Pismeni zadaci i sastavi

Sta mislite o sastavima iz srpskog?

  • Muka mi je kad mi daju da pisem sastav.

  • Mrzim da pisem sastave.

  • Ne pada mi toliko tesko da ih pisem.

  • Rado pisem sastave za domaci.

  • Obozavam da pisem sastave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja za neke teme mogu iz cuga da napisem odlican sastav, a za neke samo gledam u naslov, kao tele u sarena vrata... Problem je sto mi se takav sastav zalomio na pismenom i sad cu dobiti 2...:sad2: Inace, obozavam srpski i pre bih pisala neki sastav, nego vezbala polinome...:lol:
 
Tema je "Ima ćutljivih na svijetu".Ima veze sa pjesmom Lesa Ivanovića Ljudi sjenke.Može li neko nešto da napiše?Ne treba da bude nešto pretjerano dobro,jer nije za pismeni.

:aha:


Kada cete da naucite da ovde niko nece da pise sastave zato sto je to medvedja usluga . Sedni i pisi sam . Jezik znas, gramatiku valjda znas i sastavi plan . Teziste teme, predmet radnje sta ces pisati u uvodu sta u razradi sta u zakljucku i polako . Recenice ne treba da budu prazne i prozaicne , ali ne ni nesto opsirne , sto kraca i jasnija misao to bolje .

Najlakse je prepisati nesto sto neko drugi napise da , slazem se ali time ces samo pokazati koliko si duhovno paralizovan .


Pozdrav
 
Pozdrav dobri ljudi :) Znam da je ovo malo previse sto trazim od vas ali ipak cu pokusati,nemam sta da izgubim...

Treba mi esj o svakom filozofu (sokrat,aristotel,platon)
Ako je neko voljan da napise do ponedeljka bar jedan ili me uputi na neku adresu gde to mogu pronaci ja bih mu bio zahvalan :) Hvala ljudi unapred
 

Back
Top