NASI BOKSERI

B

BOKSERKA

Gost
Da li je moguce da ovde nema ljubitelja boksa?
Da li ste culi za nase najbolje profi boksere,Vuka Mitica,Bogdana Mitica,Nenada Borovcanina i Draga Janjusevica?

23.NOVEMBRA 2004.,PONOVO CE IMATI MEC NA SKY BARU,
SVI ZAINTERESOVANI SU DOBRODOSLI
 
E, vidim da se ovde radi o profesionalcima. Ako cemo istini za volju, nas mozda najbolji trenutno pofesionalac je Aleksandar "Petko" Petkovic, ali je problem sto se on bori kao Nemac. Ali dobro, ja u sustini ne gubim nadu da bi nas boks mozda mogao da se vrati u gornji dom evropskog boksa, ali samo sto ne vidim da bi to moglo bas u najblizoj buducnosti da se desi.
 
Ja mislim da je nas najbolji profesionalac trenutno Geard Ajetovic.Covek redja pobedu za pobedom i ima ih vec 7 bez ijednog poraza.U liverpulu(gde trenira) kazu da ce biti svetski sampijon.Sto se tice amatera mislim da je najbolji Ljuba Marjanovic.On da je otisao na evropsko prvenstvo sigurno bi obezbedio ucesce na olimpijadi ali...Sto se tice drugih, naravno tu su uvek Ribac i Sjekloca.
 
Anonymous:
Ja mislim da je nas najbolji profesionalac trenutno Geard Ajetovic.Covek redja pobedu za pobedom i ima ih vec 7 bez ijednog poraza.U liverpulu(gde trenira) kazu da ce biti svetski sampijon.Sto se tice amatera mislim da je najbolji Ljuba Marjanovic.On da je otisao na evropsko prvenstvo sigurno bi obezbedio ucesce na olimpijadi ali...Sto se tice drugih, naravno tu su uvek Ribac i Sjekloca.


evo decko je sve rekao...respect
 
Nisam cuo ni za jednog naseg boksera,pogotovu da je nesto vise uradio u zadnjih 15 god
obozavam profi boks posebno IVANDERA HOLIFILD
POZDRAV SVIMA
 
pa mi i nismo nesto u profi boksu...jedino je mitic ja mislim i jos 2 momka u nekim nizi kategorijama...

...al sto se tice amaterskog boksa tu smo uvek bili jaki...

...jedino mi nije jasno zasto je ljudima smesan amaterski boks kad je tezi...pod 1 moras da radis sve perfetkno tehnicki...i pravila su rigoroznija...
 
pravo da vam kazem, nijedan mi bokser nije poznat, od tih, koje ste vi spomenuli!
ali vidite to je to, kad se zivi vani, necujes maltene nista o sportasima.
Mislim, gledam svaki dan vesti na RTCG i RTS ili BKTV ali nikad se nasi sportasi nespominju, sto je po mome veoma zalostno, jer mislim, da su ljudi stvarno perfekt, kao i nasi odbojkasi, kosarkasi itd
 

Back
Top