje sam sam napravio pomocu papirnih maramica + Knjiga "Unikat"...

Potrebna mi je nova ideja, sta da poklonim voljenoj osobi i ako neko ima neku dobru ideju neka je podeli sa drugima... (Voleo bih da to bude nesto za sta cu se ja potruditi jer lako je otici u parfimeriju i kupiti parfem i sl.)
 
Cokolada. :) Ali ne u onom dosadnom izdanju... Kockice su dosadne... Mozes i da se igras sa marcipanom... Marcipan + cokolada je izuzetno dobar spoj... Po mom misljenju ima afrodizijacko dejstvo. Upakujes u neko zanimljivo pakovanje... Ali pored toga dodaj i neku klasiku... Neke devojke jednostavno ocekuju vise...

Ali s obzirom da je verovatno skorpija, mislim da ce joj se to svideti... Ipak, preporucujem da kupis i neku sitnicu uz to.
 
chokolada:
iluzionista:
A jesi li probala spoj cokolade i marcipana. :)
Nisam sigurna, mislim da jesam! :?
Ma ne volim marcipan, mislim mogu ga pojesti ali mi je bezveze! :wink:

Ma nema veze.. :) Uvek su tu orasi i med... Ovde u SCG ima da se kupi jedna jako dobra mesavina suvog voca u medu sa orasima... Odlicno... A da ne govorim o afrodizijackim svojstvima. :) A i sve dolazi u pakovanju u obliku srca. ;)
 
iluzionista:
Ma nema veze.. :) Uvek su tu orasi i med... Ovde u SCG ima da se kupi jedna jako dobra mesavina suvog voca u medu sa orasima... Odlicno... A da ne govorim o afrodizijackim svojstvima. :) A i sve dolazi u pakovanju u obliku srca. ;)
E to nisam probala. Nisam bas ljubitelj suvog voca i orasa, ali zajedno sa medom mozda stvarno jeste dobra kombinacija. :wink:
Iluzionista ti samo o afrodizijacima mislis! Ccccc... :P
 
chokolada:
iluzionista:
Ma nema veze.. :) Uvek su tu orasi i med... Ovde u SCG ima da se kupi jedna jako dobra mesavina suvog voca u medu sa orasima... Odlicno... A da ne govorim o afrodizijackim svojstvima. :) A i sve dolazi u pakovanju u obliku srca. ;)
E to nisam probala. Nisam bas ljubitelj suvog voca i orasa, ali zajedno sa medom mozda stvarno jeste dobra kombinacija. :wink:
Iluzionista ti samo o afrodizijacima mislis! Ccccc... :P

:lol: Ne. Samo o savrsenim poklonima. :) I rodjendanskoj noci divljeg seksa. :lol: Mislim da bi to njegova skorpijica volela. ;) Takvi smo mi skorpioni i skorpije. :)
 
U svakom slucaju nesto sto sam napravis,ili uz neciju pomoc. Ja sam skoro bila u istoj dilemi,i moj decko mi stalno prica kako mu je zao sto nije neki umetnik/slikar pa da me naslika, vec jedino ume da pise pesme,i napisao mi je jedno hiljadu do sada. I tako ja razmisljam sta da mu kupim,pa smislim da me najbolji drug slika u par poza (ko od majke rodjenu, naravno), u stvari da me nacrta. I to sam mu poklonila:par listova iz nekog bloka manjeg formata i ja u razlicitim verzijama...Ma odusevio se... Hm,nisam ti bas pomogla :roll:
 
Danas sam dosao na ideju da od ruza koje cu napraviti uz pomoc maramica, napisem VOLIM TE na nekom kartonu, pozadina ce biti crvena a nalepicu ruze sa super lepkom tako da ce ostati u obliku slova VOLIM TE. Jos jedna ideja mi je pala na pamet a to je da odradim nekoliko flajera na kojima bih pisalo "srecan rodjendan" i sl. i da ih razbacam ispred njene kuce tako da kada izadje vidi sve te letke ... (razmisljao sam i o plakatima koje bih polepio u odredjenim delovima grada (gde izlazimo i kuda prolazimo)na kojima bih bile ispisane slicne teme ali se za ovo iznenadjenje jos uvek razmisljam ...)

Potrebni su mi neki lepi ljubavni stihovi u kojima se jasno kaze da je volim i sl.(posto nisam obdaren za pesnicko stvaralastvo ...)

Dobra je ideja za slikara, i sada se kontam koji od mojih drugova to moze da izvede ...
 
saradnik:
Danas sam dosao na ideju da od ruza koje cu napraviti uz pomoc maramica, napisem VOLIM TE na nekom kartonu, pozadina ce biti crvena a nalepicu ruze sa super lepkom tako da ce ostati u obliku slova VOLIM TE. Jos jedna ideja mi je pala na pamet a to je da odradim nekoliko flajera na kojima bih pisalo "srecan rodjendan" i sl. i da ih razbacam ispred njene kuce tako da kada izadje vidi sve te letke ... (razmisljao sam i o plakatima koje bih polepio u odredjenim delovima grada (gde izlazimo i kuda prolazimo)na kojima bih bile ispisane slicne teme ali se za ovo iznenadjenje jos uvek razmisljam ...)

Potrebni su mi neki lepi ljubavni stihovi u kojima se jasno kaze da je volim i sl.(posto nisam obdaren za pesnicko stvaralastvo ...)

Dobra je ideja za slikara, i sada se kontam koji od mojih drugova to moze da izvede ...

haha je l su slinave. kao otisak tebe
a sto joj ne kupis nesto sto ce joj sluziti necemu, tipa...chetka za kuche...cheshalj...oklagija...lemilica...
drzish je za sex a?????? ;))))
stihovi za tebe...pogledaj vaska popu ociju tvojih da nije ali celo, ne ono nekoliko poznatih
 
ilona:
Ja najlepsim ljubavnim stihom smatram ovaj:

Ljubavi moja, digla si me toliko visoko
da i kada bih padao, do zemlje bih se naziveo.

(M.Beckovic, btw)

Jednog leta, s kraja sveta,
vozio sam putem sivim.
ja sam putnik, od tog živim.

Samo je podigla taj prstic svoj i ja sam stao, otvorio njoj.
Ona je andjeo bila, sa greškom - bez krila, moj san, moja
Ilona, još se secam tvog imena,
sretna i sama, sva u bajkama,
gde li je sada Petar Pan, i svi oni momci?

Ilona, tvoja je slika moja ikona.
I cim se dignem ja joj namignem
i uvek tako pocne dan.

Dobro guram, kroz život buran
i mada živim dosta sretno,
ja nemam nikoga konkretno,

uz kog bi bio i sretan i lud
i tako miran i siguran svud,
ja nemam nikog da mašta i prica mi svašta svu noc kao moja
Ilona, još se secam tvog imena,
sretna i sama, sva u bajkama,
gde li je sada Petar Pan, i kapetan Kuka?
Ilona, tvoja je slika neka moja mala ikona.
I cim se dignem ja joj namignem
i uvek tako pocne dan.

Slabo pricam, baš nisam vican,
al' sad reci idu same.
O, život piše ljute drame:

Ja znam detalje, sitnice o njoj,
al' ne znam adresu, telefonski broj,
il' nešto slicno po cemu bih saznao gde li je sad izvesna

Ilona, još se secam tvog imena,
sretna i sama, sva u bajkama,
gde li je sada Petar Pan, i svi oni momci?
 

Back
Top