izbacivanje sekreta

juce sam otisao da vozim skejt i kad sam seo da se odmorim poceo sam da kasljem i poceo je da mi curi nos, kad sam se iskasljo i istreso nos oseco sam se puno lakse i evo danas ne osecam ono strujanje u plucima i kasljem dosta manje. Danas cu opet da odem da vozim skejt ... taj sekret mi se nije pojavio od cigara posto ni ne pusim a i ne pijem.
 
Poslednja izmena od moderatora:
juce sam otisao da vozim skejt i kad sam seo da se odmorim poceo sam da kasljem i poceo je da mi curi nos, kad sam se iskasljo i istreso nos oseco sam se puno lakse i evo danas ne osecam ono strujanje u plucima i kasljem dosta manje. Danas cu opet da odem da vozim skejt ... taj sekret mi se nije pojavio od cigara posto ni ne pusim a i ne pijem.

....pa, malo si alergičan...:lol:
 
...marinac ja vec mesec ipo pijem fluimucil od 600mg svaki dan posle laserske operacije oka zbog krmelji koja me grebe valjda da je razbije...reko mi dr - mora ....a i aciklovir sam pila skoro mesec dana....mozda covek hoce da me ubije:sad2:
 
...marinac ja vec mesec ipo pijem fluimucil od 600mg svaki dan posle laserske operacije oka zbog krmelji koja me grebe valjda da je razbije...reko mi dr - mora ....a i aciklovir sam pila skoro mesec dana....mozda covek hoce da me ubije:sad2:

Ацикловир месец дана...неће ти грозница изаћи нарених 10 година. :mrgreen:
Вероватно мора тако...оперисано око, као и свака друга операција, осетљивије је и лакше подлеже инфекцији. ;)
Пијеш то због превенције.
 
Provereno pomaze za izbacivanje sekreta caj od crnog luka .Bila sam skepticna (sin mi se bukvalno gusio , nije imao vazduha , a probali sve sto su doktori preporucivali) pa sam u ocajanju resila da poslusam mamu i skuvam mu .Za sat vremena kad ga je popio samo bi napravio hmm i lopte slajma velicine kao orasi bi samo izletele ...To je bilo davno ,sad je momak ali jos uvek kad zatreba sam trazi da mu kuvam (zapusi nos pa popije :) )
Jedna veca glavica luka sa spoljnom zutom ljuskom se isece krupnije stavi u pola litre hladne vode ,doda supena kasika secera i na tihoj vatri kuva dok tecnost upola na uvri . Piti toplo , najbolje pre spavanja
 
Ima mnogo recepata za slajm, guscija mast, caj od kore crnog luka, beli slez, sirupcici, prepečen sećer sa uljem..... ali ja mislim da je sve to individualno.... mom detetu nista ne radi....
Dajemo mu samo sto vise tecnosti onda on tako krklja i u jednom trenutku se ispovraca i bude mu lakse.... i tako u krug...
 

Back
Top