Pismeni zadaci i sastavi

Sta mislite o sastavima iz srpskog?

  • Muka mi je kad mi daju da pisem sastav.

  • Mrzim da pisem sastave.

  • Ne pada mi toliko tesko da ih pisem.

  • Rado pisem sastave za domaci.

  • Obozavam da pisem sastave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nikad. Zašto bih kad ne znam teme? Sve je trenutku... dešava mi se da ne stižem da zapišem koliko se priča razvija u mojoj glavi...

Mi smo poslednji put imali temu "Govorim u ime svoje generacije (zašto se o tome ćuti)". Tema gde se može toliko toga reći...

Isti slucaj,doduse,ponekad.Obicno dobijam petice na pismenom,ali desi se da ponekad ''zabagujem'' i prosto ne znam odakle bih.Tad sebe korim sto sam vrlo nemastovita,ali obicno pred kraj casa nesto smislim i izvucem neku bednu 4. :rumenko: Mrzim kad mi dodju ti dani
 

Ма већ јесам.:p:p:p

@funny!

Ја никад нисам волела ту песму.:neutral::lol:

@тема

Наст. српског нам је обећала да ћемо за крај године имати само тему о пазибогати растанку,кад смо се ми побунили па рече да ће нам највероватније дати још једну или две,како би и требало.:roll:
 
Далеко било.
Надам се да ће нам дати још тема јер немам намеру да пишем неки срцепарајући есеј о ,,љубави'' коју осећам према свом одељењу и сл.
 
Могу ја то да напишем,али не желим.
Зато сам и предложила да ко хоће лепо пише ту тему,а ми који не желимо да добијемо другу.
 
Ja sam pre neki dan iz srpskog imala temu " Sve ono za cim cezne moja dusa i cega se plasi moj razum" .
Prekrstila sam se i zamolila Boga da ne dobijem 2 i pocela da pisem... ;)
I na kraju nije ispalo tako lose - dobila sam 3 na 4! :D
 

Back
Top