Pomoć!!!

Julian

Poznat
Poruka
8.016
Osecam da me je vreme pregazilo, a jos uvek bih voleo da budem savremen muskarac! Molim vas da mi odgovorite na sledeca pitanja:
1.Gde mogu da nabavim kozne pantalone?
2.Da li je hladno da u novembru nosim klompe?
3.Dali su simike izasle iz mode, ili tek treba da se vrate?
4.Kako bi se vi sredili za izlazak u grad?
Unapred hvala!
 
chokolada:
Julian_Duranona:
2.Da li je hladno da u novembru nosim klompe?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ma nijeeeee...
Mislim da to ne mislis ozbiljno... Uostalom, kad sam pomenuo klompe, podrazumevalo se da obujem vunene carape!
Sta vi, zene, ustvari, radite na stranicama posvecenim muskoj lepoti. Decenijama smo se borili za pravo da imamo svoj odeljak na forumu, a vi sad i tu trpate svoje nosice. Pitanje je ozbiljno i upuceno iskljucivo muskarcima. Mi se najbolje razumemo i pomazemo jedni drugima!
Btw. Ocekujem duhovite odgovore, a ne ovakve gluposti - tek da se nesto napise!
 
Julian_Duranona:
chokolada:
Julian_Duranona:
2.Da li je hladno da u novembru nosim klompe?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ma nijeeeee...
Mislim da to ne mislis ozbiljno... Uostalom, kad sam pomenuo klompe, podrazumevalo se da obujem vunene carape!
Sta vi, zene, ustvari, radite na stranicama posvecenim muskoj lepoti. Decenijama smo se borili za pravo da imamo svoj odeljak na forumu, a vi sad i tu trpate svoje nosice. Pitanje je ozbiljno i upuceno iskljucivo muskarcima. Mi se najbolje razumemo i pomazemo jedni drugima!
Btw. Ocekujem duhovite odgovore, a ne ovakve gluposti - tek da se nesto napise!
kozne pantalone,vunene carape i klompe.mislim da bi bio glavni dasa u gradu.probaj i javi
 
kozne pantalone,vunene carape i klompe.mislim da bi bio glavni dasa u gradu.probaj i javi



klompe :?:

ma covek je mozda mislio na opanke sa stiklama :roll: :!:

znate vec, opanci + vunene carape :D
 
Julian_Duranona:
Osecam da me je vreme pregazilo, a jos uvek bih voleo da budem savremen muskarac! Molim vas da mi odgovorite na sledeca pitanja:
1.Gde mogu da nabavim kozne pantalone?
2.Da li je hladno da u novembru nosim klompe?
3.Dali su simike izasle iz mode, ili tek treba da se vrate?
4.Kako bi se vi sredili za izlazak u grad?
Unapred hvala!
U pravu si, sa ovim stvarima ces stvarno biti savremen... Ali samo ako se preselis da zivis na obroncima Zlatibora... :?
 
U pravu si, sa ovim stvarima ces stvarno biti savremen... Ali samo ako se preselis da zivis na obroncima Zlatibora...
Dobro, kad me vec vucete za jezik, ja zivim u Sevojnu! I sta fali opancima i vunenim carapama?
ahahha onda mi se javi
Evo, jagodice, javljam ti se... Jedino sto mi niko jos nije odgovorio, gde da nabavim kozne pantalone! A svi znate da zayebavate!
 
chokolada:
Ja ipak mislim da nas neko ovde zayebava. Mislim ne mogu da verujem, da ovo neko stvarno misli. :shock: :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I ja mislim...pa ne mogu da verujem da pita za KOZNE PANTALONE... :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zamislite da vam se decko/muz pojavi u koznim pantalonama i klompama i kaze:"Ljubavi,smislio sam gde te vodim veceras.." :shock: :?
 
DJ_MaRe:
zavodljiva1976:
chokolada:
zavodljiva1976:
:shock: Kad vidim muskarca u klompama,dodje mi da POVRACAM...izgledaju mi kao ******,koji vrckaju dupetom dok hodaju i znacajno lupkaju tim klompama...UZAS :!: :!: :!: :roll: :?
Eh zavodljiva ne znas ti sta je sexy. :lol: :wink:

:oops: Izgleda.... :lol: :wink:
a klompe su znaci sexy... u bre, pa moracu da pocnem da ih nosim... :roll: :roll:

:wink:
Pa isle bi ti uz tu ogrlicu i mindjusu... :wink:
 
zavodljiva1976:
DJ_MaRe:
zavodljiva1976:
chokolada:
zavodljiva1976:
:shock: Kad vidim muskarca u klompama,dodje mi da POVRACAM...izgledaju mi kao ******,koji vrckaju dupetom dok hodaju i znacajno lupkaju tim klompama...UZAS :!: :!: :!: :roll: :?
Eh zavodljiva ne znas ti sta je sexy. :lol: :wink:

:oops: Izgleda.... :lol: :wink:
a klompe su znaci sexy... u bre, pa moracu da pocnem da ih nosim... :roll: :roll:

:wink:
Pa isle bi ti uz tu ogrlicu i mindjusu... :wink:
sada si me skroz ubedila :oops: kupujem klompace koliko sutra...

:wink:
 
DJ_MaRe:
zavodljiva1976:
DJ_MaRe:
zavodljiva1976:
chokolada:
zavodljiva1976:
:shock: Kad vidim muskarca u klompama,dodje mi da POVRACAM...izgledaju mi kao ******,koji vrckaju dupetom dok hodaju i znacajno lupkaju tim klompama...UZAS :!: :!: :!: :roll: :?
Eh zavodljiva ne znas ti sta je sexy. :lol: :wink:

:oops: Izgleda.... :lol: :wink:
a klompe su znaci sexy... u bre, pa moracu da pocnem da ih nosim... :roll: :roll:

:wink:
Pa isle bi ti uz tu ogrlicu i mindjusu... :wink:
sada si me skroz ubedila :oops: kupujem klompace koliko sutra...

:wink:

:idea: Nemoj da zaboravis i vunene carape i kozne pantalone... :arrow: Onda se tako obucen pojavi devojci na vratima i kazi da si smislio gde je izvodis.... :wink:
I obavezno da mi kazes kako ste se proveli :!: Dogovoreno :?: :wink:
 
zavodljiva1976:
:idea: Nemoj da zaboravis i vunene carape i kozne pantalone... :arrow: Onda se tako obucen pojavi devojci na vratima i kazi da si smislio gde je izvodis.... :wink:
I obavezno da mi kazes kako ste se proveli :!: Dogovoreno :?: :wink:
heh, vazi... mada mi nesto govori da ce od tog trenutka da mi bude Bivsa devojka... :wink:
 
DJ_MaRe:
zavodljiva1976:
:idea: Nemoj da zaboravis i vunene carape i kozne pantalone... :arrow: Onda se tako obucen pojavi devojci na vratima i kazi da si smislio gde je izvodis.... :wink:
I obavezno da mi kazes kako ste se proveli :!: Dogovoreno :?: :wink:
heh, vazi... mada mi nesto govori da ce od tog trenutka da mi bude Bivsa devojka... :wink:

Ma jooook,bre....bices SAVREMEN MUSKARAC :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Dobro, nisam saznao gde mogu da nabavim kozne pantalone, ali sam iz vasih cinicnih komentara provalio da mi i ne trebaju... Slicna situacija je i sa vunenim carapama, dok za klompe nisam bas najsigurniji - da li vam se svidjaju ili ne?
Posto znate sta ne treba da obucem, verovatno imate ideju i sta bi trebalo da nosi savremen muskarac!
'Ajde, zene, recite! Ionako covek ne moze da vas otera sa muskih stranica!

Btw.
By: Dj_MaRE
a klompe su znaci sexy... u bre, pa moracu da pocnem da ih nosim...
By: zavodljiva1976
Pa isle bi ti uz tu ogrlicu i mindjusu...

E, moja deco, sta vi mislite, kako su Luna Lu i ZiPa YoMa, postale trend - setterke?
 

Back
Top