Pismeni zadaci i sastavi

Sta mislite o sastavima iz srpskog?

  • Muka mi je kad mi daju da pisem sastav.

  • Mrzim da pisem sastave.

  • Ne pada mi toliko tesko da ih pisem.

  • Rado pisem sastave za domaci.

  • Obozavam da pisem sastave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
dečice, a da nabacate malo nekih svojih sastava? da bude tema kreativna. :lol:

ti, kreptice dragi, pošalji mi na pp, ako se stidiš javno. :*

Ја без обзира шта радим,мислим да сам лоше урадила.:confused:
Чини ми се да кад пишем само набацујем нешто и зато никад нисам ни прочитала своје радове.
Уствари ја на писменим задацима започињем по три приче од којих је једна мало везана за тему,па у току писања одговарам на свако питање које поставим на почетку,али то је све без реда (или се мени тако чини).Само привидно одговарам на тему.

Али наставница српског не примећује то.

Добих пет и бех похваљена.:mrgreen:

i ja imam utisak da mnogo loše pišem, al' pošto primam mnogo dobre kritike, moram promeniti smer utiska. :mrgreen:
doduše, nisam perfekcionista, ali uvek mislim da mi rad nije dovoljno dobar.
u principu ti svoje ni ne možeš sagledati onako kao što bi to drugi učinio.
 
Ја без обзира шта радим,мислим да сам лоше урадила.:confused:
Чини ми се да кад пишем само набацујем нешто и зато никад нисам ни прочитала своје радове.
Уствари ја на писменим задацима започињем по три приче од којих је једна мало везана за тему,па у току писања одговарам на свако питање које поставим на почетку,али то је све без реда (или се мени тако чини).Само привидно одговарам на тему.

Али наставница српског не примећује то.

Добих пет и бех похваљена.:mrgreen:
Mene niko nikada nije pohvalio za sastav, obichno je jedina kritika negativna kritika...
Nemam smisla za to i ne volim da sastavljam, svaka rechenica mi je banalna i nejasna, pod to nejasna podrazumevam i svrakopis.:mrgreen: Ne znam uopshte kako nastavnik ono uspe da protumachi...
 
i ja imam utisak da mnogo loše pišem, al' pošto primam mnogo dobre kritike, moram promeniti smer utiska. :mrgreen:

Покушавала сам,али ми моји радови изгледају безнадежно.
Скоро сам добила неку награду,а нисам ни знала да су послали мој рад на конкурс па сам терала наставницу да зове да провери да није грешка.:lol::hahaha::roll:

doduše, nisam perfekcionista, ...

По неким питањима јесам.Кад радим,тј. идем на такмичење из рецитовања ја полудим.
Кажем стих и понављам га 50 пута и иако свесна да је добро речен и даље понављам.
Али то је само та ситуација.:D


Nemam smisla za to i ne volim da sastavljam, svaka rechenica mi je banalna i nejasna, pod to nejasna podrazumevam i svrakopis.:mrgreen: Ne znam uopshte kako nastavnik ono uspe da protumachi...

Мој рукопис је тек смејурија.
Баш данас радимо исправку и мени подвучено стоји видела,питам наставницу што,каже она ја прочитала висело па нисам знала шта је.:hahaha:
 
Ma.. Mi dobijamo teme ko za prvi razred..."Situacija u kojoj sam pokazala snagu"... Mislim imamo pored jedne jos jednu temu koja je obicno nesto tipa knjizevni lik ili tako nesto. Teme realno smaraju i moze da napise nesto na njih i obicna beba..
 
Ma.. Mi dobijamo teme ko za prvi razred..."Situacija u kojoj sam pokazala snagu"... Mislim imamo pored jedne jos jednu temu koja je obicno nesto tipa knjizevni lik ili tako nesto. Teme realno smaraju i moze da napise nesto na njih i obicna beba..

Blago tebi...:)
Mi imali jednu nastavnicu koja nam je u 6. razredu davala teme tipa ''Da imam charobni shtapicj''... itd... tad sam uvek imala 5 iz srpskog...:D
Sad neka nova, daje teshke teme, msm nisu tolko teshke koliko ja ne znam da pishem sastave...:(
 
Ја се не припремам.

Ни ја. Тамо кад дођем,шта урадим-урадим.
И увек испадне добро. :manikir:

Ја исто тако нисам баш сигуран да добро пишем,али ипак увек будем похваљен. :mrgreen:

Само ми професорка замера велико филозофирање.. :lol: :lol:
'Петре,толика метафоричност.. Твој рад није типичан ученички,али ипак морам да ти дам 5' :worth::worth::worth:
 

Back
Top