Jedna tema za vikend razmisljanje.

ja sam se sinoc vracala sa zurke i taxista se skucao u nekog lika,i zavrsili smo u kontejneru i sad mi je modar i natecen ceo opbraz jer sam njim lupila u staklo,imam jedno milion cvoruga na glavi i boli ne zglob od sako...nista strasno,cisto da ne budu dani mrmota :wink:
 
Ma ajde da je vikend,nego meni su dani od ponedeljka do petka svi isti,jedino mi raspored casova nije isti :lol: Inace svako jutro ista prica kad se probudim,ustajem uvek na desnu nogu,vrata otvaram levom rukom,uvek pogledam kroz prozor,isti bus uvek uzimam za skolu,svako jutro slusam zvuk motora autobusa,kad izadjem iz autobusa razmisljam da li je ucionica zakljucana...i tako,svako dan je isti... :)
 
Vikend,prava poslastica za moje lopovsko zanimanje,petak i subota vece,gosti umorni od radne nedelje,zeljni provoda i alkohola,mackice na sve strane,muvanje,i nalivanje alkoholom.Do fajronta krades one dosadne,a pred kraj pokupis neku razocaranu,polupijanu,ostavljenu macu.Nedelja samo za brojanje para i kladionicu.Savrsen vikend. :twisted: :twisted:
 
ja jesam!!! Prihsla sam instruktoru plesa i igrali smo
mislim ne muvam ga, ovo je cisto igrachki
i bilo mi je suppppeerr ono pobedila sam konja
to u subotu, danas nisam
i danas sam loshije
mislim zvuci glupo al ispade mi bitno
i pohvalio me je
jaooooo :)
a sto danas nisam?
:?
 

Back
Top