vase misljenje

sweet69

Početnik
Poruka
2
Moj problem.U vezi sam sa tim deckom vec 8 meseci.Vodio me je na more,bila sam mesec dana sa njim na moru,upoznao me je sa svojim roditeljima,izlazili smo uvece…Upoznao me je sa nekim svojim prijateljima..Problem je sto ne zivimo u istom gradu,udaljenost je nesto vise od 15km.Vidjamo se samo prepodne pa do 7 sati uvece.Problem je sto nece da me izvodi uvece,ni u mom gradu niti u svom.Izvodi me prepodne ,u neki kafic ,proseta se sa mnom ,ali ne moze uvece .Za to ima hiljadu izgovora.Kaze da radi,ali nece da mi kaze sta radi niti gde.Koliko znam sa svojim drugovima izlazi uvece,i za to ne radi,ali kada mu ja trazim da izadjemo uvece servira mi price koje mogu da se objave kao bestseler.Kaze da imamo ozbiljnu vezu koliko nam uslovi to dozvoljavaju.Ipak meni veza deluje kao da je neobavezna i kao da sam mu ja samo prepodnevna varijanta za kres.Svoj mobilni telefon drzi okrenut ,tako da mu se ne vidi displej.. Valjda da ne bih videla ime osobe koja ga zove.U njegovom stanu sam nasla crne duge dlake a ja imam smedju kosu.Kaze da njegovi drugovi dovode svoje devojke ,dlake padaju,lete,raznose se…bla,bla,on nema veze sa tim.Nalazila sam i gumice za kosu ,snale (zaostavstina od bivse,cerke njegovog druga su izgubile gumice…blablabla)Mislim da sam prema njemu bila fer sve ovo vreme,nisam ga zvala uvece na mobilni da ga proveravam,kontrolisem ,gusim, gde je ,s kim je ,sta radi…ne zelim da ga sputavam.Pustim mu poruku i napisem ako je slobodan da me nazove.Mislim da ima dovoljno slobode ali isto tako mislim da me ne ceni dovoljno i da me laze.Imam “decka” kome je problem da me izvede uvece,a izveo me je svega 2 puta za 8 meseci ako ne racunam izlaske dok smo bili na moru.Kaze da trenutno nema pare ,ok. ne mora da me izvede ,bicemo kod njega kuci uvece,eto to je jeftina varijanta ali i to je problem.On radi nesto.kada ga pitam sta radi,on mi kaze hiljadu gluposti sve kao kroz salu.Znam da me folira.On pokusava da me ubedi da imam bujnu mastu ,a ja vidim da nasa veza postaje besmislena.Meni ne odgovara prepodne,hocu nekada i uvece da izadjem sa njim.On nesto krije od mene a ne znam sta. Svi me pitaju zasto ne izlazimo uvece a ja im kazem ono sto on meni govori i svi me gledaju sa sazaljenjem.Sramota me je.Interesuju me misljenja drugih….Pokusala sam da pricam sa njim ali ne vredi.On ubedjuje mene da ja umisljam i ako nastavim tako dobicu nogu.Mislim da svaka devojka zeli da je decko izvede uvece bar jednom nedeljno.Cudno je sto on nema sam tu potrebu da izadje uvece sa mnom.Ja se osecam kao da imam samo prepodnevnu vezu.Sigurna sam da je svoje bivse devojke izvodio uvece ,makar jednom nedeljno.Na pocetku mi je rekao”Kada nekog volis ne postoje te prepreke koje se ne mogu preci,zaobici i prebroditi…”Njemu je sada sve prepreka.Pokusavam da ga razumem,da shvatim…ali ne mogu kada ne zeli da se otvori.Iskrena sam prema njemu ali on nije sasavim iskren prema meni.Veza se polako raspada.Sta uraditi? :roll: Vase misljenje…
 
sweet69:
Moj problem.U vezi sam sa tim deckom vec 8 meseci.Vodio me je na more,bila sam mesec dana sa njim na moru,upoznao me je sa svojim roditeljima,izlazili smo uvece…Upoznao me je sa nekim svojim prijateljima..Problem je sto ne zivimo u istom gradu,udaljenost je nesto vise od 15km.Vidjamo se samo prepodne pa do 7 sati uvece.Problem je sto nece da me izvodi uvece,ni u mom gradu niti u svom.Izvodi me prepodne ,u neki kafic ,proseta se sa mnom ,ali ne moze uvece .Za to ima hiljadu izgovora.Kaze da radi,ali nece da mi kaze sta radi niti gde.Koliko znam sa svojim drugovima izlazi uvece,i za to ne radi,ali kada mu ja trazim da izadjemo uvece servira mi price koje mogu da se objave kao bestseler.Kaze da imamo ozbiljnu vezu koliko nam uslovi to dozvoljavaju.Ipak meni veza deluje kao da je neobavezna i kao da sam mu ja samo prepodnevna varijanta za kres.Svoj mobilni telefon drzi okrenut ,tako da mu se ne vidi displej.. Valjda da ne bih videla ime osobe koja ga zove.U njegovom stanu sam nasla crne duge dlake a ja imam smedju kosu.Kaze da njegovi drugovi dovode svoje devojke ,dlake padaju,lete,raznose se…bla,bla,on nema veze sa tim.Nalazila sam i gumice za kosu ,snale (zaostavstina od bivse,cerke njegovog druga su izgubile gumice…blablabla)Mislim da sam prema njemu bila fer sve ovo vreme,nisam ga zvala uvece na mobilni da ga proveravam,kontrolisem ,gusim, gde je ,s kim je ,sta radi…ne zelim da ga sputavam.Pustim mu poruku i napisem ako je slobodan da me nazove.Mislim da ima dovoljno slobode ali isto tako mislim da me ne ceni dovoljno i da me laze.Imam “decka” kome je problem da me izvede uvece,a izveo me je svega 2 puta za 8 meseci ako ne racunam izlaske dok smo bili na moru.Kaze da trenutno nema pare ,ok. ne mora da me izvede ,bicemo kod njega kuci uvece,eto to je jeftina varijanta ali i to je problem.On radi nesto.kada ga pitam sta radi,on mi kaze hiljadu gluposti sve kao kroz salu.Znam da me folira.
i dalje je nebitno...
 
Situacija je ocigledna...bolje ti njega sutni pre nego sto on tebe sutne,time ces se kao prvo otarasiti budale,kao drugo nece te vise lagati,a i zaradis ekstra poen sto si ti njega prva sutnula a ne on tebe... :wink:
 
JA SAM IMALA SLICNU SITUACIJU :cry: Ali nisam trpela toliko,a i kod mene je bilo obrnuto imala sam utisak da sam vecernja sema.citavih mesec dana je trajalo a onda sam ga ostavila.Posle je valjda shvatio da je postupao lose pa me je zvao non-stop al sam ja nasla drugog sa kojim sam vec 4 god.pozdrav :D RAZMISLI DOBRO
 
mislim da su svi prethodni odgovori ok,
a ti moras sama sa sobom da raschistis i stvarno je tako ochigledno da te on ne shvata-ozbiljno,mislim da tu nema sta da se pricha i objasnjava,prekini to muchenje...postoje i drugi-koji te vise zasluzuju i postuju od njega...pozdrav
 
Master_Chief:
Situacija je ocigledna...bolje ti njega sutni pre nego sto on tebe sutne,time ces se kao prvo otarasiti budale,kao drugo nece te vise lagati,a i zaradis ekstra poen sto si ti njega prva sutnula a ne on tebe... :wink:

Poslusaj Master Chief-a!!!!
....i ne lupaj svoju glavicu o njegovim namerama i razlozima, nije vredan toga....ne gubi vise vreme "s njim", nego trazi pravog :)
 
Pih....setih se sebe ,nekad davno....Imao sam jednu za pre podne....jednostavno,bio mi blam da izadjem sa njom....ne zbog izgleda,vec zbog oblacenja , ponasanja i porekla....koji sam krele bio....sad mi jos uvek krivo zbog toga...
Ukapirala posle mesec dana,da ja necu da izadjem sa njom i napusti me....posle par godina sretnem je u gradu....ona,napredovala....riba ,kao avion....i nece da mi se javi...koji blam....
...kad god se setim toga.....muka mi,a i krivo mi ...kako sam mogao tako da se ponasam....idiotski....
 
begunac:
Pih....setih se sebe ,nekad davno....Imao sam jednu za pre podne....jednostavno,bio mi blam da izadjem sa njom....ne zbog izgleda,vec zbog oblacenja , ponasanja i porekla....koji sam krele bio....sad mi jos uvek krivo zbog toga...
Ukapirala posle mesec dana,da ja necu da izadjem sa njom i napusti me....posle par godina sretnem je u gradu....ona,napredovala....riba ,kao avion....i nece da mi se javi...koji blam....
...kad god se setim toga.....muka mi,a i krivo mi ...kako sam mogao tako da se ponasam....idiotski....
Da nam je ova pamet sto sad imamo a one godine... 8)
 
ti si u nekom fazonu patrijarhalne zene, on te izvodi, ako nisi dobra, dobices nogu... ma mozda je neki krimos
imas talenta za serloka holmsa (nasla si dlake) a tu se smaras lupajuci glavu oko njega, opustenije malo, to je valjda neka biologija u pitanju on je tvoj muzhjak ali to te razdire i zasto to sebi dozvoljavash. u krajnjoj liniji pocni da ga pratis
 
Eto.Pokusala sam da raskinem,ali on nista.Poklopio me je sa tim da sam ja mamina i tatina princeza,i da imam bezbrizan zivot a on mora da radi da bi preziveo.Idalje nema nameru da mi kaze sta radi a ja da ga pratim necu,nisam toliko ocajna.Rekao mi je da ce me zvati da se vidimo i nista.Ja naravno necu da jurim,i da ga vucem za rukav da me izvede.Pateticno je.To mora sam da shvati ako ikada bude shvatio(a da ne bude vec kasno),to mora da bude od srca...Moli me da budem normalna kao sto sam bila na pocetku kada smo se upoznali...tada nisam bila zahtevna nista ga nisam pitala... verovatno mu je to odgovaralo.Kako god da okrenem,i koliko god ja njega volela ,on nije iskren...i ne znam sta da radim.Pokusala sam na fin nacin da ga zamolim da mi kaze istinu,da cu ga razumeti,ali ne vredi...Sve je kroz salu,zezanje...nista ozbiljno.Onda ni ja njega ne mogu da shvatim ozbiljno.Rekao mi je da iskuliram to ludilo u glavi(posto ja kao umisljam sve)i da ne komplikujem sve i evo ja kuliram...ne zovem ga,ne pisem mu poruke,nista...To je hteo.
I ne zove se rile :lol: :lol: :lol:
Betmen?Vidis toga se nisam setila... :wink: :lol:
 
sweet69:
Eto.Pokusala sam da raskinem,ali on nista.Poklopio me je sa tim da sam ja mamina i tatina princeza,i da imam bezbrizan zivot a on mora da radi da bi preziveo.Idalje nema nameru da mi kaze sta radi a ja da ga pratim necu,nisam toliko ocajna.Rekao mi je da ce me zvati da se vidimo i nista.Ja naravno necu da jurim,i da ga vucem za rukav da me izvede.Pateticno je.To mora sam da shvati ako ikada bude shvatio(a da ne bude vec kasno),to mora da bude od srca...Moli me da budem normalna kao sto sam bila na pocetku kada smo se upoznali...tada nisam bila zahtevna nista ga nisam pitala... verovatno mu je to odgovaralo.Kako god da okrenem,i koliko god ja njega volela ,on nije iskren...i ne znam sta da radim.Pokusala sam na fin nacin da ga zamolim da mi kaze istinu,da cu ga razumeti,ali ne vredi...Sve je kroz salu,zezanje...nista ozbiljno.Onda ni ja njega ne mogu da shvatim ozbiljno.Rekao mi je da iskuliram to ludilo u glavi(posto ja kao umisljam sve)i da ne komplikujem sve i evo ja kuliram...ne zovem ga,ne pisem mu poruke,nista...To je hteo.
I ne zove se rile :lol: :lol: :lol:
Betmen?Vidis toga se nisam setila... :wink: :lol:
Ocgledno se on stidi....iz nekog razloga,da izadje s tobom....ajde reci zasto?
 
sweet69:
Sve je kroz salu,zezanje...nista ozbiljno.Onda ni ja njega ne mogu da shvatim ozbiljno.

pa sada ti njega poklopi da je NEOZBILJAN , a ti razmazena , pa OTKACI GA!!!
ja iz ove tvoje price vidim da te drzi na ladnom , i vodi te negde tek kada ti insistiras...
ako nece da ti kaze sta radi , kako onda mislis da ce ti reci sve sta oseca prema tebi ?
znaci - batali :(
i nema veze ako se ne zove rile...
 
sweet69:
Moj problem.U vezi sam sa tim deckom vec 8 meseci.Vodio me je na more,bila sam mesec dana sa njim na moru,upoznao me je sa svojim roditeljima,izlazili smo uvece…Upoznao me je sa nekim svojim prijateljima..Problem je sto ne zivimo u istom gradu,udaljenost je nesto vise od 15km.Vidjamo se samo prepodne pa do 7 sati uvece.Problem je sto nece da me izvodi uvece,ni u mom gradu niti u svom.Izvodi me prepodne ,u neki kafic ,proseta se sa mnom ,ali ne moze uvece .Za to ima hiljadu izgovora.Kaze da radi,ali nece da mi kaze sta radi niti gde.Koliko znam sa svojim drugovima izlazi uvece,i za to ne radi,ali kada mu ja trazim da izadjemo uvece servira mi price koje mogu da se objave kao bestseler.Kaze da imamo ozbiljnu vezu koliko nam uslovi to dozvoljavaju.Ipak meni veza deluje kao da je neobavezna i kao da sam mu ja samo prepodnevna varijanta za kres.Svoj mobilni telefon drzi okrenut ,tako da mu se ne vidi displej.. Valjda da ne bih videla ime osobe koja ga zove.U njegovom stanu sam nasla crne duge dlake a ja imam smedju kosu.Kaze da njegovi drugovi dovode svoje devojke ,dlake padaju,lete,raznose se…bla,bla,on nema veze sa tim.Nalazila sam i gumice za kosu ,snale (zaostavstina od bivse,cerke njegovog druga su izgubile gumice…blablabla)Mislim da sam prema njemu bila fer sve ovo vreme,nisam ga zvala uvece na mobilni da ga proveravam,kontrolisem ,gusim, gde je ,s kim je ,sta radi…ne zelim da ga sputavam.Pustim mu poruku i napisem ako je slobodan da me nazove.Mislim da ima dovoljno slobode ali isto tako mislim da me ne ceni dovoljno i da me laze.Imam “decka” kome je problem da me izvede uvece,a izveo me je svega 2 puta za 8 meseci ako ne racunam izlaske dok smo bili na moru.Kaze da trenutno nema pare ,ok. ne mora da me izvede ,bicemo kod njega kuci uvece,eto to je jeftina varijanta ali i to je problem.On radi nesto.kada ga pitam sta radi,on mi kaze hiljadu gluposti sve kao kroz salu.Znam da me folira. :arrow: KAD ZNAS ,STO SI ONDA JOS UVEK SA NJIM :?: On pokusava da me ubedi da imam bujnu mastu ,a ja vidim da nasa veza postaje besmislena.Meni ne odgovara prepodne,hocu nekada i uvece da izadjem sa njim.On nesto krije od mene a ne znam sta. Svi me pitaju zasto ne izlazimo uvece a ja im kazem ono sto on meni govori i svi me gledaju sa sazaljenjem.Sramota me je.Interesuju me misljenja drugih….Pokusala sam da pricam sa njim ali ne vredi.On ubedjuje mene da ja umisljam i ako nastavim tako dobicu nogu. :arrow: :shock: :shock: :shock: DAJ TI NJEMU NOGU..ALI U DUPE :!: Mislim da svaka devojka zeli da je decko izvede uvece bar jednom nedeljno.Cudno je sto on nema sam tu potrebu da izadje uvece sa mnom.Ja se osecam kao da imam samo prepodnevnu vezu.Sigurna sam da je svoje bivse devojke izvodio uvece ,makar jednom nedeljno.Na pocetku mi je rekao”Kada nekog volis ne postoje te prepreke koje se ne mogu preci,zaobici i prebroditi…”Njemu je sada sve prepreka.Pokusavam da ga razumem,da shvatim…ali ne mogu kada ne zeli da se otvori.Iskrena sam prema njemu ali on nije sasavim iskren prema meni.Veza se polako raspada.Sta uraditi? :roll: Vase misljenje…
 

Back
Top