Pismeni zadaci i sastavi

Sta mislite o sastavima iz srpskog?

  • Muka mi je kad mi daju da pisem sastav.

  • Mrzim da pisem sastave.

  • Ne pada mi toliko tesko da ih pisem.

  • Rado pisem sastave za domaci.

  • Obozavam da pisem sastave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam za domaci dobila da napisem sastav Od mene do tebe moze se samo mostom duge.Da li neko moze da mi da inspiraciju, da mi kaze sta da pisem?:dontunderstand:



:cmok2: za svakoga ko mi pomogne:)
Mozda....da se odnosi medju ljudima grade poput mosta sa puno ljubavi,vere i truda jer se zna svrha:arrow:mostovi povezuju ljude,grade prijateljstvo,ljubav, koja u svakome od nas budi svetlost.
 
Ppl help!Sutra imam maturski ispit iz srpskog ali imam problema sa sastawljanjem...:(
ako neko ima nesto na neku od sledecih tema neka jawi :
1.Cowekowa sudbina nije wezanost za jedno mesto
2.Ljubaw i wera pobedjuju swe zlo u coweku
3.Sofkin ocaj u "Necistoj krwi"
4.Moralni obziri Mersoa u Kamijewom "Strancu"
Unapred zahwalana!
 
Ljudi pomagajte!!!!!!!!!!!Treba mi sastav za osmi razred,treba da se odabere stih iz odlomka iz gorskog vijenca npr.jaki zubi tvrd orah slome,velja kruska u grlo zapadne,nije svet ono sto misljaste,.......Treba mi za danas do 13h!!!!!!MOLIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:worth::worth::worth:
 
...ppl,treba mi hitno sastav na temu: ''Pripovedac i njegovo delo sluze coveku i covecnosti''...vezan0 za pripovetke (Prvi put s ocem na jutrenje; O prici i pricanju; Devojka brza od konja, Banovic Strahinja...) moze se upotrebiti bilo sta od toga....
...mlim vas,hitno mi je stv za sutra!! xvala puno unapred!!
 
...ppl,treba mi hitno sastav na temu: ''Pripovedac i njegovo delo sluze coveku i covecnosti''...vezan0 za pripovetke (Prvi put s ocem na jutrenje; O prici i pricanju; Devojka brza od konja, Banovic Strahinja...) moze se upotrebiti bilo sta od toga....
...mlim vas,hitno mi je stv za sutra!! xvala puno unapred!!

Еееее, за тај састав сам добила петицу:D
И похвалио ме профа:lol:

Ал' не дам ти, аман, помучите се мало, људи....Није то толико тешко.:neutral:
 
E našta je pismenost spala - vi koji ste u najboljim godinama za učenja najbitnijih stvari u životu samo sedite i puštate druge da urade to - da vam pišu sastav, domaći, itd. I recimo da tako prođete na faklutetu, i šta ćete onda reći vašem detetu koje traži vašu pomoć iz matematike ili iz nekog drugog predmeta? Bruka...
 
Poslednja izmena:

Back
Top