Osveta ili...

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
Ovo je prica iz bliske proslosti.Zvala se Maja,jedna od privlacnijih devojaka u kraju...Jurila je za mnom nedeljama,pokusavala da mi se priblizi na sve moguce nacine.Sprijateljila se sa svim mojim ortacima,stalno visila u kaficu gde radim.Kad god sam izasao u grad ona je bila gde i ja,cak mi je i na vrata dosla sa izgovorom da radi neke ankete.Svi su mi govorili da sam budala sto je odbijam,sto je bar ne pozovem na pice,ali ja sam imao los osecaj u vezi s njom.U to vreme sam bio sa Sandrom,devojkom koja nije jurila za mnom,niko od drugara je nije podnosio,za nju su pricali da je laka zenska,da me sigurno vara s kim stigne.Meni nije smetalo.A Maja je plela svoju mrezu oko mene,polako ali sigurno...Vremenom nisam vise mogao da trpim pritisak svih koji su mi nesto znacili i poceo sam da izlazim sa Majom.
Odmah sam video da nesto ne stima,ta devojka koja je jurila za mnom odjednom se pretvorila u uzdrzanu,cak nezainteresovanu osobu.Skoro uvek je izlazila u grad kada sam radio u kaficu,kada nemam vremena da joj posvetim paznju,i sto mi je bilo najsumljivije,kada treba da krene kuci ide u toalet i pola sata namesta sminku,sredjenija je isla kuci nego u grad.U pocetku sam mislio da je to samo moja masta,ali suvise sitnica mi je bolo oci ,postao sam opsednut idejom da ima nekog.Nije mi samo bilo jasno u cemu je bila fora,je li u pitanju neka osveta,mozda sam joj se nesto ranije zamerio,mozda sam bio sa njenom sestrom ili drugaricom,nista mi razumljivo nije padalo na pamet .Na kraju sam organizovao pracenje i za neki dan su stigli rezultati.Bila je u vezi sa ozenjenim covekom ,a ja sam bio savrsena maska,u stvari magarac.Danima sam razmisljao kako da joj se osvetim,da li da je prebijem,ali sam od toga odustao jer nisam strucan u mlacenju slabijeg pola.Onda sam gledao neki film i dosao na ideju.Ortaci su je slikali sa njim,naravno ne u nekom golom izdanju,ali iz slika je bilo jasno o cemu se radi,slike sam hteo da posaljem njegovoj zeni.I od toga sam odustao jer covek nije nista kriv,i ja bih na njegovom mestu mozda isto radio,mlada,zgodna,nemas obaveze prema njoj...
Na kraju sam slike poslao njenom ocu,da vidi kako mu je cerka fino dete.Ne znam kako je reagovao,ali s obzirom da Maje dugo nije bilo u gradu mogu samo da zamislim.
Mozda sam pogresio,mozda nisam,ali bar je obraz bio ponovo na mestu.
 
beh, nisi ni prvi ni poslednji kome se tako nesto desilo... Ma samo je opusteno ostavis i nastavis dalje... kakvo slanje slika i sl... A mislim da njenog caleta bas briga sto mu je cerka drolja...
:roll:
 
:shock: A cime je tvoj obraz bio ukaljan :?: :!:
Time sto si skapirao da te vara sa ozenjenim covekom :?: :idea: Mislim da je tu reci o SUJETI a ne o OBRAZU :!:
:arrow: Smatram da si se time sto si poslao slike njenom ocu poistovetio sa njom...Trebao si da joj kazes da znas sta radi i da ti se te stvari GADE..da je vise ne smatras za finu i slatku devojku kakvom si je smatrao ranije... :arrow: :idea: Mislim da bi je to vise pogodilo nego sto si poslao slike... 8)
Mada...kad malo bolje razmislim,mozda je ni to ne bi pogodilo.... :arrow: cim radi takve stvari,nema obraza...
 
zavodljiva1976:
:shock: A cime je tvoj obraz bio ukaljan :?: :!:
Time sto si skapirao da te vara sa ozenjenim covekom :?: :idea: Mislim da je tu reci o SUJETI a ne o OBRAZU :!:
:arrow: Smatram da si se time sto si poslao slike njenom ocu poistovetio sa njom...Trebao si da joj kazes da znas sta radi i da ti se te stvari GADE..da je vise ne smatras za finu i slatku devojku kakvom si je smatrao ranije... :arrow: :idea: Mislim da bi je to vise pogodilo nego sto si poslao slike... 8)
Mada...kad malo bolje razmislim,mozda je ni to ne bi pogodilo.... :arrow: cim radi takve stvari,nema obraza...

A sto si ti varao svoju devojku? Znaci da nisi bolji. Malo ti se ego izduvao i to je to.
Los potez, skroz. Po meni.
 
svakako je dobro nauciti pameti nekog ko se zeza sa nasim konobarskim korom,
sve pohvale,smatraj se kao dobrociniteljem,ne postenim jer ja nisam upoznao postenog konobara,ali mudrim
 
A sto se tice teme...
Ne znam koliko si dobro postupio. Ona nikad i nije bila tvoja, zar ne? Sta te se ona tice onda... Treba pustiti ljude da zive svoj zivot po svojim merilima (ma koliko se ona ne poklapala sa nasim), a ne moralisati, to nikad dobra nije donelo.
 
dobro ja cu da sedim kuci i shtrikam! a ti igraj bilijar.
hehe pa evo druzimo se pomalo
u druge rupe nisam nevina.
evo vam jedna pricha. neam veze s temom ali neka

Prorok isposnik, H.Dzubran

Ziveo jednom medj brdima zelenim jedan isposnik. Bese cista duha i srca netaknutog. I sve zivotinje zemaljske i sve ptice nebeske dolazise mu u parovima i razgovarase s njim. Slusale su ga rado, okupivsi se oko njega i ne bi odlazile sve do mraka, kad bi ih on slao natrag, poverivsi ih vetru i sumama uz svoj blagoslov.
Jedne veceri, dok je zborio o ljubavi, leopard podize glavu te rece isposniku: "Govoris nam o ljubavi. Reci nam, Gospodaru, gde je tvoja druzbenica?"
A isposnik rece: "Ja nemam druzbenicu."
Tad se od iznenadjenja grdna graja dize medj druzinom zverinjom i pticjom, pa stadose da pricaju medj sobom: "Kako moze da nam zbogi o ljubavi i druzbenistvu kad sam ne zna nista o tome?" I u tisini, s prezirom, osavise ga samog.
Te noci isposnik je legao na svoju rogozinu licem ka zemlji i zaplakao gorko, busajuci se po grudima.
 
Zayebbana situacija.Mada slike nisi morao da saljes njenom calu.Milslim da on nema nikakve veze sa tim.Da sam na tvom mestu licno bih joj urucio slike i to verovtano na javnom mestu.A neko od tih tvojih ortaka ce da propeva i ona ce da sazna ko je poslao slike,ako vec ne zna,a onda se pazi.Ta devojka ce da se sveti sigurno.Tako da...cuvaj ledja i pazi sta radis.Mozda zvuci paranicno,ali...kakvo sam iskustvo imao sad neko vece,sve je moguce.Bio sam u stopu pracen, od jedne potpuno nepoznate devojke, od mog ulaza pa do mesta gde sam krenuo.Cak se posle i muvala oko zgrade.Opasan trip! Zao mi je sto nisam sishao da pitam sta hoce.Posle pola stata je odsetala nazad.Ja brate nisma ni sa kim i to vec duze vreme i nema nikakve veze ni sa kim...a ti dobro cuvaj ledja.
 
Tipicno shabanski, poslao slike caletu, gde ti je mozak i postovanje!
Ostao ti obraz na mestu, hahahahahahahahahahaha lol lol
a to sto su ti rogovi bili veci nego kod irvasa...???
a???? nikom nista??? pa ok!.... lol
 
Los potez,a?Mozda,iz perspetkive onoga koji me ne poznaje,veruj da ovi moji nisu mogli da veruju da je prosla samo sa tim.Za mene se zna da sam takav kakav sam,nema pretvaranja,ali ono sto mrzim je kad se vuk pravi jagnjetom.Ali,u sustini,covek mora da ima postovanja prema svakom ko te zayebe na tvoju foru,onako krajnje prljavo,podlo,to ti je isto kao kad pokradu lopova.Ta Maja mi je tek sada interesantna,takva veza meni treba da bih funkcionisao,napeta,nikad dosadna,kada za partnera imas nekog ko razmislja kao i ti,kada si u vezi sa svojim alter egom.Dosada ubija :!:
 

Back
Top