fookin xp pack 2...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cages

Zainteresovan član
Poruka
399
...sam juce instalirao i napravio je takav krs na kompu da nemos da verujes!
Znaci,sam se restartuje,ne podize sistem,katastrofa!
Posle dugog maltretiranja sam kao i uspeo da ga nateram da radi s tim sto pola programa i igara ne radi (al nebitno,reinstaliracu)...
Problem koji me muci je taj sto sada pri svakom startovanju racunara uz poruku welcome se pojavljuje i porukica da win ne moze da nadje folder win/delfolder.exe cini mi se ili nesto slicno tome.Posle toga sve nadalje ide normalno ali me uzasno zanima sta znaci ta poruka (proverio sam i rucno nasao taj folder gde mu je mesto) i zasto je pack2 uradio to sto jeste?
 
sp2 kada se stavi na "chist" windows xp ne bi smelo da pravi nikakve probleme.znaci da si nesto zezno kod instalacije ili je do samog racunara,nikakva restartovanja i sl. se ne desavaju ako je sve fino odradjeno,znaci chist xp pa sp2 pa direct x ,pa ostalo i nesme biti problema.
 
kolik:
sp2 kada se stavi na "chist" windows xp ne bi smelo da pravi nikakve probleme.znaci da si nesto zezno kod instalacije ili je do samog racunara,nikakva restartovanja i sl. se ne desavaju ako je sve fino odradjeno,znaci chist xp pa sp2 pa direct x ,pa ostalo i nesme biti problema.
Kao sto ti covek rece, SP2 na cist win i pre toga malo pretrazi teme o kojima se opsirno diskutovalo oko sp2.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top