Napustena mala

Majche

Početnik
Poruka
17
Volim te malena budi sigurna u to!Bas zato sto te volim zelim da dobro razmislis...Sta ce biti kada nestane ono sto sada osecas?Sta ce biti kada nestane ono sto sada osecam?Ostace ti samo bledi izguzvani papir na kome se jedva poznaju tragovi ljubavi.Stegnuces snaznu ruku svoga novog decka i pokusaces da se setis kome si to pisala.Ja cu biti senka - bledo secanje u magli.Ko zna sta cemo jos preziveti i kolko jos doziveti.Mene ne smes previse voleti jer tu gde pocinjem ja,ne smes prestati ti.

Nadam se da ces razumeti moje reci.Nemoj davati drugaricama da ih tumace,jer one ce ti samo pogresno reci.One jos nisu osetile ono sto sam ja osetio sa tobom,one ne znaju koliko te VOLIM - ne znas ni ti koliko mene volis,jer ne znas da li ces nekog sledeceg voleti vise od mene.Ljubav nema granica,ljubav nema broj stranica...Ja cu biti prva ispisana strana u tvom zivotu,ali knjiga nece imati kraj dok na dnu stranice ne pronadjes: "Ziveli su srecno do kraja zivota".

Meni je zaista prelepo u svakom trenutku provedenom sa tobom.Da nije tako,ne bi se nase ruke jos uvek spajale.Obozavam tvoj osmeh,kad me pogledas u oci.Obozavam da te vidim srecnu.Obozavam tvoj zagrljaj jer znam da je iz srca.Volim da te vidim da si se sredila samo za mene.Volim kad me podsetis na nesto sto sam zaboravio.Volim kad si bezobrazna pa me dovedes do ludila.Drago mi je da razumes moje odvratne navike: Gledanje kola i nepopravljivo kasnjenje.Volim te od glave do pete! U to budi sigurna!

Volim te! Prelepo je znati da i ti mene toliko volis,ali ponovicu ti nesto sto te molim da zapamtis: Tu gde pocinjem JA,ne smes prestati TI.


Ovo mi je decko poslao 2 nedelje pre nego sto smo raskinuli.... Sta mislite koliko je on bio iskren? Da li me je zaista voleo?
 
Svom Miši mama rekla je:
Hajd' majstoru sad reci
Kakvo ti želiš šišanje
Jer on ugađa deci.

A Miša mami odvrati:
Nek' tako me frizira
Da posle bar dve godine
Ne mora da me dira.
 
kojote:
Svom Miši mama rekla je:
Hajd' majstoru sad reci
Kakvo ti želiš šišanje
Jer on ugađa deci.

A Miša mami odvrati:
Nek' tako me frizira
Da posle bar dve godine
Ne mora da me dira.

Hehehehe-lik :D

A Maja...hm...sta da ti reknem :roll: ...a zasto ste raskinuli? Jel te nekad prevario ili sl.? Jeste raskidali pre toga?
Mislim,valjda ti ne smeta sto te to pitam,ali imam dosta iskustva sa takvim stvarima pa mislim da te mozda mogu posavetovati....
 
Pa ono ne znam sta da ti kazem..... volela sam ga... on je govorio da me voli..... bili smo zajedno 5 meseci.... prevario me nije u to sam sigurna......a nisam ni ja njega...... od jednom je sve puklo ne znam kako..... nismo se videli mozda 2 - 3 dana i onda je dosao i rekao da me vise ne voli....... :(
 
ma nista gore kad te cene a ne pale se na tebe a ti na njih da
to je najgore ono direktno ti kazhe da si losha
bar da ti kazhe kao kuchko prljava bar si ostavila traga
ma teraj ga u djokku
 
"bar da ti kazhe kao kuchko prljava bar si ostavila traga"
e ovo mi se jako svidja i potpuno se slazem. Navika,fizicka privlacnost i to je to-decku je to postala presija i obaveza,hteo je nesto novo.
Pamti ga kao lepu uspomenu i ne kaci se za njega vise.Jer to nije ljubav sa njegove strane.Ostala je samo navika.....
Trust me.
 
Ti si mlada i prva veza u vecini slucajeva ne traje citav zivot.
Da,neke stvari se jako tesko zaboravljaju,ali ipak ne vrijedi zaliti za onim sto vise nemas
Sad ti se otvaraju nove mogucnosti...
upoznat ces i sresti nove momke...
neki od njih ce ti se svidjeti i u roku od
par dana vise se ni neces sjecati tog koji ti je do tada bio `jedini`
 
angeles:
Ti si mlada i prva veza u vecini slucajeva ne traje citav zivot.
Da,neke stvari se jako tesko zaboravljaju,ali ipak ne vrijedi zaliti za onim sto vise nemas
Sad ti se otvaraju nove mogucnosti...
upoznat ces i sresti nove momke...
neki od njih ce ti se svidjeti i u roku od
par dana vise se ni neces sjecati tog koji ti je do tada bio `jedini`
slazem se.
Opusti se....prave ljubavi tek treba da dodju.
 
"Come cover me with you
For the thrill
Till you will take me in
Come comfort me in you
Young love must
Live twice only for us

For me
For you
Time devours passion`s beauty
With me
With you
In war for the love of you
(Tonight any dream will do)"
 
Ja sam pravo da ti kazem u slicnoj situaciji.Sad me to tvoje pitanje zbunjuje,i nesto se mislim u sebi da li moja sashka ponekad dovodi u pitanje moju iskrenost.ps za takve reci koje ti je dechko poslao nije potrebno samo sesti i pisati bajke vec nesto mnogo vise od toga...nesto iz srca!!!
 
:lol: Cao Majo,zelim da ti kazem da to nije muskarac,iako te je on cenio i pisao lepa pisma ali to nije dovoljno,samo nemoj da oprostis i da mu se vratis ma koliko te to bolelo,nadji sebi osobu koja ce te voleti i biti uvek pored tebe!Zelim ti puno srece i da se zaljubis i kada nadjes osobu koja je za tebe ,najvaznije je imati poverenja!! :D :D
 

Back
Top