Igranje WoW-a kod nas ?

AsSaSs1n

Zainteresovan član
Poruka
280
Planiram da uvedem kablovski internet, najverovatnije brzinu 512Kbps pa me zanima ako kupim original WoW da li cu uopste moci da igram i kako ce to raditi (komp nije problem, samo veza), tj. da li ce da lag-uje ? Aj ako neko zna nek kaze. Samo bez onih fora nemoj kablovski,nemoj preko SBB-a... to sam vec dobio ranije :)
 
World of Warcraft? Naravno da će raditi, brzina je i više nego dovoljna - za možda sat vremena igranja, ukoliko uzmeš 150MB. Ozbiljno ti pričam, brzo to ode. Uzmi flat za 1500 din, brzina je 128kbps (dovoljna za wow) i igraj do mile volje. :)
 
Nemogu biti 100% siguran da će ići savršeno na 128kbps, ali na matičnoj stranici kažu da će raditi i na modemskoj vezi (pretpostavljam 56k), pa stoga... a ako na 512 neradi savršeno, onda 'ebi ga.
Uostalom, ako se nevaram, igra još i nije izašla, pa je najbolje sačekati pa da se vidi kako će to sve funkcionisati. Nažalost, kako sa razumeo (a možda grešim) trebaće se plaćati neka mesečna članarina za igranje... :(
 
Goku:
Jeste treba mesecna clanarina citao sam na nekom sajtu!

Neeeeeeeeeeeeeeeeee ! Taman sam se nadao da samo treba da kupim igru i to je to ! :( Ne mogu da verujem da treba da im placam mesecnu clanarinu. Pa zar nije dovoljno sto bih pukao 50$ za igru. Na sta je ovaj svet spao stvarno. Bas sam se ubedacio sad. Jeb*iga vraticu se dobrim starim rpg-ovima i frp-ovima. Hvala svima jos jednom.
 

Back
Top