Pismeni zadaci i sastavi

Sta mislite o sastavima iz srpskog?

  • Muka mi je kad mi daju da pisem sastav.

  • Mrzim da pisem sastave.

  • Ne pada mi toliko tesko da ih pisem.

  • Rado pisem sastave za domaci.

  • Obozavam da pisem sastave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

"Kud me vode misli moje"


Mene moje misli vode kada sam hteo da se zaljubim u jednu devojku a to se desilo juche.
Otishao sam kod svoje najbolje drugarice Milice da je posetim. Kada sam doshao kod nje je bio Cjira. Malo smo se zafrkavali dok nije doshla Maja u koju sam se zaljubio. Kada sam je ugledao odmah sam pomislio da mi se samo prichinjava, ali nije tako bilo. Ja sam se odmah uozbiljio. Ali Cjira je primetio da sam se ja zaljubio. Odmah je izveo Maju da se neshto dogovore. Ja nisam znao zashto je pozvao, ali sam neshto predosecjao da cje se neshto dogoditi. Kada su doshli Milica je pozvala Maju. Nakraju je pozvala i mene. Kada sam doshao ona mi je rekla da se Maja zaljubila u mene. Ja sam bio presrecjan dok ja nisam rekao Maji da sam se zaljubio u nju. Kada sam je pitao ona je rekla ne zato shto se zaljubila u nekog Acu. Ali htela bi da bude samnom. Kada je ona rekla ja sam se odmah rastuzhio. Ali i ja se nisam tolko zaljubio u nju vecj u jednu devojchicu koja je tako lepa da neznam kako da je opishem.
Ali ja neznam kada cju prestati da mislim o tome jer me vishe izludjuje.

I da, ovo je napisano u 8.razredu (sa sve pravopisnim i gramatichkim greshkama)!:-|:lol:8)
 
Crazy_creature:

"Kud me vode misli moje"


Mene moje misli vode kada sam hteo da se zaljubim u jednu devojku a to se desilo juche.
Otishao sam kod svoje najbolje drugarice Milice da je posetim. Kada sam doshao kod nje je bio Cjira. Malo smo se zafrkavali dok nije doshla Maja u koju sam se zaljubio. Kada sam je ugledao odmah sam pomislio da mi se samo prichinjava, ali nije tako bilo. Ja sam se odmah uozbiljio. Ali Cjira je primetio da sam se ja zaljubio. Odmah je izveo Maju da se neshto dogovore. Ja nisam znao zashto je pozvao, ali sam neshto predosecjao da cje se neshto dogoditi. Kada su doshli Milica je pozvala Maju. Nakraju je pozvala i mene. Kada sam doshao ona mi je rekla da se Maja zaljubila u mene. Ja sam bio presrecjan dok ja nisam rekao Maji da sam se zaljubio u nju. Kada sam je pitao ona je rekla ne zato shto se zaljubila u nekog Acu. Ali htela bi da bude samnom. Kada je ona rekla ja sam se odmah rastuzhio. Ali i ja se nisam tolko zaljubio u nju vecj u jednu devojchicu koja je tako lepa da neznam kako da je opishem.
Ali ja neznam kada cju prestati da mislim o tome jer me vishe izludjuje.

I da, ovo je napisano u 8.razredu (sa sve pravopisnim i gramatichkim greshkama)!:-|:lol:8)

hahahahahahaha,koje gluposti...
bilo je ovakvih sastava i kod mene u odeljenju u osnovnoj....steta sto nista nije sacuvano.. :o
 
Danas sam indisponiran i ne mogu nista pametno da napisem.Zaljubio sam se u nju, samo na nju mislim ,samo nju sankjam, nista ne jedem, ne spavam, odlepio sam, hocu kao Denis da pobegnem od kuce....ma, molim Vas, danas me ne terajte da pisem o nekakvim glupostima (tema je bila o Hamletu) ...necu da mi se svi u razredu smeju! Nadoknadicu ja to, samo ne danas! Sta reci? :-) Dogodilo se jednom gimnazijalcu, odlicnom djaku ! Ucenik je lepo zamolio, i ja sam to ispostovala - nisam ga ocenila...da ne zaboravim, odavno je zavrsio skolu, a doticna devojka je njegova sadasnja zena ! :-D...mozda je moja malenkost, i tim neprofesionalnim gestom, u jednom momentu, napravila pravi izbor?! Sigurna sam u to! Eh, mladosti ! :D
 
Heh,ja se secam mog prvog pismenog u trecem osnovne,ucitelj nam zadao temu "Moja majka" i rekao :"Deco,nemojte samo da pisete moja mama je lepa,dobra itd,opisujte njene osobine,oci,kosu i svega sto se setite" i ja krenem "Njeni zubi su kristalne skoljke,njene oci su dva kestena izgubljena u jezerima,njene usne prosipaju zlatne reci,obrazi su joj dve jabuke.." i taj fazon,i onda pokusam da smislim nesto za usi i nakraju napisem Njene usi su dva tunela kojima nema kraja.. :P
Originalno,nema sta.Dobila sam pet :D
 
Cuteci gledam u plamen svece sto se leluja na ovom tihom vetru
Gde su svi ti osmesi, brda srece, nestaju k'o grancica bacena u vatru
Na crnu zemlju padaju mi suze, na sliku tvoju stavljam ruke svoje
Zasto te bog od mene uze? Tako mi nedostajes, bio si sve moje
Ko je taj gore sto sudbinu odredjuje?Odakle mu pravo da srusi pticu u letu
Ko je taj gore sto plac moj ne cuje i dobre duse salje nekom drugom svetu
Ja pricam, al' ne cujem odgovor tvoj, pa ipak znam da si tu i da me cujes
Vecno cu te voleti, druze moj, cuvacu te u srcu, tu neces da tugujes...
 
naancy90:
Cuteci gledam u plamen svece sto se leluja na ovom tihom vetru
Gde su svi ti osmesi, brda srece, nestaju k'o grancica bacena u vatru
Na crnu zemlju padaju mi suze, na sliku tvoju stavljam ruke svoje
Zasto te bog od mene uze? Tako mi nedostajes, bio si sve moje
Ko je taj gore sto sudbinu odredjuje?Odakle mu pravo da srusi pticu u letu
Ko je taj gore sto plac moj ne cuje i dobre duse salje nekom drugom svetu
Ja pricam, al' ne cujem odgovor tvoj, pa ipak znam da si tu i da me cujes
Vecno cu te voleti, druze moj, cuvacu te u srcu, tu neces da tugujes...
xe xe to je moja nickmenjakinja... :wink:
u chetvrtak sam za pismeni imala slobodnu temu..htela sam da se ubijem jer nisam znala o chemu da pishem.. :roll:
na kraju sam pisala o ptichijem gripu i mom papagaju...uzasss :oops: :p
 
Ja sam uvek mogao da napisem 7-8 strana izuzetnog proseravanja koje nema veze sa temom ali posto napisem toliko profesorka cesto dodje sa citanjem do 5. strane i da mi na kraju 5 ili 4(kad kaze da mi je dala 4 jer sam mnogo pisao i da mi je to za nauk da ne pisem tol`ko sledeci put ).
 

Back
Top