patike !

Nemam omiljenu marku jer nisam jelte pomodarac ali volim duboke patike mada ni plitke mi ne smetaju ali ono, vise volim duboke . Trenutno sasvim slucajno nosim Nikove

nike-air-max-spot-up-2-610x428.jpg


am-spot-up-blk-wht-6.jpg


Ali nije mi prioritet da budu Najk :neutral: Mogu da budu i addidas, i puma , mada takodje su mi simpa ove conversove patike , njih imam par komada ali plitke :think: A marka koju volim a nikako da nadjem ovde kod nas su ubedljivo Supra :heart:

supra-skytop-grey-suede.jpg

supra-skytop-timberland-inspired-3.jpg

supra-vaider-mesh-blue-1.jpg

supra-skytop-grey-blue.jpg



:mrgreen:
 
swako ima swoj ukus i ne mozes mu zabraniti da misli tako !air max ne stoji bas swakom lepo!air max od 15 hiljada je oke ali one od 45 evra ne!
 
Poslednja izmena:
swako ima swoj ukus i ne mozes mu zabraniti da misli tako !air max ne stoji bas swakom lepo!air max od 15 hiljada je oke ali one od 45 evra ne!

Ma pusti bre to kome stoji a ko ih nosi..nego ne kupuj fenserski sta se nosi nego udji namenski i trazi za sta ti treba..za trcanje bolje i udobnije od platnene 180ice ne postoji..izadji na maraton da vidis sta se nosi i sta su kvalitetne patike..ovo dajte mi ove treba mi za blejanje po kaficima 2 sata dnevno zaboravi
 
swako ima swoj ukus i ne mozes mu zabraniti da misli tako !air max ne stoji bas swakom lepo!air max od 15 hiljada je oke ali one od 45 evra ne!

ovo "w" me iritira . Nije da nemas pravo na slobodu pisanja ali ono ... :roll:
Ma de ne stoji svakom lepo, to unvierzalna patika nema sta da stoji ili ne stoji lepo pobogu, ne govoris o D&G cipelama .

Otisla ova deca u out gotovo . Ulaze u prodavncie traze air max , ne znaju ni kako izgleda al znaju da pola drugarica i drugara nose, pa vidla zaba da se konji kuju pa i ona digla noge :neutral:

Poenta : spaliti sve air max patike da svi placu posle :lol:
 
ovo "w" me iritira . Nije da nemas pravo na slobodu pisanja ali ono ... :roll:
Ma de ne stoji svakom lepo, to unvierzalna patika nema sta da stoji ili ne stoji lepo pobogu, ne govoris o D&G cipelama .

Otisla ova deca u out gotovo . Ulaze u prodavncie traze air max , ne znaju ni kako izgleda al znaju da pola drugarica i drugara nose, pa vidla zaba da se konji kuju pa i ona digla noge :neutral:

Poenta : spaliti sve air max patike da svi placu posle :lol:

Treba, treba---- sve da se spali :)
 
trenutno nosim vans,a i godinama unazad samo skejterke jer su najudobnije,a i najjeftinije a zacudo i za sport odlicno obavljaju funkciju :)

jel sam odgoworila na pitanje :rumenko:
 
ja starke bele kozne. i adidas one superstar platnene ne kozne. i to znaci ne skidam. a imam mozda 30 patika. cak jedne roberto kavali crveno-crne od zmije par puta obukao u zivotu samo evo poklonicu nekom, poslacu postom ako hoce.
 
Nemam omiljenu marku jer nisam jelte pomodarac ali volim duboke patike mada ni plitke mi ne smetaju ali ono, vise volim duboke . Trenutno sasvim slucajno nosim Nikove

nike-air-max-spot-up-2-610x428.jpg


am-spot-up-blk-wht-6.jpg


Ali nije mi prioritet da budu Najk :neutral: Mogu da budu i addidas, i puma , mada takodje su mi simpa ove conversove patike , njih imam par komada ali plitke :think: A marka koju volim a nikako da nadjem ovde kod nas su ubedljivo Supra :heart:

supra-skytop-grey-suede.jpg

supra-skytop-timberland-inspired-3.jpg

supra-vaider-mesh-blue-1.jpg

supra-skytop-grey-blue.jpg



:mrgreen:

Like it....:ok:
 

Back
Top