Savremenom potrebna SAVREMENA VESELA FINANSIJERKA za partye

Poruka
7.126
Potrebna VESELA FINANSIJERKA za partye !!!

Koliko ste puta zhelele da odete na neki party, a niste oti$le iz banalnog razloga: jer vam se
drugarica smorila, jer je sa dechkom, jer ne slu$a "tu" muziku, jer se dru$tvance upenzionisalo
i ne mrda nigde iz kuce i milion ostalih sitnih razloga zbog kojih ste to veche presedeli buljeci
u monitor ili TV umesto da DJuskate i da budete vesele celu noc. Znam sve, pricha je poznata.
Ali ako ponekad ima$ vi$ak kinte, vesela si i druzheljubiva, i oti$la bi na party ili dogadjaj, a chesto
se desi da nema$ skim, onda prochitaj text ispod...


Q: A na kakve partye si mislio. Kakvu muziku voli$? Gde bi zheleo da odemo?

A: U principu.. najbolji provod je na TEXNO partyima i tu bih najradije palio sa tobom.
Naravno. ne smetaju mi ni veci rock koncerti, volim Darkwoode, egzotichne bendove iz inostranstava
koji nas pohode, a nemam priliku da ih vidim uzhivo. Uglavnom svuda, samo da nisu Ceca, Dzej, Lukas
i ostali klOvnovi Grand cirkusa

Q: Kako mogu da postanem tvoja VESELA FINANSIJERKA? Koji su uslovi?

A: Prvi i najvazniji uslov je da obezbedi$ karte za dogadjaj! Srbin jesam ali srbenda nisam, tako
necu imati ruzhnih tripova ako mi plati$ i neko pitje i odveze$ me na dogadjanje

Q: Ko zna koliko devojaka ce ti se javiti na ovaj oglas? Nesigurna sam u sebe, zna$ vec... zenska konkurencija?

A: Razumem te. Ovo je Balkan, a one koje zhele i mogu da finansiraju veselog momka poput mene, spadaju
u kategoriju prirodnog fenomena. Konkurenciju nema$ jer se ne takmichimo. Znamo da ce se zemlja
sutra okretati i kada nas ne bude i u svetlu tog saznanja smo maximalno opu$teni i mislimo samo
na uzhivanciju i party.

Q: Imam novca da te vodim na samo jedan party! $ta ako mi se toliko dopadne$ da se zaljubim u tebe,
i mozhda pozelim ne$to vi$e?

A: Uchinicu sve $to je u mojoj moci da ti pomognem da ne bude$ tuzhna i da ti taj party bude najbolji
na koji si ikada oti$la. Naravno.. o svemu ostalom se mozhemo dogovoriti

Q: Evo ba$ se dvoumim. Vodila bih te na zhurQ, ali neznam ni$ta o tebi.. Frka mi je priznajem.
Shta ce kom$iluk da kazhe, $ta ce svet da mi kazhe?! Neznam ni kako izgleda$ i ostalo..?

A: Pa sad.. Fora i jeste da se upoznamo i da se izDJuskamo na nekom partyu. Inache visok sam 185.
Centimetri hvala Bogu nigde ne fale.. naprotiv! A ako mi cLickne$ na profil to ce te odvesti do mesta
gde ima na desetine mojih fotografija tako da "what you see is what you get" (and much more)

Q: Stani, ja te finansiram. $ta dobijam za uzvrat?

A: Ima$ veselog i statistichki gledano duhovitog momka koji ti pravi dru$tvo na partiyu. Koji je celo veche
samo tvoj i sa kojim se oseca$ dobro. Poklanjam ti svu pazhnju, a ti chini$ jedno plemenito i dobro
delo sebi, meni i domacoj privredi. Inache.. moje maximalno zategnuto zmijsko telo chesto je u stanju
da se izvije i vi$e od tvoje ma$te. Osmeh je blistav i $irok, a guza savr$eno oblikovana i chvrsta

Q: O chemu cemo prichati

A: O svemu osim o fudbalu, kladionicama, vojsci, automobilima

Q: Kako to da nema$ para za partye i da mora$ da trazhi$ mene veselu finansijerku?

A: Pre dva meseca izgoreo mi je kompjuter i dodatna oprema. Morao sam da kupim novi i da se zaduzhim
kod caleta zelena$a. Kako radim na lokalnoj TV plata mi je mala, a mesechna rata duga (koga otplacujem
do marta) je 100 jura, tako da kada jo$ platim telefon i ostale gluposti ne ostane ni$ta za provod, a mlad
organizam je navikao na partye i izlaske pa moram da se snalazim, a ovo je jedan od nachina.. heh

Q: Za$to u tvom textu nema smajlija, ovo mi deluje kao neka zayebancija. Jesi li ti uop$te normalan?

A: Ovo nije zayebancija! Mrtav sam normalan.. ovaj ozbiljan.. A smajliji... Nece ti silaziti sa lica celo veche i jutro. heh.

Q: Dvaput sam prochitala ovaj text.. Hajde, lepo mi priznaj u chemu je fora?

A: Fora je da ti i ja kapiramo da je ovo 200Nta godina! Da je zhivot jedan i da mozhe biti lep ukoliko odluchimo da ga bespotrebno NE komplikujemo

Q: Ne, stvarno. U chemu je fora!?

A: Nisam primetio da je ne$to napisano sitnim slovima.


(c)Lick OR Die
 
mishica:
Ju ju click, kada bi ovo bacila na javni neka devojka, ne bi je niko odbranio od onog cuvenog epiteta 'sponzorusha'. Ma OK. ima drazi u dvostrukim standardima :wink:, samo pravog clicka kliknu devojcice i bez ovog svega :lol:

Vidi$ mi$itju.. ja nemam tih ruzhnih 3pova.. sponzoru$a,sponzor,finansijer,finansirani.. bole me za kom$ilook i $ta ce pera,mika,laza da misle o meni...
Sve sam lepo objasnio i razjasnio na pochetku teme da ne bi do$lo do nikakve zabune i nedoumice.. otvorene karte $to bi se reklo.. what you see is what you get!
Devojchice me klikcu, ali dzabe kada ne mogu trenutno da ih vodim na besTan party.. Zato sam i pokrenuo ovu akciju gde se uloge menjaju.. necemo diskriminaciju i to da se devojke osecaju neprijatno jer im sve placaju?! jel tako? 8)

 
hanibal77:
a koliko ti trazis?

$ta koliko trazhim!? ako misli$ na ke$ ne zanima me ni dinar ke$a.. jel ti chita$ $ta sam napisao na pochetku teme ili si isQsno preskochila .TXT?

samo karta za ufur na party, a ne bunim se ni za ostalo :)

pitanje je "Koliko dajem?!", a i to je sve lepo obja$njeno na pochetQ .TXTa

btw.. eto... sledechi put kad zapalim kod buraza u PariZer vodi$ me na besTan tekn0 party.. si...

 
cLick - OR - Die:
necemo diskriminaciju i to da se devojke osecaju neprijatno jer im sve placaju?! jel tako? 8)

[/b]

Ma da, krajnje je vreme da se oslobodite diskriminacije, samo to jos devojke da shvate :lol:
Nadam se da ti je jasno koliko ona ocajna mora biti da se javi na ovo (pa kada nisu emancipovane! :lol: ), i da ne moze da navata nikog poznatog, pa cak ni prijateljicu... hhhmmm...
 
mishica:
cLick - OR - Die:
necemo diskriminaciju i to da se devojke osecaju neprijatno jer im sve placaju?! jel tako? 8)

[/b]

Ma da, krajnje je vreme da se oslobodite diskriminacije, samo to jos devojke da shvate :lol:
Nadam se da ti je jasno koliko ona ocajna mora biti da se javi na ovo (pa kada nisu emancipovane! :lol: ), i da ne moze da navata nikog poznatog, pa cak ni prijateljicu... hhhmmm...

razumem tebe i tvoj kruti mentalni sklop, ali ne budi ljubomorna na moju buducu finansijerku. Ipak je ona hrabra devojka koja je odluchila da proba ne$to novo
 
cLick - OR - Die:
hanibal77:
a koliko ti trazis?

$ta koliko trazhim!? ako misli$ na ke$ ne zanima me ni dinar ke$a.. jel ti chita$ $ta sam napisao na pochetku teme ili si isQsno preskochila .TXT?

samo karta za ufur na party, a ne bunim se ni za ostalo :)

pitanje je "Koliko dajem?!", a i to je sve lepo obja$njeno na pochetQ .TXTa

btw.. eto... sledechi put kad zapalim kod buraza u PariZer vodi$ me na besTan tekn0 party.. si...


meni ovaj stil strašno poznato zvuči....
znači, bez ljubajkakanja, hepatitis vreba.... :twisted:
 
Betty:
cLick - OR - Die:
hanibal77:
a koliko ti trazis?

$ta koliko trazhim!? ako misli$ na ke$ ne zanima me ni dinar ke$a.. jel ti chita$ $ta sam napisao na pochetku teme ili si isQsno preskochila .TXT?

samo karta za ufur na party, a ne bunim se ni za ostalo :)

pitanje je "Koliko dajem?!", a i to je sve lepo obja$njeno na pochetQ .TXTa

btw.. eto... sledechi put kad zapalim kod buraza u PariZer vodi$ me na besTan tekn0 party.. si...


meni ovaj stil strašno poznato zvuči....
znači, bez ljubajkakanja, hepatitis vreba.... :twisted:

isQsna si pa ti sve poznato zvuchi.. i nemoj da pla$i$ sirote devojke ti zlobna du$o :?
 
mishica:
cLick - OR - Die:
razumem tebe i tvoj kruti mentalni sklop, ali ne budi ljubomorna na moju buducu finansijerku. Ipak je ona hrabra devojka koja je odluchila da proba ne$to novo

Ljubomorna?!?! :lol:
da
mishica:
Na njenu hrabrost?!?! :lol:
da
mishica:
Vidi, moj 'kruti mentalni sklop' mi ne dozvoljava tu vrstu ljubomore.
tu ti vec ne mogu pomoci :)
mishica:
Uzivaj click, no hard feeling...
uzivacu to je sigurno :) hvala na iskrenim zeljama
mishica:
"Ukusi su razliciti", rece djavo i sede u koprive... :wink:

nece grom u koprive 8)
 
cLick - OR - Die:
Betty:
cLick - OR - Die:
hanibal77:
a koliko ti trazis?

$ta koliko trazhim!? ako misli$ na ke$ ne zanima me ni dinar ke$a.. jel ti chita$ $ta sam napisao na pochetku teme ili si isQsno preskochila .TXT?

samo karta za ufur na party, a ne bunim se ni za ostalo :)

pitanje je "Koliko dajem?!", a i to je sve lepo obja$njeno na pochetQ .TXTa

btw.. eto... sledechi put kad zapalim kod buraza u PariZer vodi$ me na besTan tekn0 party.. si...


meni ovaj stil strašno poznato zvuči....
znači, bez ljubajkakanja, hepatitis vreba.... :twisted:

isQsna si pa ti sve poznato zvuchi.. i nemoj da pla$i$ sirote devojke ti zlobna du$o :?
nisam ja sirota devojka ja sam tvoja krmacica(uh udarilo mi ovo pivo u glavu)
 

Back
Top