Pismeni zadaci i sastavi

Sta mislite o sastavima iz srpskog?

  • Muka mi je kad mi daju da pisem sastav.

  • Mrzim da pisem sastave.

  • Ne pada mi toliko tesko da ih pisem.

  • Rado pisem sastave za domaci.

  • Obozavam da pisem sastave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja ne znam sta da radim ova moja nastavnica je smor zesci, stalno trazi da chitamo neke romane dosadne :dash:.... Sada mi zavisi ocena 4 ili 3 ... u utorak mi pismeni, a tema "Lik Hamleta"..procitao sam dramu ali mi pisanje sastava nikada nije ishlo...
Pa, ako neko ima sastav bio bih mu veoma zahvalan.. :mazi:
 
m1234.gif


nije to ni teško..
 
Nisam ni ja manje od 4, ali ne smatram da je lako... Meni nekad prelako, a nekada pretesko, ako nemam ideju o cemu da pisem...Shvatam ljude koji trazi pomoc ovde, verovatno im je frka, ali ne shvatam da jos nisu shvatili da ovde niko ne pise sastave... xD
 
Ja sastav nemam pojma da pisem, ali posto je takva situacija da je meni profesorka prija
uradio sam sledece:
bila je tema "Osoba kojoj se najvise divim"
Posto je moj teca njen stric, ja sam lepo napisao Najvise se divim mom teci....:mrgreen:
I dobio sam 3 a sastav nije za go k**ac
 
jedan drug moj napisao: Ako Boga znate i duse imate, dvojku da mi date....
i valjda dobio 2 :hahaha:

a, pazite ovo:

Šta radim kad ništa ne redim​

Sigurno ću dobiti jedinicu što pišem latinicom, tako da nema potrebe da kukam.
Sreda popodne, peti čas, pismeni zadatak, a ja ništa ne radim, već pišem gluposti dok ostali pišu dobre pismene radove. Glupost se može podeliti na dve podgrupe:
1. Pametne gluposti
2. Besmislene gluposti
Ova moja glupost spada u drugu grupu, jer sigurno zabadam banderu, pa iz toga zaključujem da su besmislene gluposti veoma štetne po izvođača radova.
Pametne gluposti tu u stvari gluposti u pokušaju, koje su izrečene u takvim momentima da osoba koja ih izrekne/napiše ispadne heroj dana.
Naime, ispitivanja kažu [ Ne kažu stvarno. To opet ja izvaljujem neistine u pokušaju da budem faca ( a ispadam debil) ] da se ove dve vrste veoma razlikuju, u tolikoj meri da ako si autor prve, onda si još 67% autor druge.
Na vama je da ocenite koja sam ja podgrupa.

:dash: :hahaha: :hahaha: :dash: :hahaha:
 
jedan drug moj napisao: Ako Boga znate i duse imate, dvojku da mi date....
i valjda dobio 2 :hahaha:

a, pazite ovo:

Šta radim kad ništa ne redim​

Sigurno ću dobiti jedinicu što pišem latinicom, tako da nema potrebe da kukam.
Sreda popodne, peti čas, pismeni zadatak, a ja ništa ne radim, već pišem gluposti dok ostali pišu dobre pismene radove. Glupost se može podeliti na dve podgrupe:
1. Pametne gluposti
2. Besmislene gluposti
Ova moja glupost spada u drugu grupu, jer sigurno zabadam banderu, pa iz toga zaključujem da su besmislene gluposti veoma štetne po izvođača radova.
Pametne gluposti tu u stvari gluposti u pokušaju, koje su izrečene u takvim momentima da osoba koja ih izrekne/napiše ispadne heroj dana.
Naime, ispitivanja kažu [ Ne kažu stvarno. To opet ja izvaljujem neistine u pokušaju da budem faca ( a ispadam debil) ] da se ove dve vrste veoma razlikuju, u tolikoj meri da ako si autor prve, onda si još 67% autor druge.
Na vama je da ocenite koja sam ja podgrupa.

:dash: :hahaha: :hahaha: :dash: :hahaha:


najjace sto sam procitala u zadnjih mjesec dana :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Za sebe mislim da pisem odlicne sastave, ocene na ova 4, iz prve godine 5,4,5,4+
I to uglavnom zbog odstupanja od gradiva i uopstavanje zadate teme.Mada kad govorim uopsteno, i koristim prvo lice mnozine i tad se sve ono sto kazem odnosi ikonkretno na neko knjizevno delo.Ali ona to ne moze ili ne zeli da shvati ukoliko u recenici ne stavim konkretno Marko Kraljevic ili Don Kihot..:S
 

Back
Top