Pismeni zadaci i sastavi

Sta mislite o sastavima iz srpskog?

  • Muka mi je kad mi daju da pisem sastav.

  • Mrzim da pisem sastave.

  • Ne pada mi toliko tesko da ih pisem.

  • Rado pisem sastave za domaci.

  • Obozavam da pisem sastave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa nemaju 100 god. Skoro samm se smejala s koleginicom, sastav prepisan od reci do reci s neta. Bar zarez da je negde omasio. Ko da je uradio copy-paste u svesku. Plakale smo od smeha i onda je normalno navukao sebi 1 u dnevnik crvenom.
 
kako mozes da mu das 1 ako je odgovorio na temu?
mislim, ne mozete se igrati detektivske skole, ko ti garantuje da i onaj sto je dobio 5 nije prepisao sastav odnekle... dobro mozda ne toliko ocigledno, ali ipak...

ovi kod mene se trude kao da modernizuju nastavu, kobajagi se koristi net i one pametne table i statijaznamjos... a zapravo sajt skole izgleda toliko kriminalno da bi direktora trebalo tuziti za srozavanje ugleda skole... :roll:
 
kako mozes da mu das 1 ako je odgovorio na temu?
mislim, ne mozete se igrati detektivske skole, ko ti garantuje da i onaj sto je dobio 5 nije prepisao sastav odnekle... dobro mozda ne toliko ocigledno, ali ipak...

ovi kod mene se trude kao da modernizuju nastavu, kobajagi se koristi net i one pametne table i statijaznamjos... a zapravo sajt skole izgleda toliko kriminalno da bi direktora trebalo tuziti za srozavanje ugleda skole... :roll:
Ima pravo da mu da keca samo tako. Kod mene u odeljenju je jedan decko pre par godina prepisao sastav sa interneta i dobio dobru ocenu, a profesorka je tek pre par meseci slucajno sa koleginicom naletela na taj isti sastav, putem interneta. Napala ga je na casu i rekla da je to za njega ponizavajuce sto to radi i da treba da ga bude sramota, tako nekako.
 
ma dobro, ima pravo da mu da keca, ali opet toliko ljudi uci napamet sastave i pise im neko drugi, sad treba svi da dobiju keceve posto sastavi nisu njihovi?

moja profesorka iz osnovne je pricala kako je pre 15 god napisala sastav nekoj devojci, i taj isti sastav joj napise neki decko 10 godina kasnije na pismenom zadatku :lol: ona nije mogla da veruje, rekla klincu da mu nece nista samo da joj kaze kako je dosao do sastava i dalje ne mogu da se setim sta se ispostavilo na kraju, ko je kome drug a ko je kome familija... :lol:
 
ma dobro, ima pravo da mu da keca, ali opet toliko ljudi uci napamet sastave i pise im neko drugi, sad treba svi da dobiju keceve posto sastavi nisu njihovi?

moja profesorka iz osnovne je pricala kako je pre 15 god napisala sastav nekoj devojci, i taj isti sastav joj napise neki decko 10 godina kasnije na pismenom zadatku :lol: ona nije mogla da veruje, rekla klincu da mu nece nista samo da joj kaze kako je dosao do sastava i dalje ne mogu da se setim sta se ispostavilo na kraju, ko je kome drug a ko je kome familija... :lol:

Hah, stvarno ima svacega.
Jedna devojka je uzela sastav od nekoliko godina starije bivse gimnazijalke, koja je za taj isti bila nagradjena i pohvaljena, ali je ta ista profesorka, toj drugoj devojci, dala losu ocenu (ali ne zbog "kradje" sastava). Eto, nekada je bitno samo ime, u cijim je zadatak rukama... Tu imas primera bezbroj.
 
Eh tako je i kod mene bilo u osnovnoj..a u srednjoj srpkinja nam kaže 1. septembra : imaćete pismeni npr. 8. 17. 26. i 35. nedelje u ovoj školskoj godini....i naravno svi to pozaboravljamo, i samo jednog dana dođe srpkinja i kaže imate pismeni...a pola nas nema hemijske...
 
ma svega ima... ali po meni je ovo trazenje sastava po internetu od strane profesora, zapravo 'igramo se skolice detektiva', to mi je toliko nezrelo i glupo i ne kapiram ga :lol:
koliko sam ja puta molila da mi neko ovde na krsti uradi zadatke iz matematike ili fizike, i sta sad, trebala je profesorka da ide za mnom i proverava sta znam a sta ne znam, ne kapiram :roll: :lol:
 
ma svega ima... ali po meni je ovo trazenje sastava po internetu od strane profesora, zapravo 'igramo se skolice detektiva', to mi je toliko nezrelo i glupo i ne kapiram ga :lol:
koliko sam ja puta molila da mi neko ovde na krsti uradi zadatke iz matematike ili fizike, i sta sad, trebala je profesorka da ide za mnom i proverava sta znam a sta ne znam, ne kapiram :roll: :lol:

To nema veze jedno s drugim.
 
ma dobro, ima pravo da mu da keca, ali opet toliko ljudi uci napamet sastave i pise im neko drugi, sad treba svi da dobiju keceve posto sastavi nisu njihovi?

moja profesorka iz osnovne je pricala kako je pre 15 god napisala sastav nekoj devojci, i taj isti sastav joj napise neki decko 10 godina kasnije na pismenom zadatku :lol: ona nije mogla da veruje, rekla klincu da mu nece nista samo da joj kaze kako je dosao do sastava i dalje ne mogu da se setim sta se ispostavilo na kraju, ko je kome drug a ko je kome familija... :lol:

Pa naravno :mrgreen: Bar da je nesto izmenio, nego, bre, copy-paste. Cudi me kako li se ne seti da donese odstampanu verziju, onda bi imao jos manje muke.
 

Back
Top